• Kameru jsme koupili jako dárek k narozeninám. Zboží bylo objednáno v pondělí a hned v úterý bylo expedováno. Ve středu byl balík doma.

Za nás maximální spokojenost. Šlo nám hlavně o termín dodání, protože jsme zboží potřebovali mít do pátku doma (dárek pro taťku k narozeninám). Zboží bylo objednáno v pondělí a hned v úterý bylo expedováno. Ve středu byl balík doma.

• jsem spokojen až na dopravu,to byla přímo ostuda.

Dobrý den Jaromíre,

mrzí nás potíže se zásilkou. Dle výpisu balíku byla přeprava nepochopitelně opravdu poněkud divoká :(

26,03,2015 15:10 - Externí data přenesena
    30.03.2015 18:20 - Nedoručeno příjemce nezastižen CZ0032
    30.03.2015 18:30 - Nedoručováno dohodnut pevný den doručení CZ0032
    31.03.2015 07:21 - Na doručení ve vozidel GLS
    31.03.2015 11:34 - Doručeno

Snad budete alespoň spokojen se zakoupeným výrobkem.
    Děkujeme za trpělivost s nepovedenou prací přepravy a přejeme pěkné Velikonoce.

• Dobré ceny
    • U zboží skladem dodání na druhý den

K obchodu samotnému nemám zásadních připomínek. Dodání mohlo být do druhého dne, jak bylo avízováno, nebýt České pošty! Posledních 30 km trvalo Poště téměř 2,5 dne a to jenom díky mým 4 návštěvám poštovní přepážky, kdy jsem reklamoval nedodání a vyvolal hledání, kde jej pošta zašantročila! Jinak by asi byl balík odeslán zpět odesílateli.
    Nedoporučuji používat dopravu Českou poštou!

• Levné a kvalitní
    • Není příliš známý

Super

• Nízká cena oproti jiným obchodům. Informují mailem jednotlivé kroky při zpracování objednávky, když balíček přišel na poštu, byl jsem informován mailem i SMS, že na druhý den mi doručí objednaný balíček.
    • Uvítal bych kratší dobu doručení, ale vzhledem k ceně zboží je to asi pochopitelné (sleva pro obchodníka při větší objednávce?).

Kupoval jsem 2 objektivy v celkové hodnotě 30 000 Kč. Člověk, co urgentně spěchá s koupí nových objektivů a je ochoten zaplatit i o 10 tisíc víc si radši dojde do nejbližší prodejny. Ale pokud nechce utrácet "velké" peníze za rychlost, tak mu tento obchod vřele doporučuji.

spokojenost

• Ceny
    • Zboží které je skladem vůbec není

Tento obchod je nepoužitelný.Zboží které jsem objednal a bylo psané skladem vůbec není na skladě.

Dobrý den Jane,

jelikož ani ve včerejší večerní emailové komunikaci s kolegou jste nedělal mezi větami mezery, předpokládáme že jste to opět Vy, viz. předchozí komentář.
    Pokud byste zboží objednal, byl byste registrovaný uživatel, nikoliv anonymní stěžovatel.

K níže zmíněnému jen uvedu, že jste nás včera opravdu kontaktoval, avšak na odpovědi kolegy jste opakovaně nebral zřetel o oznámil nám, cituji: "Vaše fakta si strčte za klobouk".

Prosíme, nemystifikujte návštěvníky a nevymýšlejte si skutečnosti, které vůbec nenastaly.

Děkuji za pochopení.

• Výběr
    • Obchod který není korektní.

Už dvacet dní pozoruji ceny určitého výrobku ohledně následovné koupě.Kontaktoval jsem obchod pro ujasnění dodací lhůty.Odpověď na heurece se objevilo dodání do dvou týdnů,ale světe div se cena se zároveň zvedla o více než 4500,-kč zajímavé že?Pro toto není žádné vysvětlení.Sám jsem obchodník a vím pokud má někdo zájem o mé zboží či služby a mám dlouho pevné ceny tak mu je najednou nezvednu.
    Doplňuji na reakci:
    Nevím co je Vám zde nejasného.Na dotaz jak bude dlouho trvat objednávka Vaše reakce byla zvednutím ceny o více jak 4500,-.
    Dne 24.1.2015 byla cena objektivu nikon 38931,-kč
    Po mém dotazu kdy dodáte zboží byla cena zvednutá na 43638,-kč

Vážený pane
    S další recenzí nemám absolutně nic společného a vaše osočování je nepravdivé.Snažíte se zde lidem vysvětlovat jak je Váš obchod perfektní a přitom lžete.
    Tvrzení že ceny Vašich stránek upravuje výrobce je směšné.
    Ceny si zadáváte Vy a nikdo jiný.Spravuji troje wébové stránky takže vím jak to chodí.

Dobrý den Jane,

vzhledem k anonymní "recenzi" bohužel nevíme o co se jedná. Bylo by lepší, kdybyste se obrátil na nás, než na Heureku.

Každopádně pokud zboží není skladem, není možné ho objednat. V tom případě tedy nerozumíme, co je nekorektního na změně ceny zboží, které ani není.

Pokud je skutečnost jiná, prosím kontaktujte nás, abychom se zde zbytečně nepohybovali v teoretických odhadech situace.

