• Přehledné stránky

pro mne byl perfektní-děkuji

• Objednali jsme povlečení Růže na vodě 3D
    • bavlněné rozměr 140 krát 200 a dostali jsme
    • rozměr 140 krát 220
    • V nabídce tento rozměr byl uveden

• velký vyber zboži

• kvalita zboží, rychlost dodání, komunikace

bezva obchod doporučuji

• Rychlé jednání. Povlečení je krásné, barevně přesně, jak je zobrazeno na internetu, je tedy patrně dobře vyfotografováno, nepřesvíceno. (Patrně přesvícenost při focení produktů bych považovala za největší problém, často jsou pak zkreslené barvy, takže neodpovídají skutečnosti.)
    • Jak se ukázalo, je to vlastně několik e-shopů nějak provázaných, a může se stát, že objednávka záhadně zčásti pronikne na jiný e-shop, než ze kterého člověk objednává. Systém nefungoval úplně bezvadně,
    • menší problém byl s konkrétním místem výdeje.

Obchod je solidní, jen komunikace zpočátku trochu drhla, ale pak paní zavolala a vše se vysvětlilo. Více e-shopů svázaných nějak do systému trochu pozlobilo. Jinak ale jednání rychlé, na zboží jsem nemusela dlouho čekat a jsem s ním spokojena.

• Dostupnost
    • Při informaci je skladem není informace, že není v místě objednatele, tudíž nastává prodleva s dodáním zboží.

Kvalitní České zboží.
    Solidní jednání.
    Doporučuji ostatním.

• E-shop nabízí zboží, které deklaruje, že je skladem. Po objednání se ukáže, že zboží je již drahnou dobu zcela vyprodané.

• Ochota.Zboží bylo vyprodané, ale paní ihned kontaktovala dodavatele s dotazem na dostupnost a povlečení objednala.

Spokojenost jak se zbožím, tak s komunikací.

• Cena zboží a kvalita je výborná

• Lžou o svém skladu, jako velké procento eshopů.

Opravdu nemám ráda, pokuď obchod uvádí, že má všechno skladem a potom je vše jinak.
    Určitě tento obchod nedoporučuji !!

Reakce obchodu Stylové povlečení

zboží, které je uváděno jako skladem zpravidla expedujeme během 1 dne od objednání.

Při tak rozsáhlém sortimentu, který naše firma nabízí, je možné že se někdy stane chyba na naší straně v dočasné neaktuálnosti skladové dostupnosti konkrétního zboží.

Mrzí nás, že nejste spokojená a rádi napravíme, upřesníme, veškeré nesrovnalosti.

Se srdečným pozdravem

www.stylove-povleceni.cz

• nákup z domu
    • výdejní místo v blízkosti
    • žádné jsem naobjevila

nákup z domu
    výdejní místo v blízkosti
    rychlé dodání
    ano doporučila
    byla jsem velmi spokojena se službou

Reakce obchodu Stylové povlečení

Děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.