• Obchod má přehledné stránky.
    • Na objednávku reagovali okamžitě.
    • Ceny zboží jsou rozumné.

Je to výborný obchod, objednala jsem si špatný kryt na mobil a byl mi hned vyměněn za jiný..veliká spokojenost.

Super rychlost

• Kvalita produktu

Vše OK

• Vše proběhlo rychle, bez problémů
    • Přijela fólie, která nemá otvor na přední kameru a okraje fólie na zaobleném displeji nedrží. V Číně takovou pořídím za 20 kč

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mrzí nás, že nejste s produktem spokojen/a, avšak do dnešního dne od Vás neevidujeme reklamaci.

Student-eshop

Upravit

rychle a levne

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojen/a. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hezký den
    Student-eShop.cz - příslušenství pro chytré telefony, obaly, pouzdra, kryty, fólie, tvrzená skla, VR boxy, power banky a další

Spokojen.

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojen. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hezký den

• Vždy perfektní výběr, skvělé ceny,rychlost dodání.
    • Mám objednáno již poněkolikáté a služby vždy perfektní!!!

Mohu všem váš obchod zcela jistě doporučit! Vždy když jsem něco sháněla a jinde nesehnala,tady jsem našla vždycky a za perfektní ceny a super kvalitu!!

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojena. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hezký den

Pohodová objednávka, rychlé dodání, vše OK.

Hezký den

Naprosto neferove jednani, prodejce mi nechtel vratit penize a cekal, ze se zaleknu a vzdam to. Poslal jsem emailem odstoupeni od kupni smlouvy, ale prodejce to ignoroval. Opakovane jsem se snazil dohodnout se po dobrem, ale stale stejna pisnicka - nezajem. Az ve chvili, kdyz jsem podal podnet k prosetreni na COI (Ceskou Obchodni Inspekci), tak do 30 minut jsem mel penize na ucte.
    Jsem si jisty, ze prodejce si sem dopise svoji verzi, to je jasne, ale kazdy at si udela obrazek sam.

Reakce obchodu Student-eShop.cz

přes náš formulář jste vytvořil reklamaci na poškozené zboží, která byla obratem uznána a tudíž bylo odesláno nové zboží, vše dle postupu VOP. Zásilku s novým zbožím jste opakovaně odmítl, proto nakonec z naší dobré vůle došlo k vrácení platby za produkt, ale za tím, že vše probíhalo dle VOP si nadále stojíme :)

Student-eShop.cz

• Slusna na bidka zbozi, zajimave ceny a rychlost doruceni zbozi je super.

Zadna nevyhoda.

• rychlé doručení
    • zboží se lišilo od popisu
    • zboží přišlo v jiné barvě
    • vrácení zboží nás bude stát další poštovné
    • je to loterie

3 z 5 dodaných výrobků neodpovídalo objednávce
    kryty přišly v jiné barvě a v jiném provedení, 3D ochranná skla byla obyčejná rovná

Reakce obchodu Student-eShop.cz

fotografie u produktů jsou ilustrativní. Skla jsou ovšem popsaná jako rovná, nikoliv zahnutá :)

Hezký den,
    Student-eshop.cz

• Obchod nejedna ferove, odmita akceptovat odstoupeni od smlouvy

Obchod mi poslal vadne zbozi (preprodej z Aliexpresu). Ja jsem jako reseni pozadal o odstoupeni od kupni smlouvy behem 14ti dnu. Obchod opakovane muj pozadavek odmita a nechce mi vratit penize. Dnes to je jiz 31 dni od pozadavku na vraceni penez, boduzel to vypada, ze bez pomoci Ceske obchodni inspekce se to jiz nepodari vyresit.

Reakce obchodu Student-eShop.cz

přes náš formulář jste vytvořil reklamaci na poškozené zboží, která byla obratem uznána a tudíž bylo odesláno nové zboží, vše dle postupu VOP. Zásilku s novým zbožím jste bohužel odmítl převzít.

• Příznivé ceny
    • Okamžité odeslání

Hezký den

• špatný obrázek u produktu

Objednán kryt na mobil. Podle obrázku s výřezem na celý foto modul. Bohužel přišel s výřezem pro každou čočku zvlášť.
    Vracet nebudu protože bych vyhodil další kilo jenom za poštu i když to není moje chyba.

Reakce obchodu Student-eShop.cz

fotografie u tohoto produktu je pouze ilustrativní, jak je uvedeno u produktu. Tyto kryty přijdou od dodavatele pokaždé s jiným typem výřezu.

Velký výběr, rychlé doručení

Rychlé dodání, kvalitní zboží