• Příznivá cenová hladina
    • Jen obecné popisy u zboží

Nákup za dobrou cenu, s rychlým dodáním a garancí seriozního zavedeného obchodu.

• Hlavním nedostatkem je že není k dispozici návod na zprovoznění kamery. Přiložené brožurky s "mravenčím písmem" jsou nedůstojné značky SAMSUNG.

Po kontaktu s prodejcem byl získán odkaz na stránky SAMSUNG k podrobnému návodu.
    Ne ale všichni musí mít možnost si návod stáhnout.

Reakce obchodu Superkamery.cz

bohužel u některých modelů Samsung jsou rozměry balení tak minimalizována, že výrobce přikládá pouze povinnou základní příručku v které pro případné zájemce uvádí odkaz na stránky s možností stažení dalších návodů a průvodců.
    Taktéž to nepovažujeme za nejšťastnější řešení, ale výrobce těžko přemluvíme :-)

• dobrá cena

• Špatně uvedený stav skladu

Zboží, jež jsem objednala, bylo uvedeno skladem, a bylo napsáno, že uhrazené objednávky budou zaslány expresně a druhý den. Zboží dorazilo po 14 dnech, vůbec mě neinformovali, musela jsme reagovat sama, kde mi sdělili, že v termínu se zboží stihne odeslat (ale v jakém?). Poté mi málem poslali jinou barevnou variantu s komentářem, že zboží je v doprodejovém stavu.
    Pokud tedy chcete ušetřit a máte pevné nervy a trpělivost, možná...

Dobrý den Ireno,

potíž s Vaší objednávkou bohužel musíme objektivně potvrdit. S doprodejovým fotoaparátem Panasonic nastal opravdu nestandardní problém. Jsme rádi, že jsme se dohodli a v rámci možností vyřídili objednávku snad k oboustranné spokojenosti.
    Reagovat musím pouze na informaci o dodací lhůtě, která zcela určitě nebyla "expresně druhý den" ale zboží mělo status o skladovém stavu u externího dodavatele s lhůtou do 6 pracovních dní.

Snad Vám alespoň brašna jako kompenzace za zdržení udělala radost.

• Dobrá cena
    • Nedodává zboží řádně objednané.

Co obchod slibuje v nabídce nedodává.

Dobrý den Bohumile,

Vámi objednané zboží leží na pobočce České Pošty
    - Uložení zásilky - adresát nezastižen. 31700 Plzeň 17 -
    Důvodem bude patrně fakt, že jste uvedl neúplnou dodací adresu.

Objednané zboží řádně dodáváme a Váš komentář bohužel musíme označit za klamavý.

S přátelským pozdravem

• Cena.
    • Dodací lhůta.

Doporučuji všem, kteří nespěchají a chtějí ušetřit.

• Velmi dobra cena

• Zboží dorazilo v pořádku a včas
    • Zatím žádné

Normální eshop. Nevím co k tomu napsat ;)

• minimální komunikace
    • mylné informace na stránkách

Naprostá nespokojenost. Na stránkách bylo uvedené, že objektiv je skladem a k dodání do 2 - 6 pracovních dnů. Po více než 7 pracovních dnech, kdy objektiv stále nedorazil jsme chtěli zavolat do dané firmy a jedno číslo neexistovalo a na druhém to nikdo nezvedal. Ještě k tomu přišel e-mail, jestli jsme spokojeni s jejich produktem -_-. Asi po dvou dnech jsme se konečně dovolali s tím, že objektiv momentálně nemají, musí se objednat a bude nejdříve za 14 dní!
    Na stránkách pak najednou mají, že objektiv je pouze na objednání a dodání do 2 týdnů. To vše ale až po té,co jsme se tam několikrát vehementně snažili dovolat a vyptávali se na to.
    Naprostá neprofesionalita. Vědět to, určitě objednávám jinde. Odjíždím pryč a objektiv potřebuji. Tohle byla pro mě čára přes rozpočet....

Dobrý den Martine,

jak jsem Vám asi před dvěma hodinami vysvětloval do telefonu, výrobek je cca od první poloviny července ve stavu "na objednávku" s neupřesněnou dodací lhůtou (obvykle chodí tento typ produktu 2-3x do měsíce).
    Dovolat jste se nemohl, jelikož bylo 2 dny zavřeno, což bylo a stále je uvedeno u všech kontaktních informací na našich stránkách!
    Email o spokojenosti s produktem zasílá automaticky server Heureky nikoliv my.

Mrzí nás Vaše nespokojenost a nejsme za to rádi, avšak na naší straně nedošlo k pochybení a objednávka byla vyřizována dle plánu.

Superkamery.cz

• Výhodná cenová nabídka.
    • Delší dodací lhůta, ale nespěcháte-li kdovíjak, vyplatí se!

Výborná komunikace s prodávajícími, dobrý obchod.

• Velice dobrou komunikaci
    • Výhodné ceny
    • asi žádné

Spolehlivý obchod z dobrými cenami a dobrou komunikací na jakýkoliv dotaz.

• Rychlé a seriozní jednání.
    • Obchod je skvělý. Největší slabinou je použítí České pošty, tam se vše neskutečně zdrží.