Velmi milá a vstřícná paní, rychlá a skvělá domluva :-) Obchod určitě navštívím znovu :-)

• Spolehlivost,skvělá komunikace,zboží odpovídá danému obrázku
    • Nic jsem neshledala

Zboží bylo přesně takové jaké jsem chtěla,bezvadna komunikace,ochota,spolehlivost,kvalita

• Dostupné ceny, skvělá komunikace, rychlé doručení.
    • Oděvy jsou určeny pouze pro ženy, popř. malé slečny.

Obchod doporučuji. paní je komunikativní a vstřícná a nic není problém. Se zakoupeným zbožím jsem spokojena.

• Kvalitu
    • Vstřícnost
    • Nevím o žádných

Objednané šaty dorazily velmi rychle a byly opravdu velmi precizně ušité.
    Bohužel mi byly poněkud krátké v těle (mám dlouhý trup), takže jsem je musela vrátit. Dohoda s paní prodávající byla nesmírně jednoduchá, bezprostředně po vrácení šatů přišly zpět i peníze.
    Opravdu bez rozpaků mohu tento solidní obchod doporučit.

• skvělá komunikace, přehledný e-shop, nízké ceny, kvalitní zboží
    • nemá

Obchod určitě doporučuji. Pokud nechcete utrácet příliš a přejete si nakoupit kvalitně, určitě neváhejte.

• příjemné ceny
    • šaty, které jsem zakoupila byly označené jako "luxusní", jedná se však o dosti obyčejné a na první pohled laciné šaty polské výroby, satén na ramínkách má záděrky od spon, které jsou velmi ošumtělé (vypadají používané)

obchod nemohu doporučit, zakoupené šaty by se spíš hodily k prodeji někde na stánku

Reakce obchodu Svatebnisatyrozarka.cz

Dobrý den, koupila jste od nás společenské šaty ve výprodeji za 500 Kč, společenské šaty pouze doprodáváme. V žádném případě se nejednalo o použité zboží a nikdy bysme úmyslně neposlali poškozené zboží. Pokud nejsou zákazníci spokojeni mají možnost zboží do 14 dnů vrátit. Peníze po kontrole zboží okamžitě posíláme na účet.

• kvalita zboží a velmi přiznivá cena

doporučuji všem, kvalita mne překvapila

• Vstřícnost

Spokojenost

• Rychlost, vstřícnost
    • jen bych na webu dala i fotky, jak vypadají věci zezadu (šaty,bolerka)

Byla jsem velice spokojená. Výborná komunikace, paní poradila. Opravdu super obchod,dnes se ochota málo kde vidí.

• moc hezke svadobne zavoje
    • potesilo by me kdy by ste nabizely aj svadobne kytice

• výborná komunikace, rychle dodání zboží

Doporučuji.

• Výborná komunikace. Rychlé dodání.

• ochota vyhovět, komunikace
    • stránky málo info o parametrech zboží

spokojená

Přehledný e-shop, jednoduchý na vyhledávání a hlavně nabízí náhledy detailů fotografií zboží, což považuji za velmi důležité. Jsem maximálně spokojená s tímto obchodem.

Tento obchod doporučuji na 100 %. Objednala jsem si svatební šaty, které došly do 2 dnů a v pořádku. Bohužel jsem je musela vracet, protože mi byly malé, špatně jsem odhadla svou velikost. Avšak po tel. dohodě s p. Halfarovou, která je mimochodem velice příjemná, milá a ochotná paní, v tom nebyl žádný problém. Šaty jsem poslala zpět a hned po tom, co je obdržely, mi byly na účet vráceny peníze, mám tedy velice dobrou zkušenost. I proto jsem si hned vybrala jiné, větší svatební šaty, které už také dorazily v pořádku a jsem nadmíru spokojená. Za mě ANO !!!

• Rychlost, výborná kvalita zboží, dobré ceny.

Rozhodně doporučuji!!!!

• koupila jsemsvatební bolerko - nenašla jsem na internetu lepší a vkusnější. Vaše nabídka se mi velmi líbila a obdržené zboží předčilo mou představu

• Velmi rychlé dodání, ochota personálu, velký výběr sortimentu, kvalita výrobku, originální modely, a to vše za velmi nízké ceny.
    • Na žádné slabiny jsme nenarazila.

Určitě bych jen doporučila, i když jsme měla velké obavy nakupovat svatební šaty přes internet. Bála jsem se, že nebudou tak hezké jak na fotce. Ve skutečnosti jsou mnohem krásnější a mé očekávání naprosto překonaly. Již dlouho jsme nebyla takto spokojena s internetovým obchodem. Podle mého názoru vysoká kvalita a nízká cena :).

• Klady: výborná komunikace s majiteli, velmi rychlé dodání zboží, kvalita zboží.

Maximální spokojenost s nákupem. Původně objednána špatná velikost šatů, ale nebyl problém s výměnou. Vše proběhlo velice rychle, prodávající byl velmi ochotný a komunikativní. Doporučuji!