• Potvrzení objednávky proběhlo bez upozornění a zpětné vazby. Podezříval jsem stránky z chyby a proto si omylem objednal jedno a totéž zboží čtyřikrát.
    • Potvrzení o objednání dorazila den později.
    • Telefonní číslo uvedené v potvrzení objednávky je nedostupné. Nedalo se zeptat na detaily, jako například proč je objednávka čtyřikrát.
    • Fotografie knihy, kterou jsem si objednal, vůbec neodpovídala názvu. Proto jsem si vlastně svou chybou objednal knihu kterou jsem vůbec nechtěl - zavádějící popis.

• Celkem rychlé odeslání
    • Přišlo jiné zboží a na email nereagují

Nedoporučuji, přišlo jiné zboží, komunikace nulová

• Přátelský.
    • Obrázek online neodpovídá skutečnému produktu.
    • Cena.

Obrázek online neodpovídá skutečnému produktu. Měli spolu obrázek Pat&Mat, ale ve skutečnosti se prodával pouze Pat. Také drahá cena.

Obchod mi nejprve poslal email, že místo jedné objednávky registrují 2 objednávky stejného zboží a jestli jsou obě platné. Volala jsem na uvedenou linku, abych se ujistila, že si rozumíme. Paní evidentně spravuje více eshopů a když jsem ji řekla číslo objednávky, hned mi skočila do řeči, a řekla, že to není vůbec jejich. Tak jsem ji vysvětlila, že opravdu je a na to mi paní řekla, že je jedno, jestli jsou obě objednávky platné nebo ne. Zboží stejně není dostupné. Jsem ráda, že jsem zvolila platbu dobírkou, nemám důvěru, že by se někdo vrácením platby zabýval.

zásilka mi došla v pořádku, ale odrážedlo bylo příšerně špinavé a zaprášené, hned jsem ho musela celé umýt a vysušit. To si myslím, že není v pořádku.
    Vaverková

Objednanou knihu jsem sháněla (chybějící díl série), nikde jinde jsem ji nenašla. Na tomto E-shopu ji měli skladem (alespoň to tam uváděli), takže i přes vysoké poštovné jsem ji objednala. Asi po týdnu mi přišla zpráva, že je zboží nedostupné...

• žádná
    • nabízeli na e-shopu, co nakonec nemohli dodat; uvedená skutečnost mi byla sdělena až po mém dotazu, "kdy obdržím zboží", které jsem již zaplatila

nespolehlivý obchod

Rychlost a komunikace v pořádku, ale zboží nepřišlo to, co jsem objednal. Proto musím nedoporučit.

Zboží bylo doručeno, ale na dřevěných značkách do MŠ byly úplně jiné značky, než jsem si objednala. Což vůbec nechápu. Vracím a mám s tím jenom práci navíc.

• špatná komunikace obchodu

• Nespolehlivý

Podruhé jsem si objednala zboží a podruhé nedorazilo.Žádné vysvětlení jsem neobdržela.

Na svem webu maji knihu, kterou vlastne vubec nemaji. Nechaji knihu vlozit do kosiku, odeslat objednavku, dojde vam potvrzeni a pak uz nic. Ani info o tom, ze neni. Do ted se vubec neozvali. Minuly rok to same

Když zboží nedorazilo ani po šestém dni po objednání, tak jsem se ptal emailem, jestli vůbec dorazí a obdržel jsem odpověď, že zboží bohužel nemají. Tak po shrnutí: kdybych se nezeptal na objednávku, zda dorazí, tak bych na zboží mohl čekat nejspíše do příštího roku!

pouze špatné

• na stránkách opakovaně už půl roku inzerují knížku, kterou nemají na skladě :-(

• Zní to nedorazilo, nikdo se neozval, kde je a kdy přijde (jestli vůbec).

• Poslali spatnou knihu. Pri telefonickem rozhovoru mne ujistili, ze neni problem knihu zaslat zpet a oni vrati penize v plne vysi. Po odeslani zpet (musel jsem zaplatit postovne osobni doruceni odmitli, byt na reklamic v miste provozovny mam narok ze zakona a navic tuto moznost uvadeji i na svem webu v OP) ubehl jiz tyden od doruceni vracene knihy a nikdo se mi ani neozval ani nedorazili zadne penize.

Obchod objednávku zrušil s tim,že zboží je nedostupné,a omluvil se.Toto hodnotím jako slušné,férové jednání.Nechápu však,že kniha je stále v nabídce na internetu.

• dlouha odezva k cemukoli

Obchod rozhodne nedoporucuju. Objednano zbozi, ktere bylo skladem, ten den jeste i zaplaceno. Tyden trvalo potvrzeni prijeti platby, Za dalsi dva dny psali, ze nejpozdeji do dvou dnu zbozi odesilaji, za nasledujici 3 dny prizel mail, ze zbozi nemaji ani u dodavatele, tudiz vraceji penize. Jiz nikdy vice tento obchod, komunikace mizerna a ochota stejne tak

• o přednostech nevím
    • zboží bylo cenově nejpříznivější
    • dodací lhůty
    • objednáte, zaplatíte a čekáte a čekáte

Bylo to nejlevnější

Komunikuje skvěle, ale kde nic tu nic

Určitě bych nedoporučila a kdyby je přepadla spořivost tak hlavně neplatit předem
    Objednáno 19.11., zaplaceno týž den a ještě 30.11. netuším, zda budu mít pro vnuka vánoční dárek