Koupelnová sestava je moc pěkná, rychlé dodání zboží. Kladně hodnotím jednoduchou montáž a skvělý návod na sestavení nábytku.

Děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Těší nás, že jste ocenili naše služby, rychlost doručení je díky vlastní přepravě hračka. Již nyní se těšíme, až u nás znovu nakoupíte :-)

• rychlá dodávka zboží

Reakce obchodu SuperMobel.cz

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a recenzi.

Rychlost dodání a komunikace se zákazníkem je pro nás prioritní a každá pozitivní reakce nás posouvá vpřed. Doufáme, že Vám zboží poslouží co nejdéle! :-)

• Rychlost dodani.

děkujeme za Vaši recenzi.

Jsme velmi vděční za Vaše pozitivní hodnocení. Rychlost a kvalita doručení je pro nás prioritou. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

Vše OK plná spokojenost

Reakce obchodu SuperMobel.cz

děkujeme za Vaši krásnou recenzi a doporučení.

Velmi si vážíme Vaší přízně a spokojenosti s naším e-shopem. Věříme, že se na nás budete obracet nadále.

Supermobel nábytek

• Super jednání a rychlá akce

Reakce obchodu SuperMobel.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

Jsme moc rádi, že vše proběhlo v pořádku, spokojený zákazník je pro nás velkou motivací. Na rychlosti doručení si obzvlášť zakládáme a děláme vše pro to, aby mohl zákazník nové zboží co nejdříve užívat.

• Příznivé ceny
    • Rychlost doručení
    • Velký výběr

Děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Jsme rádi, že jste ocenili naše služby. Věříme, že budete se zbožím maximálně spokojeni. :-)

• Rychlé dodání, skvělá komunikace

děkujeme za Vaši recenzi.

Jsme velmi vděční za Vaše pozitivní hodnocení. Rychlost a kvalita doručení je pro nás velmi důležitá. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

Vše super

děkujeme za Vaši recenzi a kladné hodnocení.

Velmi si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby. Díky vlastní dopravě je rychlost doručení jedna z našich předností a velice si na ní zakládáme. :-)

Budeme se těšit na další spolupráci.

Supermobel nábytek

• Super rychlost dodání až domů

děkujeme za Vaši recenzi.

Jsme rádi, že Vás právě náš e-shop oslovil a my Vám tak mohli novým nábytkem udělat radost.

Věříme, že i při dalších příležitostech zvolíte právě Expedo.cz

• vše jak má být

děkujeme za Vaši recenzi a kladné hodnocení.

Těší nás, že jsme Vaše požadavky splnili ve všech ohledech. Děkujeme a těšíme se na případnou další spolupráci.

Supermobel nábytek

• Po Měsíci po objednání jsem tuto objednávku zrušil.Přitom na svých internetových stránkách píší-zboží skladem do 5 pracovních dnů,zboží ,které není skladem dodání 2-3 týdny.Já byl ta druhá varianta.Po měsíci jsem volal jak to vypadá s moji objednávkou,tak mi bylo řečeno,že zatím není vůbec skladem.Takže ostatním moc nedoporučuji,leda,že si počkáte.

Špatné

děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí nás ovšem, že je takto negativní. Za zpoždění Vaší objednávky se velice omlouváme, momentálně děláme vše pro to, abyste měla zboží co nejdříve doma.

Věřím tedy, že i přes nepříjemné zpoždění bude vše vyřešeno k Vaší spokojenosti.

Supermobel nábytek

• Zboží nekvalitní, chyběly nožky ke stěně, gauč na spaní nepoužitelný. Když jsem chtěla gauč reklamovat, tak bych ho musela buď odvézt osobně nebo poslat kurýrní službou na svoje náklady. Na ušák, který měl dorazit s nábytkem bych čekala další 3 týdny.. Už nikdy více děkuji

Reakce obchodu SuperMobel.cz

Děkujeme za Vaši recenzi.

Na spokojenosti našich zákazníků nám záleží. V případě, že s dodaným zbožím máte jakýkoliv problém, prosím kontaktujte naše reklamační oddělení na email [email protected]. Kolegové s Vámi jistě celou situaci vyřeší k Vaší spokojenosti.

Expedo nábytek

• Ochota doručení v daný den.

děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Jsme velice rádi, že jste s naším e-shopem spokojeni. Věříme, že si nás vyberete i při dalším nákupu.

jsem velmi spokojena.!!!!

děkujeme za Vaši recenzi a kladné hodnocení.

Jsme velice rádi, že jste s naším e-shopem takto spokojena. Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou.
    Supermobel nábytek

• Ucelená nabídka dveří s kováním a dopravou obchodu do domu.

Věříme, že i při dalších příležitostech zvolíte právě Expedo.cz

Supermobel nábytek

Stolek skvělí ,spokojenost do menších místností super...brzké doručení vše ok.

Děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Doufáme, že Vám zboží bude skvěle a dlouho sloužit a pevně věříme, že si náš obchod vyberete i příště.

S podzravem

Velká spokojenost

Supermobel nábytek

Rychlé dodání ,skládala se perfektně nic nechybělo a navíc vše zapadalo do sebe jak skládačka.. doporučuji tuto stránku všem dekuji

Reakce obchodu SuperMobel.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou a stejně tak i vizitkou.

Supermobel nábytek

• Krátká, stručná komunikace bez zbytečných přívěsků, dodání 5 dnů po objednávce po sms zprávě a jejím potvrzení v dohodnutém termínu. Zboží velmi dobře zabalené, bez poškození. Platba při předání kartou nebo hotově. Jen samá plus. Mohu jen doporučit.
    • není co vytknout.

Naprosto bezproblémů, naprostá spokojenost.

Reakce obchodu SuperMobel.cz

děkujeme za Vaši krásnou recenzi a doporučení.

Velmi si vážíme Vaší přízně a spokojenosti s naším eshopem. Věříme, že se na nás budete obracet nadále.