• Část zboží přišlo poškozené, byť přepravní obal byl bez poškození. Tudíž herní krabice musela být poškozena již při balení objednávky odesílatelem. Nicméně se jedná o rozšíření k hře, kde si obsah vložím do krabice od základní hry, takže OK. Ale prodejce by si měl dát na toto pozor a buď to nevkládat do objednávky nebo zákazníka informovat předem.

Jinak vše v pořádku a věřím, že to určitě bylo prodejcem pouze přehlídnuto.

Reakce obchodu Svět deskových her

Děkujeme za reakci. Za poškozenou krabici se omlouváme. Snažíme se posílat pouze hry v perfektním stavu a pokud si nějakého poškození všimneme, zákazníka kontaktujeme a dohodneme se na případné slevě či odeslání pozdržíme do naskladnění bezvadného kusu. Bez konkrétnějších informací nedokážeme odhadnout, zda jsme poškození přehlédli při balení nebo k němu došlo během přepravy.
    Děkujeme za vstřícnost a doufáme, že nám zachováte přízeň.

Hodně zábavy při hraní přeje

Ladislav Smejkal, Svět deskových her

• Ochota

• Rychlé vyřízení
    • Zajímavý sortiment, který nebývá v ČR snadno dostupný
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Vstřícný a profesionální přístup

Perfektní servis, bohatá nabídka.

• Rychlá doprava
    • Zboží v dobrém stavu

Zboží v dobré kvalitě, rychle doručeno.

Rýchle dodanie, perfektne zabalené, doporučujem , 100% spokojnosť.

• Rychlost vyřízení
    • Spolehlivost

• německé rozšíření hry carcassonne

v tomto obchodě jsem našla německé rozšíření hry carcassonne které jsem původně chtěla objednat na oficiálních německých stránkách, takto jsem ušetřila poštovné a hned druhý den vyzvedla na výdejně na kubánském náměstí. obsluha velmi milá, doporučuji

• vynikající přehled na trhu s deskovými hrami
    • přátelská obsluha, která dokáže se vším poradit
    • příjemná herna, pravidelně organizující program pro různé věkové kategorie od nejmladších hráčů po dospělé

• Velký výběr
    • Stránky jsou přehledné

Dostatečné skladové zásoby i nestandardního sortimentu, rychlé vyřízení objednávky

Jeden ze dvou nejlepších obchodů s deskovými hrami v Praze (oba se jmenují podobně). Dokonalá profesionalita (vždy ochotně a rádi s čímkoliv poradí) a výběr her je skutečně obrovský (a pokud nějakou náhodou nemají, tak je velká šance, že vám ji seženou).

jsou velmi ochotní pomahat a daji výbornou radu.

Při osobním vyzvednutí v kamenném obchodě obrovská nabídka her přímo na místě, nedalo se odolat, na radu ochotných prodavačů jsem koupila další hru, která měla jako dárek pod stromeček velký úspěch :-) Děkuji !!!

• Výhodná cena, rychlé dodání.

Pro mě nejlepší obchod s deskovými hrami

Byla jsem příjemně překvapená, že měli mnou hledané zboží.

• Válečné hry jinde nesehnatelné
    • Dobré ceny

Rychlé doručení, skvělá komunikace.

• Majitel obchodu ma znalosti her, jake jsem nikde jinde nezazila. Je mily a ochotny. Je zde radost nakupovat.
    • Krome prodejny je zde pravidelne k dispozici i prostorna herna, kde si muzete hry za dobrovolne vstupne vyzkouset. Je nutne se predem podivat na stranky obchodu, kde jsou inzerovana Herni odpoledne.
    • Nenajdete tu brak, kterym pretekaji retezcova hrackarstvi.
    • Ceny. Ma velmi prijatelne ceny. Narazite sice na netu na nizsi, ale ten servis okolo nakupu za trochu vyssi cenu opravdu stoji.
    • Dostupnost. Umisteni prodejny na velkem namesti, kde se zaparkovat. Tram zastavka take primo na Kubanskem namesti.