Tento obchod všem vřele doporučuji. Bleskové dodání, objednané zboží jsem měla doma hned druhý den, skvělá komunikace a ceny levnější, než v jiných obchodech. Zboží přišlo v naprostém pořádku. Za mě tedy maximální spokojenost :-)

Dobrý den Petro,

děkujeme Vám za doporučení našeho eshopu. Jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupuje a zboží došlo v nejrychlejší možné dodací lhůtě. Pokud jsou spokojeni zákazníci, pak jsme spokojeni i my.

www.style-puma.cz

• Ořehlednost v nabízeném zboží, super ceny, brzké dodání zboží.
    • Super ceny zakoupeného zboží.

Nákup na zdejších stránkách jsem provedla z důvodu dobré ceny vybraného zboží.
    Perfektní spolupráce ze strany firmy, brzké dodání, 100% spolehlivost z jejich strany a 100% spokojenost ze strany mé.
    Samozžejmě obchod doporučím známým a těším se na brzkou spolupráci ;-)

Dobrý den Jančo,

děkujeme Vám za kladné hodnocení a doporučení našeho eshopu. Kladná reakce zákazníků nás vždy velmi těší, proto doufáme, že s námi budete spokojená i nadále. Těšíme se na další kontakt s Vámi.

www.style-puma.cz

Zboží jsem si objednávala poprvé, byla jsem velice příjemně překvapena krátkou dodací lhůtou. Zboží přišlo nádherně zabalené, kvalitní, řádně označené. Dodavateli jsem
    písemně poděkovala. Tento obchod doporučuji a budu jej dále využívat.

Dobrý den Eliško,

moc nás těší Vaše spokojenost s našimi službami. Věříme, že stejně spokojená budete i nadále. Těšíme se na Váš další nákup.

www.style-puma.cz

• Snad jediné, co by se mohlo zlepšit je, že při platbě předem, přes bankovní účet, není žádné cenové ani jiné zvýhodnění.

Reakce obchodu Puma e-shop

děkujeme Vám za doporučení našeho eshopu ostatním zákazníkům. Jsme rádi i za Vaše připomínky, které nám pomáhají zlepšovat kvalitu poskytovaných služeb. Těšíme se na Váš další nákup u nás.

• Rychlost a kvalita

Reakce obchodu Puma e-shop

těší nás, že jste s našimi službami spokojeni a doporučujete nás i ostatním zákazníkům. Věříme, že budete spokojeni i při příštím nákupu u nás.

www.style-puma.cz

Spolehlivý obchod s rychlým dodáním.

Reakce obchodu Puma e-shop

děkujeme Vám za doporučení našeho eshopu. Jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojeni a těšíme se na další kontakt s Vámi.

Reakce obchodu Puma e-shop

děkujeme Vám za kladné hodnocení a doporučení našeho eshopu. Budeme se snažit, aby vše bylo v pořádku i při Vašem dalším nákupu.

• Snadna orientace a dostupnost
    • Bez problemovy nakup zadne minus

Rychle levne a spokojene jsem si vybrala

Dobrý den Judito,

jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás spokojená. Snažíme se, aby se k nám každý zákazník rád vracel, a věříme, že tomu tak opravdu je. Těšíme se na Váš další nákup.

• ušetří čas
    • /

rachlé,snadné, bezproblemové nakupování

Reakce obchodu Puma e-shop

velice Vám děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojena a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

www.style-puma.cz

• Nakoupíte si kdykoliv,neomezená otv.doba....
    • Opravdu malý výber pánských sportovních bot Puma Ferrari,to Vám řéž u mě snížilo hodnocení na průmerný,hodně málo velikostí v nabídce

Nákup rychle a spolehlivě

Dobrý den Michale,

děkujeme za hodnocení našeho internetového obchodu. Menší výběr produktů Ferrari je z důvodu výprodeje skladových zásob. Nyní je již na webu uvedena nová kolekce a sortiment je opět doplněn. Věříme, že si zde něco pěkného vyberete.

www.style-puma.cz

• Kvalitní značkové zboží.

Dobrý den Anno,

velice Vám děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu. Vážíme si Vaší důvěry a budeme se snažit, abyste u nás byla spokojena i nadále.

• rozumné ceny
    • malý sortiment

Dobrý den Jano,

děkujeme Vám za hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Malý sortiment je z důvodu skladového výprodeje, který ještě pár dní potrvá. Poté bude uvedena nová kolekce a nabídka bude výrazně rozšířena. Věříme, že si zde opět něco pěkného zakoupíte.

www.style-puma.cz

• Nabízí zboží, které není jinde k sehnání.
    • Nedisponuje možností osobního odběru v Praze.

Bezproblémový nákup.

Reakce obchodu Puma e-shop

velice Vám děkujeme za kladné hodnocení našeho internetového obchodu. O nové pobočce v Praze uvažujeme již delší dobu, je možné, že se této možnosti brzy dočkáte.

• siroky vyber,rychle dodani

Reakce obchodu Puma e-shop

děkujeme Vám za kladné hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojeni a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

www.style-puma.cz

• nenabízí dopravu přes PPL. česká pošta je velice neoochotná.

Reakce obchodu Puma e-shop

velice Vám děkujeme za kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Za služby České pošty se omlouváme, můžeme Vám nabídnout doručení přes spediční službu DPD.

• dostatečný výběr velikostí
    • nelze zboží zkusit

jsem spokojená

Reakce obchodu Puma e-shop

velice Vám děkujeme za kladné hodnocení našeho internetového obchodu. Věříme, že s námi budete i nadále spokojena.

www.style-puma.cz

• došlo objednané zboží s jinou,vyšší cenou!
    • někdo se spletl...vrátí rozdíl na účet.pomalá reakce na email s dotazem proč se tak stalo.

Dobrý den Radku,

ještě jednou se Vám velice omlouváme za pochybení. Peníze jsme Vám již zaslali na účet. Věříme, že nám dáte ještě šanci svoji reputaci napravit.

• Pěkné ceny.
    • O žádných nevím.

Doporučuji!

Reakce obchodu Puma e-shop

děkujeme Vám za důvěru projevenou nákupem v našem obchodě. Jsme rádi, že nás doporučujete i dalším potencionálním zákazníkům a věříme, že budete i při další návštěvě spokojeni.

www.style-puma.cz

• Rychlost nákupu v pohodlí domova
    • nemožnost vyzkoušet oblečení

kvalitní zboží a spolehlivá doprava

Reakce obchodu Puma e-shop

děkujeme Vám za kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Zboží si při internetovém nakupování vyzkoušet sice nemůžete, ale pokud by se stalo a zakoupená velikost Vám neseděla, můžete u nás zboží vyměnit nebo jej můžete vrátit.

www.style-puma.cz

• Pohodlné nakupování z domova.

Možnost nákupu značkového zboží.Obchod doporučuji ostatním.S nákupem jsem spokojený.

Reakce obchodu Puma e-shop

děkujeme Vám za kladné hodnocení a doporučení našeho internetového obchodu. To, že jste byl s nákupem spokojen nás velmi těší a věříme, že to nebyla Vaše poslední návštěva.