Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• Ochotný personál, poradí, pomůže, rychle doveze
    • Za tu cenu se to dá čekat ale levnějši provedení židle, bohužel cena odpovídá kvalitě takže více bych za židli nedal, provedení vyšší ceně neodpovídá

Zkopíruji sem svou recenzi co jsem psal mezi jednu hráčskou skupiny ve které nás je 2500 lidí. Jak píšu v hodnocení, židle hodnotím 2- ale schopnost superkanclu odpovídat, poradit, dovést, věnovat se zákazníkovi hodnotím 1+
    Teď k recenzi výrobku.
    Takže jak jsem řekl, tak i konám, sliboval jsem zde, že napíšu své osobní poznatky k levnějším variantám herních židlí, tedy k té jedné kterou jsem si koupil. Židli jsem si sehnal na jednom eshopu za cenu i s poštovným 3300, zdaleka se to nemůže rovnat cenám a možnému provedení DXRaceru, ikdyž ... ta má napodobenina ve svém názvu to RACER taky má! HA! Má židle s názvem Eracer tedy ecological sport chair (teď si vymýšlím ale skočili jste mi na to, že?) je svým provedením na herní židli dostatečná, vybral jsem si židli potaženou látkou a ta pohodlnost byť této levnější variantě se nedá upřít. Celkově si sedačku můžete nastavit jak vysoko chcete, tak i sklon opěrky, bohužel uplně do horizontální polohy ji nedáte.... To pro mě ale není na škodu, jelikož jsem s jistýmu neduhy u této levnější varianty počítal. Další výhoda je výškové nastavení madel které si taktéž můžete dát jak chcete a výhoda je i v polštářcích který tyto herní židle mívají. Jako nedostatek, byť né nejhorší je pro mě plastové provedení které má schovat kovové spoje sedáku a opěrky...... jsou jaksi..... prostě si nimi někdo něco musel kompenzovat protože jsou zbytečně široké a vzhledově vyčnívají, lépe židle vypadá bez těch plastových schovávajících blbinců, je to asi jako křídlo na vaší feliici které vám přidá 40 koní..... Další mínus vidím v otočných madlech (opěrkách na ruce) můžete je otáčet do halelujah, dokolečka, dokola, problém je, že při sebemenším dotyku nebo škobrtnutí o madla je rozpohybujete jako vibrátor Nimbus 4000 (shodný název s koštětem Harryho Pottera je čistě náhodná). Poslední menší nevýhodu vidím v houpání, židle má houpací mechanizmus který se houpat má, neustále..... budiž....problém je, že madlo kterým zvýšíte svůj posed naráží ze spoda do plechu a tedy vydává vždycky zvuk lehkého bouchnutí.....Sečteno a podtrženo, židle za 3300 s poštovným která je pohodlná, výškově stavitelná s podpěrkou na hlavu, opěrkou na hlavu, je podle mého dostačující a hodnotím ji známkou 2- cena/provedení.

• Rychlost,komunikace,solidnost a dobre ceny....

Objednal jsem si kancelarske kreslo.
    Bohuzel na sedaku byla zavada.
    Obratem me byl do dvou dnu zaslan novy.
    Rychlost jakou probehla reklamace byla neuveritelna.
    Bezproblemova komunikace a ferove jednani,vcetne rychleho vyrizeni,je to,proc tento obchod mohu jenom doporucit a
    proc davam plny pocet hvezd.

• Rychlé dodání :-) Dobře zabaleno.

Objednávka byla přehledná rychlá. Stejně tak i dodání. Židli sme složili společně s přítelem. Je krásná, pohodlná a kromě nás dvou se moc líbí i kočičákům na spaní :-)
    Obchod doporučuji

• Zidle prisla rychle, poskladala jsem ji sama, jelikoz je to darek pro manzela, uz ji vyskousel a je spokojeny.
    • byla jsem spokojena , nez nekde jezdit a schanet , toto bylo rychle :-)

Výrobek dorazil v pořádku a celkem rychle. Jen malá věc někdy lupne v kolečku nebo někde kde je umístěno.

