V nabídce nebylo uvedeno, tak jak u jiných prodejců, že jde o audio knihu.
    Radovala jsem se, že se mi podařilo sehnat knihu ke čtení.

• klamavá reklama, kniha došla bez DVD, přesto, že tak byla vyfakturována, místo

• Rychlost dodani
    • Zboží přišlo s výrobní vadou, aniž by na to upozornili předem v popisu zboží

Peníze poslané, zboží není, nabídka jinych titulů než byla objednávka. Na mou mailovou reklamaci pošlou do dvou dnů, nebo kniha není. Každý email si protiřečí. Pravá ruka nevi co dělá levná.

• Přehled nabízeného zboží

Objednal jsem Staré řecké báje a pověsti od autora Eduarda Petišky a nikoliv volné stručné povídání o několika bájích. Kompletní knihu jsem musel obstarat jiným způsobem.

• Doba dodani. uz cekam 11 dni na knihu ....obednaval jsem 5.1.2017 a do dnes nic . 13.1.2017 mi napsali ze kniha byla predana ppl sluzbe A bude mi dorucena 1-2 pracovni dny . A spolecnost jeste ani nenapsalo ze knihu prevzali

Jo jinak asi super ale kdyz vam bude stacit ze vam kniha prijde za mesic tak super

• Kniha šla skoro 10dní nechápu

• Není možné nabízet zboží, které ani po 10 dnech nejsou schopni dodat.

Kupujte jinde!

• Zboží jsem zaplatila 5.12.,
    urgovala 9.12.,
    urgovala 14.12. (info, že dostupnost jen 2 ze 3 zaplacených knih, stejného dne vrácena cena jedné)
    14.12. info pošty, že převzali zásilku
    16.12. 14:14 dosud nedorazila
    16.12. ode mne žádáte hodnocení?

V okamžiku objednávky se jevil titul dostupný skladem, za několik dní přišla informace, že jen doobjednají jeden titul zásilka bude odeslána, pak čekání a mail s žádostí ohodnoťte naše služby. Na to konto můj telefonický dotaz, jak se to má s mojí objednávkou a odpověď : "knihy nejsou a nebudou"

Děkuji pěkně za takové služby

• knihu jsem zatím nedostala, takže výhody nevidím
    • nedodání zaplacené knihy

Doufám, že si ze mě nedělají legraci a zaplacenou knihu dodají.....

Po zadání platby na účet žádné údaje na e-mail nepřišly. Nikdo se ani neozval, ticho po pěšině. Objednáno u konkurence.

• O žádných nevím.
    • Vyřízení objednávky.

Již nikdy.

• žádné až na dobrou cenu ale čekat místo tří dnů DEVĚT se nevyplácí
    • doba dodání zboží objednat v pondělí a v pátek dostat zprávu že vaši objednávku pošleme do dvou dnů což je blbost protože byl pátek takže v pátek nebo v pondělí

tento obchod nedoporučují přátelům rodině a ani vám co čtete mé záporné hodnocení jedinkrát jsem tu nakupoval knihu a bylo to taky naposled

Objednala jsem zboží, které bylo skladem a po týdnu mi přišel E-mail ve kterém bylo že objednávku mi musejí stornovat, že zboží nemají skladem.

• doprava snad ze zámoří poštovním holubem

• obchod zřejmě přestal fungovat

objednávka byla odeslána, žádné vyřízení, potvrzení ani zrušení nepřišlo, na dotaz žádná reakce.

• Nízké ceny
    • na knihu jsem čekala 10 dnů, přitom bylo uvedené, že je na skladě..a po přijetí peněz na účet, psali, že do 2 dnů odešlou, což se nestalo..kdybych to věděla, tak knihu objednám jinde

pokud vám nevadí dlouhá dodací doba, tak doporučuji

• dodací lhůta místo 2 dnů 2 týdny

nakupujte jinde