Tyto web stránky nefungují.

• Žádná komunikace

Po týdnu, kdy jsem neměla žádné info o objednávce a nemohla se dovolat na uvedené číslo, jsem objednávku zrušila e-mailem. Ani na toto nepřišla žádná odpověď.

Udělal jsem objednávku, týden poté stále neodeslali, neberou telefony, neodepisují na emaily. Chápu, přes svátky, ale volal jsem v době, kdy mají dle webu otevřeno. Každopádně mi nezbylo než objednávku zrušit...

Jiz skoro 14dni cekam na odpoved na reklamaci kdy mi bylo dorucene jine zbozi nezli na fotkach eshopu. Za dalsi bylo zbozi s vyrobnimi vadamy. Ihned jsem psal email ale nikdo nereaguje. Dam jim jeste cas tyden a pak budu resit dale pres DAS

Produkt mají stále v nabídce, přesto oznámili, že.je vyprodaný

• zboží které přišlo se neshoduje s tím co jsem objednal

• Nespolehlivost
    • Klamavé informace
    • Naprosto laxní a neprofesionální personál

Cena na e shopu byla jiná než při vyzvednutí

• obchod nejdřív objednávku potvrdil a potom sdělil, že zboží nemá

Dobrá komunikace

• Žádná komunikace, kdybych nezavolala já, ani se nedozvím, že některá položka objednávky není, přestože při objednání byla na skladě.

• Ze sedmi dodaných dodaných falešných zranění bylo u 5 vyschlé lepidlo.

Nabízej zboží který nemaj

• Aspoň se ozvali, že objednávku ruší. Naštěstí jsem měl vyzvednutí na prodejně, takže jsem o peníze nepřišel.
    • Na eshopu nemají aktuální věci

• Kostým indianky pro dceru na tábor přišel bez jedné části na ruku a s rozbitým zipem. Nemohla jsem reklamovat, protože bych nestihla. Exprex vymena zipu u švadleny dalších 200 Kč. Takže nikdy více.

Přišel mi balíček pro někoho jiného. Na e-mail prodejce nereaguje, telefony nezvedá. Nedoporučuji!

• Obchod vůbec nekomunikuje, podklady k platbě nedorazily, na e-mail nereagují, telefon nezvedají. Když mi konečně přišla od obchodu nějaká informace o jedné z položek v mé objednávce a pod ním byl telefon lišící se od toho ze stránek, tak mi slečna sdělila, že to dělá jiný obchod, že se jí to netýká.

Zboží přišlo v plesnivém obalu , kostým taky.

přesně podle obrázku

Reakce obchodu SuperPtákoviny.cz

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi.
    Těšíme se na Váš další nákup.

Team SuperPtákoviny.cz

• Lokace
    • Vlídná obsluha
    • Matoucí vchod

Reakce obchodu SuperPtákoviny.cz

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi.
    Těšíme se na Váš další nákup.

Team SuperPtákoviny.cz