• Výborná komunikace
    • Produkt odpovídal popisu
    • Žádné jsem nenašel

Objednával jsem zde poprvé. Obchod má dle mého názoru velmi dobré ceny a nabízí širokou škálu zboží, tak si snad vybere každý, co potřebuje. Za sebe tedy 5*

• Velký výběr židlí
    • Židle s velkou nosností
    • Nelze poslat přes Českou poštu (alespoň jsem to při objednávání nenašel)
    • Dovezená židle měla špatně (šikmo) vyrobený závit - tudíž nešlo pořádně jeden spoj dotáhnout - šroub trochu kouká - nejde na něj z tohoto důvodu dát čepička kvůli vzhledu

Není to taková závada, která by zásadně vadila, přesto to zamrzí. Reklamaci jsem nevyužil především z mé vlastní lenosti - odesílání, znova posílání atd. Jsem ale přesvědčen, že kdybych reklamoval, superkancl by mi určitě vyhověl.

Reakce obchodu Superkancl.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

Moc nás mrzí Vaše zkušenost.

Nemusel by jste nikam nic posílat,
    poslali by jsme jenom nový díl.

Za nepříjemnosti se Vám moc omlouváme.

Váš tým Superkancl.cz

• bohatý výběr
    • skvělá komunikace
    • dobré ceny
    • servis a reklamace
    • zatím nic

Nakoupil jsem zde již víckrát a vždy vše proběhlo naprosto v pořádku. Není problém po telefonu doladit detaily a v případě reklamace byli ochotní a naprosto vstřícní, stačilo prasklou podpěru vyfotit a o vše se postarali a rychle poslali novou.
    Takže, já můžu jen doporučit a budu zde i nadále nakupovat.

Zakoupil jsem židli k PC ke které chyběly šroubky a půlka komponentů vůbec nepasovala. Židle po velmi dlouhém seskládávání, převrtávání a dokupování dalších součástek od začátku vrzala a po zhruba 2 měsíčním použití se celá rozpadá. Určitě nedoporučuji nic zde kupovat !!

Reakce obchodu Superkancl.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

Moc nás mrzí Vaše zkušenost.

Bohužel pokud nám zákazník nic nereklamuje,
    tak nemůžeme o problému vědět.

Stačilo zavolat, nebo napsat.

Za nepříjemnosti se Vám moc omlouváme.

Váš tým Superkancl.cz

• Bohatý výběr,skvělá komunikace,super ceny a doprava zdarma!

Tento obchod všem vřele doporučuji,objednal jsem zboží a bylo mě doručeno dle domluvy a perfektně zabalené.Jsem velmi spokojen :)

Byl jsem spokojen.Rychlé dodání.Všechno v pořádku.

• rychlé a příjemné jednání, kvalitní zboží za rozumné peníze,zboží bylo doručeno včas

tento obchod bych doporučila, za jeho slušné, rychlé a spolehlivé jednání se zákazníkem

• rychlý dodání, a všechno mi přišlo a vypadá to suprově děkuji vám :)
    • nic nemám :)

bomba! :)

• rychlé dodání,
    • zboží bez závad,

Dobrá volba

• Rychle dodani
    • Dobry a pohodlny posez
    • Pekne vysoke operadlo
    • Po tydnu pouzivani se projevuje vyklani na pistu - pomerne dost

Jinak ale spokojenost

• S křeslem velká spokojenost a opravdu rychlé dodání.

Obchod doporučuji.

• přehledný výběr, rychlé doručení, doprava zdarma

obchod doporučuji

Vše přišlo a bylo v pořádku :-) a 90% jen proto, že je vždy co zlepšovat.

• oceňuji rychlost doručení, velmi dobře zabalené

líbí se mi široká nabídka křesel a židlí do kanceláře a rychlost doručení

• kvalita
    • doprava

zkušenost vlastně žádná,první objednávka - spokojenost se
    zbožím i dopravou(přesnost)