• technická podpora, rychlost dodávek, dobré ceny

Výborný zájem o zákazníka, dobrá technická podpora, široký sortiment

• ?
    • ?

Domnívám se, že mohou nakupovat bez obav...

Zboží došlo následující pracovní den po objednání, ale SMS zpráva o odeslání zboží ze skladu přišla až den po doručení.

• rychlost vyřizování dotazu a objednávek
    • pro mě byla hlavní slabinou cena,produkt jsem měl vybraný už 2 měsíce,ale objednal si ho až k vánocům. no a tudíž jsou vánoce tak ste automaticky podražili a ja tak zbytečně prodělal 200 korun(nenapadlo mne že by ste zdražovali)
    • další slabinou vyhledávání produktu-mohlo by být podrobnější

Velmi dobrý obchod s velkým sortimentem, ochotnými pracovníky, kteří mi vždy do 24 hodin odpověděli na muj dotaz

• vstřícnost, odobornost

• malé ceny
    • žádnou

kupujte, kupujte

• Široká nabídka zboží. Dobrý výběr dopravy a okamžitá expedice.

• rychlost expedice
    • Zaím jsem žádné nepostřehl

Spokojenost

• prehlednost, intuitivni a komfortni nakupovani (vyskakujici okynka s informaci o obsahu kosiku jsou fajn)
    • no, zatim jen to nedorucene zbozi, ale snad jeste prijde ...... :-(

• Většinu věcí, které nakupuji mají levnější než konkurence, při osobním odběru mám zboží k vyzvednutí obvykle do 2 dnů, při placení na prodejně nejsou žádné fronty... A dalo by se ještě pokračovat
    • Myslím, že jsem zatím nenarazil na něco, co by mi přímo chybělo. Jediné čeho je škoda, jsou Facebookové stránky, kde by se toho podle mě mohlo dít více a i přes reklamu na stránkách Suntech.cz se mi zdají málo propagované.

Příjemný obchod s dobrými cenami, zboží i když není skladem je v nejbližších dnech připraveno k odběru a to většinou bez front při placení a následném odběru ze skladu. Pokud jedete autem, tak před obchodem je menší parkoviště, které určitě přijde vhod :)

Já osobně jsem v Suntechu utratil již něco přes 70 000,- a ještě se mi nestalo abych byl nespokojen, takže tento obchod všem vřele doporučuji.

• zadne
    • dodaci lhuty

• Krátké čekání před odbavením nákupu, příjemné prostředí a lidé.
    • Občas nesedí dostupnost zboží uvedená na stránkách.

Zboží bylo vždy dodáno v pořádku v přijatelné době. Doporučuji zde nakupovat, lepší přístup k lidem než v CZC a Alze...

• Cena zboží, alespoň toho mého :-)
    • Cena balného, která se objeví až na konci objednávky. Nenašel jsem o ní informaci v ceníku ani jinde.

Velmi dobrý obchod, příště se sem kouknu zase.

• rychlost, spolehlivost.
    • prozatím o žádných nevím, byl to první nákup.

Dobrá komunikace, rychlost a spolehlivost, prozatím můžu jen doporučit.

• široký sortiment

• Dobrá cena, pohodlí při výběru.
    • Žádné podstatné, jen detaily. Uvítal bych více filtrů ve výběru - např. kabely dle délky, MP3 přehrávače dle kapacity v GB, apod.

Vřele doporučuji.

• Dobrá komunikace a rychlé dodání objednaneho zboží.
    • Zatim jsem nna žádné nepřišel.

Velemi doporučuji nakupovat v tomto obchodě rychlá komunikace a zboží bylo dodáno hned druhý po objednání bylo zboží doma.

• Možnost osobního odběru.Nízká cena.
    • Komunikace s personálem v prodejně. Neochota. Chybí vstřícnost.

Zaplaťte,co jste si objednali, a jděte.

• Do určité míry rychlost nákupu.
    • Ne vždy souhlasí cena produktu v kamenném obchodě a cena produktu, která je uvedena na INTERNETU.

Mladí zaměstnanci by měli získávat zkoušenosti z manažerské komunikace.

• kamenný obchod
    • nevím