stromkyonline.cz

Ověřeno zákazníky

152 recenzí z celkového počtu 312 hodnocení

• 4 dny Průměrná doba dodání v dnech
Ověřeno zákazníky

Obchod stromkyonline.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze stromkyonline.cz

vlasta31

Přidáno: 31. prosince 2017

podvádí zakazniky stromek bil křivý

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Naše zákazníky určitě nepodvádíme, vždy zašleme stromek, který si zákazník ze zaslaných fotografií vybere. Nicméně koukal jsem na fotky, které jste obdržel a stromek, který jste vybral a máte pravdu, smrček opravdu dole lehce zahnutý byl, což se moc omlouváme. Určitě to nebylo schválně, kolegové si toho při výběru zjevně nevšimli, což se v těch kvantech stromečků může stát. Škoda, že objednávka byla na poslední chvíli, kdybyste se ozval stromeček bychom Vám samozřejmě vyměnili, takhle Vám aspoň zašleme slevový kod na hodnotu stromku k případnému použití na příští rok. Omlouváme se a přejeme hezký den. Přemek stromkyonline.cz

L. Z.

Přidáno: 30. prosince 2017

Velmi dobré webové stránky, velmi vstřícní prodávající, ochota řešit nákup včetně dovezení stromku až domů (a i vynesemi do patra) aktuální telefonickou domluvou.

Přidáno: 29. prosince 2017

Stromek byl nádherný,přesně jaký jsem chtěla.
Jsem velmi spokojena,příští rok opět objednám

Soňa Štěpánková

Přidáno: 29. prosince 2017

• Je možnost výběru podle daných kritérií, výborná komunikace.

Dagmar

• Kvalitně zabaleno, špice upevněna
  • Rychlost domluvy

Jiří

Přidáno: 27. prosince 2017

Poprvé, co jsme obstarali stromek přes internet. Zákazník si může vybrat výšku i to, zda jsou větve hustší či naopak řidší. Vybral jsem si také ořez kmene do stojanu. Došly na mail fotky dvou stromků podle zadaných kritérií, zvolil jsem, byl doručen. Krásný stromek. V budoucnu budu už pokaždé nakupovat tímto způsobem a u tohoto podnikatele.

Přidáno: 27. prosince 2017

• Doprava do domu a bezproblémová domluva s dopravcem.

Může se vám stát, že dostanete i nestandardní stromek za cenu, která je přitom vyšší než u konkurence. Konkrétně v mém případě dorazil stromek s dvěma kmeny, což na fotce před nákupem nebylo patrné.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, to nás mrzí, asi jsme to v tom množství objednávek přehlédli, kdybyste se na nás obrátil, beze slova bychom Vám zaslali jiný stromek, toto nebylo určitě schválně, posíláme pouze prvojakostní stromky, ale i my se můžeme někdy splést. Pokud nám dáte ještě šanci určitě se to již nestane. Pokud se Vám zdá se stromkem cokoli nestandartního, obratte se na nás a my to určitě vyřešíme k Vaší spokojenosti. Přemek stromkyonline.cz

Martina

Přidáno: 26. prosince 2017

• Úžasný stromek s dodáním až domů v požadovaný den. Tím odpadá "rvaní" stromku do auta v obchodu, dovoz k někomu na balkon a pak opět dovoz domů
  • Není to nevýhoda, jen typ - při objednávce stromku bych tam zahrnula i kolonku "požadované datum dodání" aby se to nemuselo psát do poznámky (bála jsem se, aby se to nepřehlédlo).

Živý stromeček kupujeme už několik let, ale nikdy jsme neměli tak krásný jako letos. Věřím tomu, že nikdy už nepojedeme pro stromek do klasického obchodu, tento nákup mi vyhovuje ve všech směrech.

eliska

Přidáno: 25. prosince 2017

• pohodlný nákup
  • seriózní jednání

Děkuji za perfektní vyřízení mé objednávka. Vše co bylo přislíbeno, bylo splněno.

Milles

Přidáno: 25. prosince 2017

• Dovoz až domů
  • Možnosti výběru toho pravého stromku
  • Rychlost jednání, profesionalita

Vřele doporučuji. Objednávali jsme stromek již podruhé a naprostá spokojenost. Minulý rok jsme objednávali dokonce až 18. prosince a do Vánoc v pohodě dorazil.

Zobrazuji 11 - 20 ze 152 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...16