Ochota

krásné zboží doproručuji všem

• Skvělé ceny
    • Rychlé zaslání
    • Značkové zboží - Koucla, . . .

Naprostá spokojenost. Je to moje cca desátá objednávka a stále zde něco skvělého najdu. Kamarádka onemocněla stejnou nemocí. :-)))
    Všechno zboží přišlo vždy v pořádku.

• Zajímavé výrobky.
    • Ceny by mohli být trošku levné.

Obchod uvadi doruceni cca do 10 dni, to bylo dodrzeno, bohuzel topy mi prisly hrozne zmackane a jelikoz je v podminkach vraceni zbozi "neprat, nezehlit.." nevedela jsem, jestli bych neco takoveho dala do kupy, tak jsem zbozi vratila. Je to neco pres 14 dni a stale mi obchod nevratil penize. Psala jsem i email a bez odezvy. Pockam jeste do konce tydne, pak to predam nekam k reseni. Takze POZOR v pripade vraceni zbozi, ptze penize asi vracet nechteji!

• Již jsem nakoupila po několikáté, oblečení moc hezké, vždy dobře sedělo

Určitě se zase vrátím pro nějaký hezký kousek :-)

• Mají tam docela hezké věci, člověk si určitě vybere.
    • Už je to 14 dní po změně, ale zboží mi stále nedorazilo

zboží mi bylo doručeno ale objednávka byla na plavky došel mi ženský overal. zrovna dnes jsem posílala zpět. A špatná pružnost se zasláním fakturačních údajů pro platbu bankovním převodem cca 4 dny od objednání.

Strasne dlouha cekaci lhuta...objednala jsem si troje saty a po 14ti dnech stale nejsou na ceste.....

Velice seriozní obchod. Všem doporučuji. Výborná komunikace. Kvalitní zboží. Rychlá doprava.

• Dlouhé dodací lhůty.Píšou 7až 10 dní.Za 14dnů zboží nedorazilo,bez jakékoli odezvi.
    • šaty jsem měla diravé na více místech

-dlouha dodaci lhůta

Všechno probíhalo snadno a rychle, ale přišlo mi hodnocení obchodu a zásilka stále nedorazila.....

• Dobrá komunikace, šaty byly dobře zabalené a přišly v termínu co byl uveden na stránkách. Velikost opravdu odpovídá a jsou opravdu krásné! Jsem velmi spokojená. Děkuji.

Nikdo se mi od potvrzení objednávky neozval!!!!!

• dlouha dodaci lhuta

Nakupovala jsem poprvé a jsem velice spokojená,výrobek vypadá a sedí přesně jak na obrázku.Jsem velice spokojená a můžu jen doporučit

• -přehlednost stránek
    • -rychlá komunikace
    • -zboží odpovídá obrázku
    • -

určitě mohu doporučit a velká spokojenost.určitě nakoupím znovu