• Zboží,které mělo být skladem se vyprodalo. Upozornění přišlo asi za 10 dnů.

Reakce obchodu SUPLEMENTY.cz

Vážený zákazníku, bohužel poptávka byla tak enormní, že i když jsme se snažili do poslední chvíle zboží ještě doobjednat, už to nebylo ani v silách výrobce ho dodat... omlouváme se :-)

Byl jsem moc spokojen

Rychlost

• Skvělá komunikace s obchodem, rychlé vyřízení objednávky.

I když zboží nebylo dodáno kompletně, obchod mě informoval a vrátil přeplatek. Toto je pro mě známka dobře fungujícího obchodu, příště bez obav nakoupím znovu.

Rychlé jednání a dodání.

vcelku dobrá komunikace, delší dodání-1 týden

Jediné, co mě zarazilo, bylo množství mailů, které mi kvůli jedné objednávce přišly. V dnešní maily zahlcené době to na mě bylo opravdu příliš. Jinak pohoda.

spolehlivost, rychlost, kvalita.

rychlé dodání, příjemná komunikace s obchodem, bezva sortiment

vše v pořádku

Nabídka zboží, rychlé odeslání.

• profesionální jednání

• Nekomunikace
    • Zbozi po týdnu stále nedorazilo
    • Žádná zpráva od obchodu

Od obchodu mi druhý den po objednávce přišel e-mail, že obkednavku vyřizují. Dnes je to týden a stále zboží nepřišlo, stejně tak nepřišla žádná zpráva a když volám na telefon uvedeny na jejich stránkách, tak je nedostupný.

Reakce obchodu SUPLEMENTY.cz

Vazena zakaznice, telefon funguje normalne a to v pracovni dny 08-15 hod. Jiny email jsme neposilali, jelikoz u produktu byla dodaci lhuta az jeden tyden, coz se nam podarilo splnit. Dalsi email o vyrizeni objednavky vc. sms jste jiz obdrzela a zasilka vam byla dne 2.9.21 dorucena. Je to velka skoda, ze jste se nam nedovolala a prosime zkuste priste taktez vyuzit emailovou komunikaci. Dekuji za zpetnou vazbu :-)

• Spokojenost

• rychlé odeslání
    • skvělá cena

• Rychlé vyřízení mého požadavku včetně dodání zboží doporučuji

Spokojenost s velice dobrým jednáním obchodu objednávku prozatim zrušena, ale rozhodně příště si tu objednam

• Zboží dorazilo, ale je nefunkční, nereaguje na nic, ani se nezapne, baterie se zdá být mrtvá, musím buď zakoupit novou baterii anebo celý ten krám vyhodit.

Reakce obchodu SUPLEMENTY.cz

vazeny zakazniku, proc tedy zbozi nereklamujete a rovnou nedoporučujete cely eshop? v tomto jsou recenze dosti neobjektivní...