• ceny
    • zbozi objednano 6.9 a dosud nedorazilo, ani zadne info z obchodu, pry chyba na strane PPL, no nevim...
    • odpoved z shopu pouze pres FB chat...

• na balicek cekam od 6.9. a nic

• Vše bylo v pořádku . Vřele doporučuji

• Levná cena PS4 her

Koupil jsem si hru v předobjednávce den předtím než měla vyjít. Na stránkách bylo napsáno že doručí do druhého dne. Už jsou to 4 dny a údajně prý ppl nemůže dohledat zásilku že se ztratila. Spíš asi objednávku ani neodeslali jelikož ppl píše hned SMS a mě nic nepřišlo. Takže doufám že mi nějak vrátí peníze..

• zakoupeno v SuperGamer.cz před 2 týdny

Six days ago I ordered a "Lenovo keyboard Legion K200 Backlit" with this order number SGCZ # 235996. Its didn't says that its not in stock or anything like that. It was available for shipping. 6 days passed but I still didn't get my order.

Reakce obchodu SuperGamer.cz

Hello,
    as we informed you by email, the keyboard is in transit from our supplier to us. Since it is in transit, we cannot ship your order before the keyboard is in stock in our warehouse. Thank you for understanding.
    Sincerely,
    Anna

• snadný nákup
  • zakoupeno v SuperGamer.cz před 3 týdny

Obchod je slepí neví zda parshop nema dovolenou nebo odstavku.

Reakce obchodu SuperGamer.cz

objednávku evidujeme připravenou na odběr již 3. dnem. Bohužel pobočky zásilkovny nejsou našimi pobočkami, nedokážeme tedy uhlídat všech 8000 poboček, zda náhodou některá nemá technickou odstávku, dovolenou nebo je uzavřená z jiného důvodu.
    S pozdravem,
    Anna

vše v pořádku

• Dobrá komunikace s obchodem

Vše je v pořádku.

rychlost ,dobrá cena,komunikace

• zakoupeno v SuperGamer.cz před 3 měsíci

Ochota reagovat velmi rychle na maily, doručení do pár dnů.

• zakoupeno v SuperGamer.cz před 3 měsíci

Nakupovala jsem zde poprvé , jsem spokojena

Poškození obal!

• komunikace
    • poslali něco jiného než inzerovali

Tak tohle je moje nejhorší zkušenost s internetovým obchodem. Objednal jsem si rozbalené nintendo switch v originálním obalu. Konzole mi přišla zabalená v několika obálkách a s poměrně viditelnými známkami opotřebení. Protože to měl být dárek, ten obal mi tam chyběl. Telefonicky se mi se společností nepodařilo vůbec spojit a na email reagovali pouze mezi osmou a jedenáctou hodinou. Balík jsem tedy poslal zpět do Bánské Bystrice a žádal vrácení peněz. Když jsem zaslal číslo účtu pro vrácení, tak mi odpověděli že se jim peníze vrátili a číslo účtu neexistuje. Číslo bylo správné a na druhý pokus to teda vyšlo. Na dotazy o navrácení poštovného, protože v tom, že mi poslali něco jiného než jsem si objednal společnost již nereaguje. Tohle byla prostě tragedie.

• zakoupeno v SuperGamer.cz před 4 měsíci

• Rychlé vyřízení objednávky, super ceny.
  • zakoupeno v SuperGamer.cz před 4 měsíci

• Ke to seriózní přístup a jednání k zákazníkovi
    • Zboží došlo dříve než bylo naplánováno
    • Bylo dobře zabalené a hlavně nedošlo rozbité
    • Dostával jsem jednotlivé zprávy o stavu objednávky
    • Drobné chyby v diakritice, ale to je jedno. Nebylo jich moc.

Asi vše co jsem napsal.

• zakoupeno v SuperGamer.cz před 4 měsíci

hledal jsem ho delší dobu (za rozumnou cenu), nakonec našel zde
    je to fajn osvětlení- má nastavení jasu i teploty
    za mě moc dobrý

• zakoupeno v SuperGamer.cz před 4 měsíci

Zboží došlo, měl jsem mít dárek redbull, je psaný i ve faktuře ale nedorazil.

• zakoupeno v SuperGamer.cz před 5 měsíci

Byl jsem opatrný, vše proběhlo bezproblémově, kupoval jsem PS5 pulse 3d headset, který nyní není moc dostupný, zde byl skladem a dorazil tak jak měl.