Bez pochyb maximální hodnocení ve všech oblastech.
    Rychlost, cena, komunikace, dodání, nemám co vytknout.

• Skvělý přístup a domluva, vše dle přání zákazníka, vše rychle vyřízeno a doručeno

jedna z nejlepších zkušeností s objednáváním přes net.
    Perfektní výběr a nápady na dárky, určitě nenakupuji naposledy :-)

• Rychlá komunikace, vše podle přání, rychlé dodání.

• Všechno super - krásné zboží, výborná komunikace obchodu a rychlé dodání.

Rychlé a vstřícné jednání, osobní přístup, ochota obětovat (zdarma) čas na několik verzí potisku! Ode mě rozhodně pochvala a klobouk dolů.

Velká spokojenost, rychlá a vstřícná úprava i dodání náhledu, pak zboží.
    Moc děkuji a přeji hezký den. Libi.

Vstřícnost, profesionalita a lidskost.

• Kvalita
    • Vstřícnost

Sháněla jsem dárek pro personál školky mého syna. Byl to dárek na rozloučenou se školkou. Udělala jsem koláž dětských kreseb a musím říct, že nejdříve jsem byla velmi mile překvapená osobním přístupem paní Novotné. Než šla objednávka přímo do tisku, vše se mnou předem konzultovala a doporučila i nějaké úpravy. A pokud jde o výsledek? Velká krása! Každý detail byl krásně vidět! Děkuji!

• Super komunikace i provedení.

Objednávala jsem již třikrát, pokaždé jako dárek a vždy jsem byla nejen já maximálně spokojena. Paní je velice ochotná a vždy nabídne radu, jak by to mohlo vypadat ještě lépe + vytvoří několik návrhů. Objednávka vyřízena do 2 dnů :-).

• Naprosto skvělý darek!!! Hrníček vypadá úžasně! Děkuji!

Moc děkujeme za dáreček :-) Rychlé dodání a pěkné zboží jako už při minulé objednávce.

Rychlost vyhotovení a zaslání. Výborné služby. Krásné výrobky, provedení. Veliká spokojenost.

• Vřelost
    • Ochota

Moc ráda v obchodě nakupuji a to hlavně kvůli skvěle spolupráci ze strany obchodu.

• Skvělá komunikace

Veškerá komunikace s obchodem byla skvělá. Nešly mi nahrát fotky, tak jsem volala na jejich podporu. Paní byla velmi příjemná, ochotná hned poradit a vše perfektní. Rozhodně doporučuji

• Vstřícnost
    • Rychlost vyřízení
    • Skvělá komunikace pří řešení dárku na zakázku

Vždy perfektní práce , bezva nápady na vylepšení motivu , několik návrhů

Hrníček originální a rychlost dodání na jedničku

• velmi rychlé dodání
    • výborná komunikace