• -
    • nebere telefon
    • žádné informace ohledně vyřizování objednávky

Tak jsem bohužel taky asi přišla o peníze - na recenze jsem přišla pozdě. Objednávka za 434,-- ani po 8 (!) dnech od zaplacení nedorazila, a dovolat se nelze. Věřím, že pana Fabrického jeho praktiky jednou doženou.

• PODVOD

Zaplacene zbozi 2500 v prosinci 2018, zbozi nedorazilo nikdo nekomunikuje. Tento obchod vznikl z ELIXI.CZ podle recenzi je okradenych zakazniku vic nez dost! Elixi.cz zrusilo stranky a dale pokracuje pod jmenem stylpharma.eu

PODVOD PODVOD PODVOD!

Alles in Ordnung. Danke und empfehle.

• majitel nekomunikuje, objednávku přes písemné zrušení posílá, peníze dosud neuhradil /placeno převodem dopředu, jak to dělám jinde, bezproblémově

• rýchlosť dodania
    • dobrá komunikácia
    • bezproblémovosť
    • kvalitne zabalená zásielka, aby nedošlo k poškodeniu produktu
    • Nič.

rýchlosť dodania, dobrá komunikácia, o stave objednávky informovali prostredníctvom SMS, pri nevyzdvyhnutí objednávky opätovne upozornili na vyzdvihnutie, kvalitne zabalená zásielka, možnosť vybrať si z množstva obchodov, kde si možno zásielku vyzdvyhnúť (zásilkovna)

Vše v pořádku, super rychlost dodání.

• Zboží objednáno a zaplaceno před 10 dny, dosud nedorazilo. Na dotaz přišlo info, že objednávka se vyřizuje. Kdy zboží dorazí se nikdo neraci informovat.

Reakce obchodu stylpharma.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace, objednávka byla v pořádku expedována, věříme, že ji již máte doma.

cena,dostupnost

• Obchod nekomunikuje, zboží nedorazilo, určitě ostatním nedoporučuji, jsem ráda že jsem zvolila platbu dobírkou, nyní bych peníze jistě neviděla.

Reakce obchodu stylpharma.cz

Dobrý den, omlouváme se za prodlení v odeslání Vaší objednávky. O peníze by jste jistě nepřišla. hezký den

• dlouha dodaci doba
    • Zaplatila jsem objednávku, a nic mi neprislo,čekám už druhy týden

• dobrá cena
    • velmi rychlé dodání
    • zásilkovna

Spokojenost, doporučuji.

Dlouho to trvalo a nekomunikují

• Pomalost!

Po více než týdnu mi DPD nepřivezlo balíček.? Musel jsem pro něj na depo, kde byl problém s placením kartou. Už tady nic nekoupím. M.K.

Objednávku jsem zaplatila ihned po potvrzení, že ji evidují, přesto mi ani po týdnu nepřišlo potvrzení, že platbu přijali. Po týdnu jsem psala do obchodu, v jakém stavu moje objednávka je, ale opět nikdo nereagoval. Až dnes, asi po 10. dnech, mi přišla zpráva, že zboží předávají k doručení. Nevím, jestli to byla reakce na můj dotaz, ale doufám, že zboží dojde a budou to plenky.

• došlo celkem rychle
    • nevrácené peníze

Objednávku jsem udělala na začátku prosince 2017, došlo celkem rychle. Bylo mi sděleno, že hnojivo není, že mi tedy vrátí rozdíl v penězích na účet. Do dnes nic nepřišlo, telefon nezvedají na email nereagují. Zboží je zlevněno, ale není upozornění, že je po expiraci/ veškerá drogerie/. Snad mi to nezpůsobí žádné problémy na těle

naprostá spokojenost, nakupuji opakovaně

• Rýchla dodavka
    • Objednali sme si detské hodinky Abardeen žltej farby. To že prišli modré sme nejako prekusli a nechali sme to tak. Lenže po pol roku sa začínali pomaly kaziť a baterka vydržala čím ďalej tým menej, až tak,že keď sme sa pokúšali dovolať na hodinky sa hneď vybili. A nastal problém. Hodinky sme poslali na reklamáciu pred 3 mesiacmi a nič. Nedovoláte sa nikde, napísať môžete email, ale je to prd platne. Takze sme bez peňazí a bez hodiniek. To, čo chyba tejto firme je servis, starostlivosť o zákazníka- to je v dnešnej dobe ale to najpodstatnejšie.

• velké slevy
    • obchod absolutně nekomunikuje - poslali jiné zboží a není možné se s nimi domluvit - telefon má hlasovou schránku, na dotazy a emaily nikdo nereaguje...
    • nabízí občas zboží v super akcích, a pak u poloviny zjistíte že ho vlastně nemají - protože už je rozebrané - ale na eshopu mají kusů stále dost

Byl to můj druhý nákup - první zhruba před rokem - měli super akce, tak jsem objednávala - pak mi zavolali, že vlastně plno zboží už nemají, a že se omlouvají... Nyní před Vánoci druhá objednávka, poslali dvě věci špatně - za cenu velkého labyrintu poslali malý, autíčko na setrvačník jiné než mělo být... Tak jsem obratem ten samý den psala email, pak za pár dní vzkaz, zkoušela jsem volat - dodnes - je to skoro měsíc, se nikdo neobtěžoval se s námi zkontaktovat, na telefonu je hlasová schránka... Zboží jsem usoudila nemá cenu vracet, protože za poštovné dám tolik peněz, že už to pak nemá cenu řešit. Takže příště už se asi nenechám nalákat. Jinak by to byl super eshop se super cenami - ale za to jednání - nebo spíš nejednání - palec dolu :(

Reakce obchodu stylpharma.cz

Dobrý den paní, omlouváme se za "hlasovku" na našem telefonu, měli jsme telefon vypnutý přes vánoční svátky. Co se Vaší objednávky týká, celou Vaši objednávku jsme odeslali hned následující den po jejím obdržení. Z výprodeje jsme Vám zrušili pouze jednu položku, za kterou jsme Vám peníze odeslali zpět na Váš účet. Auta na setrvačník 2ks, o kterých mluvíte, jsme poslali správně, jiná jsme ani neměli.Labyrinth byl také v pořádku, tak vzhledem k rychlosti a 99% úplnosti uspokojení Vašich požadavků z objednávky, je nám Vaše recenze velice líto.. Hezký den..

• Výhodné ceny bezlepkových výrobků
    • Velký výběr možností přepravy
    • Přehledné stránky

Vše v pořádku, doporučuji.