• Perfektní přístup k zákazníkovi spojený s ochotou vše vysvětlit a vyzkoušet.
    • Příjemné ceny.
    • Široký výběr zboží.

• výborná komunikace, vše proběhlo v pořádku

Přijel
    Vybalil
    Nainstaloval
    Super!

• super jednání, velká spokojenost

• Skvělá komunikace, před i po zakoupení
    • Poradí s výběrem a následně i se zapojením
    • Hladký průběh objednávky, včetně doručení

Skvělá komunikace a prpzákaznický přístup. Jak vidno, tak pan majitel to dělá s láskou k HiFi.

Rychlost dodání

• jako vždy super
    • žádná není :-)

objednával jsem už potřetí a jako vždy to bylo rychlé, dobře zabalené.

Naprostá spokojenost a excelentní servis a komunikace!

• Velmi rychlé dodání a velká ochota prodávajícího. Dodání do druhého dne. Hodně nadprůměrná ochota.
    • Ochota poradit i s technickým problémem nesouvisejícím s nakupovaným zbožím.
    • Nic mě nenapadá.

Mohu tohoto prodejce jen doporučit.

• Perfektní komunikace, rychlost vyřízení, zájem nadstandardně poradit.

• skvělý servis informací, ochota, odbornost.

• Rychlé a vstřícné jednání
    • Dobrá informovanost o objednávce

Obchod velice rád doporučuji, rychlé vyřízení mé objednávky a rychlé dodání, děkuji !

• - nakupujete u odborníků
    • - velmi slušný a ochotný prodejce
    • - doprava zdarma
    • - široký sortiment

U tohoto obchodu se nemusíte bát nakupovat. Nakupujete u člověka, který prodávanému sortimentu rozumí a ochotně Vám poradí. Já jsem se při nákupu bohužel zmýlil v impedanci reprosoustav a i když bylo zboží už odesláno, telefonicky jsme se dohodli na odstoupení od kupní smlouvy, protože můj zesilovač vyžadoval impedanci 8 ohm. Nemusel jsem tedy zásilku po dohodě s prodejcem ani přebírat. Velmi oceňuji slušnost a profesionalitu tohoto prodejce, se kterou se u všech poslechových studií nesetkáte.

• Nenalezl jsem.
    • nedodání objednaného zboží
    • uvádění produktu "skladem", ale reálně údajně vyprodán
    • nekorektní chování majitelů

Objednal jsem produkt - AVR Marantz SR6013 v barvě Black (ročník 2018), který byl v dobře objednání SKLADEM. Využil jsem současně nabízenou akci Black Friday - úprava ceny o 10%, obdržel jsem zvykle informační mail od prodejce s výzvou o zaplacení s veškerými údaji, kterou jsem ihned následující den dle možností provedl převodem. Tímto serióznost končí.

Co jsem ale následně zažil předčilo mé nejhorší očekávání a musím se přiznat, že jsem se s tímto ještě v životě nesetkal, přestože nakupuji přes e-shopy prakticky týdně... Byl jsem následně mailem informován majiteli obchodu, že mnou objednaný produkt skladem již není, "je vyprodán v akci BF a objednávku mi stornují", jako návrh kompenzace jsem obdržel model aktuální - odpovídající mému a to SR6014 (ročník 2019) i přes částečnou slevu, rozdíl v ceně oproti mnou objednaného srovnatelného produktu (pouze o rok staršího) dělal cca 7500kč!! (tedy 30% ceny). Pokud bych nesouhlasil, jako alternativa mi byl nabídnut dále nižší model SR5013, který ale plně nevyhovuje mým požadavkům a nechápu, jak mi prodejce může vůbec navrhnout alternativu v podobě nižšího modelu?! Chtěl jsem se původně domluvit ještě na minimální úpravě nabízené ceny za nový produkt i přes doplatek částky (přestože považuji za adekvátní nabídku v nastalé situaci v podobě novějšího srovnatelného produktu (SR6014) za cenu objednaného zboží, které nejsou schopni už sehnat). Bylo mi poté i telefonicky sděleno, že už tak je to za jejich "nákupní cenu", "jestli si myslím, že mají marže 50%" a poté útočnou reakci v podobě - "akce black friday se stejně nevztahovala na mnou objednané zboží, tak můžu být vlastně rád", zeptám se v čem? Systém obchodu slevu normálně aktivoval a upravi. Na můj další dotaz, že byla celá částka již odeslána ve prospěch jejich účtu, mi sdělili, že jakmile se jim částka připsala, odeslali zpět. Dalším argumentem mi na požadovanou úpravu ceny bylo sděleno, že "platí už dopravu zboží" (podotýkám garantováno na veškerý sortiment při nákupu nad 3 tisíce), "že nepůjdou přece do mínusu"..

Po této zkušenosti jsem se rozhodl vzhledem k zcela nevyhovující nabízené alternativě či adekvátní kompenzaci, celkovému přístupu a chování prodejců, zakoupit produkt jinde, a následující den jsem mohl vyzvednoua zapojit, přestože podotýkám, jsem musel doplácet dalších 10% původně objednané ceny! (což dělá celkem 2400kč)

Nedoporučuji prodejce, který se nechová k zákazníkovi jako ke svému zákazníkovi, a který se nepostaví k několika vlastním chybám čelem...
    Nikdy více!

Naštěstí srovnatelý sortiment nabízí např. eshop LUXUSNÍ-ELEKTRONIKA.CZ, kde jsem již opakovaně v minulosti zakoupil elektroniku a nikdy nebyl problém, naopak vyšli mi vždy vstříc (objednání zboží ze zahraničí, přestože nebylo jimi aktuálně nabízeno), při větší objednávce byla možná diskuze nad výslednou cenou a nyní poslední zkušenost - při zájmu o téměř nesehnatelné zboží, které jsem chtěl získat, mi byl doporučen jiný dodavatel v ČR, a dokonce se sami obrátili s mým dotazem na ně a repro jsem získal - přesněji bipolár. repro Wharfedale DFS, a opět musím podtrhnout ukázkové chování prodejce RPAUDIO.CZ, bleskové odeslání po naskladnění, přesně dle domluvy!

• Výborná komunikace
    • Velmi rychlé zaslání

• Dobrá komunikace

• skvělá komunikace
    • rychlost obchodu
    • kvalitní zboží
    • žádná není

skvělá komunikace majitelů obchodu, hodně jsme konzultovali a konečný výběr byl správnou volbou. Poskytnutá sleva hodně potěšila :-)

• zboží skladem s dopravou zdarma

Požadované zboží bylo skladem s dopravou zdarma, doručeno precizně zabalené.