• Super rychlé jednání

Rychlé a bezproblémové dodání zboží, vstřícnost při výměně zboží. S nákupem jsem zcela spokojený a doporučuji.

Spolehlivá dodávka náhradní současti takřka obatem A i když nešlo o. velkou zskázku byla spolehlivě arychle vyřízena.Bz ní bych nemohl využívat vysoce kvalitních trekových holí jak odpovídá jejich kvalitě a já se bez nich vzhledem ke zdravotního handicapi jen těžko obějdu.
    Děkuji MUDr Vl. Cimbálník

• levnější než v kamenném obchodě a přišlo mi opravdu to, co jsem si objednala

Při platbě převodem nepřišly s potvrzením objednávky bankovní údaje, ale až druhý den. Jinak jsem byl se vším spokojen.

• rychlost dodání, dobrá cena

• Nelze platit kartou

Je to dobrý obchod: velká nabídka, přiměřené ceny a vstřícné jednání, určitě se budu sem vracet.

• Vše šlapalo jako po drátku - objednat, zaplatit, info, že zboží na cestě a doručení
    • Zboží bylo za lepší cenu ve srovnání s jinými obchody a eshopy
    • -

• Rychlé zaslání včetně informace

• Sortiment

Dané zboží bylo na tomto e-shopu jako nejlevnější, tedy pro mě jasná volba. Nakupoval jsem prvně, takže na dobírku. Doprava zdarma, doručeno do 2 dnů, všechno super.

• spokojenost a ochota prodavače

Vše proběhlo v pořádku dle objednávky.

Vše proběhlo ok, můžu jenom doporučit

• rychlé doručení do dvou pracovních dnů od objednávky

Skvělá komunikace a rychlost dodání.

• Obchod jsem prováděl v SUN SPORTU poprvé,takže zkušenosti nemám,ale napoprvé jsem velice spokojen.Jsou vstřícní a zboží dodali přesně podle domluvy a bez závad.

V úterý večer jsem objednal, ve středu dopoledne přišly údaje k platbě, hned jsem zaplatil převodem z účtu a již ve čtvrtek dopoledne zboží dorazilo. Zboží tedy dorazilo velmi rychle. Kladem je i nízká cena ve srovnání s ostatními obchody. Záporem je nemožnost platit kartou online, ale to mi nevadilo. Obchod mohu doporučit.

Slušné jednání, snaha poradit a bezodkladné vyřízení poptávky. A celé se to dalo vyřídit telefonátem- velmi oceňuji.