Bez problémový

Komunikace přes e-mail výborná, dodání zboží bez problémů.

• Rychlé vyřízení a odeslání.

Vše co jsem objednal bleskově a v pořádku dorazilo. Jsem s tímto obchodem spokojen.

• Překvapila mě rychlost s jakou byla objednávka vyřízena - po cca 2 hodinách po odeslání objednávky přišla odpověď, že zboží bylo předáno dopravci - super !
    • ????

Super spolupráce !

• přehlednost, mají zboží skladem

• prodává grily a příslušenství
    • ?

• spolehlivost
    • Tento obchod má jednu slabinu a to tu,že mě posílá maily na chybnou mailovou adresu.
    • ta je správně takto : [email protected]
    • ne olivenit !!!!! --------------------
    • Zprávy obtěžují cizí osobu Děkuji za opravu

Nakupujte !

Reakce obchodu SuperGrily

děkujeme za hodnocení. Vaši emailovou adresu jsme opravili a již nebude nikoho jiného obtěžovat. Pokud není potřeba, tak do zakázek již nesaháme, takže je pravděpodobné, že jste omylem vyplnila špatnou emailovou adresu, která se propsala pak špatně i do našeho systému.
    Přejeme hezký den.

• rychlá dodací lhůta
    • nenašel jsem žádné

Maximální spokojenost

• Bylo to rychle. Trochu jsem resila dopravu, nemoznost dodat zbozi ve vecernich hodinach. Zmenila jsem adresu doruceni a podruhe jsem nebyla informovana, kdy zbozi dorazi a aktivne jsem tuto info zjistovala u prodejcr. Jinal gril je super! Uz jsme vyzkiuseli i neprime grilovani :-))

Viz muj predchozi komentar

Reakce obchodu SuperGrily

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s grilem spokojená a že je vše v pořádku. Bohužel už Vám nedokážeme zajistit, kdy přesně Vám dopravce dané zboží předá. To už je na domluvě a ochotě přímo konkrétního dopravce. Doufáme, že nás využijete i při dalším nákupu. Přejeme hezký den.

VŠE JAK MÁ BÝT. 100% SPOKOJENOST!!!

• kvalitní zboží za rozumné ceny

kvalitní zboží za super ceny,milá komunikace,vše v pořádku

V obchodě jsem objednal mimo jiné i náhradní díl na svůj starší gril. Telefonicky jsem byl kontaktován a proběhla dohoda o zdržení dodávky právě kvůli tomuto dílu. Zboží zatím nemám ale můj dojem z obchodu je zatím perfektní. Snaha o správnou identifikaci potřebného dílu byla příkladná. Doufám že co nejdříve dorazí.

Celkově obchod doporučuji. Na muj dotaz v objednávce sice neodpověděli, ale součástí grillu nakonec termosonda byla takže ok. Zboží nové a přes DPD i rychle doručené.

Příjemností byl dárek ke grillu v podobě grillovacího náčiní.

Obchod vlastní Fonetip.cz, ale přes Supergrily.cz dostanete ke grilu víc dárků :-)

• nevim

Vse OK))

• přehledný obchod
    • jasné podmínky
    • dárek k nákupu
    • zboží skladem byl kus, který byl vystaven na prodejně, po telefonické dohodě jsme počkali na nový

Mohu doporučit