• Bezvadná komunikace. Potřebovala jsem zaměnit specifikaci objednaného zboží a vyšli mi maximálně vstříc. Osobní odběr v Praze je samozřejmostí. Určitě si objednám zase :-)

Příjemně přehledný e-shop. Perfektní komunikace. Sortiment kvalitní kosmetiky. Vřele doporučuji

• Zboží jsem obdržela do týdne od objednání, vše proběhlo v pořádku, dostala jsem i nějaké vzorky zdarma.

• Osobní odběr v pořádku, zboží bylo cca. do 1 týdne.

• Spolehlivý e-shop s výdejním místem v Praze, objednala jsem si REVIBER Plus, poměrně dražší výrobek, při osobním předání mi ho paní krásně předvedla a dostala jsem i instrukce ke cvikům. Studio bylo moc pěkné a paní si se mnou povídala i o dalších možnostech.
    • vůbec nic

Doporučuji, mile mě překvapilo Studio samotné, kde je to výdejní místo.

• objednala jsem si rucniky a osusky, zasilka prisla velice rychle a v poradku.

doporucuji

• Zboží jsem dostala běhěm 3 dnů, rychlé dodání přes DPD.
    • Vzorky zdarma

Jsem spokojená, doporučuji, příště možná zvážím osobním odběr přímo na prodejně.

• Velice milé a vstřícné jednání, příjemné ceny, velký výběr zboží

Perfektní obchod, doporučuji.

Výborná komunikace, rychlé doručení, kvalita za rozumnou cenu, ráda doporučuji..

• Přehledný eshop, skvělý popis zboží, výborná cena, rychlá komunikace, zboží doručeno do druhého dne bez poškození a kvalitně zabaleno. S nákupem jsem byla naprosto spokojena, zejména proto, že v eshopu mají neskutečný výběr a teším se na další nákupování.

Jsem naprosto spokojená se zbožím i s obchodem. Vybírala jsem podle recenzí, doporučení a hlavně podle ceny. MOHU JEN DOPORUČIT.

• Objednané zboží dorazilo v pořádku, dostala jsem i vzorečky další kosmetiky.

Na objednané zboží jsem musela cca. 1 týden čekat, to mi nevadilo, o čekání mě informovali, dostala jsem vzorečky kosmetiky a zubních kartáčků Fuzzy Brush zdarma.

• Rychlé dodání zboží. K objednávce vzorky zdarma, naprostá spokojenost.

Spolehlivý internetový obchod. Doporučuji!

• perfektní komunikace, rychlé doručení zboží a dárek zdarma

tento eshop vřele doporučuji!!!!!

• Rychlé doručení zboží, bezproblémová komunikace

Tento internetový obchod doporučuji všem. Zásilky ihned odešlou a k objednanému zboží přidali dárek.

• široký výber zboží
    • velmi příjemné ceny
    • milé jednání
    • možnost osobního odběru

Zboží jsem si vyzvedla osobně a byla jsem velice překvapena milým a profesionálním přístupem. Paní mi perfektně vše vysvětlila a doporučila další zboží. Odnesla jsem si i spoustu vzorečků. Ráda se sem zase vrátím:)

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• perfektní poradenství
    • individuální přístup k zákazníkovi
    • super ceny
    • bleskové dodání
    • možnost osobního odběru

Doporučuji nakoupit v tonto e-shopu, profesionální přístup a poradenství, kvalitní zboží, výborné ceny a bleskové dodání. Rozhodně to nebyl můj jediný nákup:)

• Jsem spokojena, i přesto, že místo původně poptávaného zboží nabídli trochu jiné.

Po konzultaci mi poradili - vědí, co prodávají.

Příjemný je osobní přístup, je vidět, že se obchodu věnují a není to "sériová velkoprodejna". Změny objednávky z mé strany ochotně akceptovali.