• nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 3 týdny

• Nespolehlivý

Podruhé jsem si objednala zboží a podruhé nedorazilo.Žádné vysvětlení jsem neobdržela.

• nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 1 měsícem

Se službou jsem byla spojena.

• nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 1 měsícem

Na svem webu maji knihu, kterou vlastne vubec nemaji. Nechaji knihu vlozit do kosiku, odeslat objednavku, dojde vam potvrzeni a pak uz nic. Ani info o tom, ze neni. Do ted se vubec neozvali. Minuly rok to same

• nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 2 měsíci

Když zboží nedorazilo ani po šestém dni po objednání, tak jsem se ptal emailem, jestli vůbec dorazí a obdržel jsem odpověď, že zboží bohužel nemají. Tak po shrnutí: kdybych se nezeptal na objednávku, zda dorazí, tak bych na zboží mohl čekat nejspíše do příštího roku!

pouze špatné

• nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 2 měsíci

• na stránkách opakovaně už půl roku inzerují knížku, kterou nemají na skladě :-(
  • nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 2 měsíci

• Zní to nedorazilo, nikdo se neozval, kde je a kdy přijde (jestli vůbec).
  • nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 3 měsíci

• Poslali spatnou knihu. Pri telefonickem rozhovoru mne ujistili, ze neni problem knihu zaslat zpet a oni vrati penize v plne vysi. Po odeslani zpet (musel jsem zaplatit postovne osobni doruceni odmitli, byt na reklamic v miste provozovny mam narok ze zakona a navic tuto moznost uvadeji i na svem webu v OP) ubehl jiz tyden od doruceni vracene knihy a nikdo se mi ani neozval ani nedorazili zadne penize.
  • nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 5 měsíci

• Přehlednost
    • Nevím.
  • nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 10 měsíci

Rychlé vyřízení,zboží doručené v pořádku, doporučuji a chválím. Děkuji .

• nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 1 rokem

Sehnala jsem co jsem potřebovala,našla jsem to jenom tady

• nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 1 rokem

Obchod objednávku zrušil s tim,že zboží je nedostupné,a omluvil se.Toto hodnotím jako slušné,férové jednání.Nechápu však,že kniha je stále v nabídce na internetu.

• doručeno obratem
  • nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 1 rokem

Vše v pohodě. Velmi dobrá komunikace.

• nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 1 rokem

• příznivá cena, rychlost vyřízení objednávky, vstřícnost personálu

• Velky vyber zbozi
  • nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 1 rokem

Zboží jsem objednala, druhý den jsem dostala fakturu, kterou jsem hned zaplatila a za 4 dny jsem měla zboží doma. Takže za mě super.

• nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 1 rokem

• dlouha odezva k cemukoli

Obchod rozhodne nedoporucuju. Objednano zbozi, ktere bylo skladem, ten den jeste i zaplaceno. Tyden trvalo potvrzeni prijeti platby, Za dalsi dva dny psali, ze nejpozdeji do dvou dnu zbozi odesilaji, za nasledujici 3 dny prizel mail, ze zbozi nemaji ani u dodavatele, tudiz vraceji penize. Jiz nikdy vice tento obchod, komunikace mizerna a ochota stejne tak

• nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 2 lety

• Rychlost a kvalita
    • Zadne

Vrele vsem doporucuji

• nakoupil v obchodě SuperMéďa.cz před 2 lety

• o přednostech nevím
    • zboží bylo cenově nejpříznivější
    • dodací lhůty
    • objednáte, zaplatíte a čekáte a čekáte

Bylo to nejlevnější

Komunikuje skvěle, ale kde nic tu nic

Určitě bych nedoporučila a kdyby je přepadla spořivost tak hlavně neplatit předem
    Objednáno 19.11., zaplaceno týž den a ještě 30.11. netuším, zda budu mít pro vnuka vánoční dárek