• prodává zboží, které nemá a ani je nemůže zajistit

• nabízené zboží v akci stále není odsouvají termín dodání firma na hovno.

už mně serou buďto ať dodržej co nabízej a nebo ať to zavřov.

Reakce obchodu Stroje-cz.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. U každého produktu je jasně napsané, zda máme stroj přímo na prodejně nebo je skladem u dodavatele. Zřejmě jste si toho jen nevšiml.

S přátelským pozdravem

Tým STROJE-CZ

• Nabízejí zboží a píšou že je na skladě a přitom to není pravda a já už čekám 14 dní na objednané zboží.

• nevím
    • jediné co mě štve, je ta nekomunikace........psali mi, že objednávka bude ze skladu vyexpedována 13.4 a dodána 14.4 (svátek),ale že by přišel mail, kde by informovali, kdy mi to teda přijde, když mi prvně psali jiné datum? ano, je logické, že následující pracovní den,ale ráda bych o tom byla čas informovaná!jsou totiž společnosti, které rozváží i o svátek......
  • Zatím ani po 10 dnech zboží nedorazilo...

• Slyšel jsem spoustu výmluv, některé jsem ještě neznal
    • všechno ostatní

Firma Peddy Group (skrývající se v tomto případě pod eshopem stroje-cz.cz) prokázala absolutní diletantství, se kterým jsem se ještě za dobu svého nakupování na internetu nesetkal.
    Chtěl jsem koupit dvě položky jednoho výrobku, který byl 'skladem na centrálním skladu' což v překladu této firmy znamená, že je zboží v Rakousku a dodání by mělo být do deseti dnů.
    Osmého února tedy objednávám a čekám a doufám.
    První datum doručený mělo být 19.2, osmnáctého přišel mail, že se omlouvají, dodávka bude až 25. a jako omluvu pošlou drobný dárek.
    Šestadvacátého skutečně zásilka dorazila ... ovšem jen JEDEN kus, obratem informuju obchod, že mají nekompletní zásilku a že proklamovaný dárek taky nedorazil. Svedeno na kolegyni z nákupu, prý udělají co mohou, abych další týden už měl oba kusy.
    Další výmluvy, nejprve na objednání, pak na dodání ... nakonec 7.3. domlouvám zrušení objednávky a posílám údaje pro svoz původní nekompletní zásilky.
    Desátého března mi posílají potvzení storna a šestnáctého konečně vrací i peníze.
    Souhrn: měsíc čekání, výmluv a nahánění kohokoliv zodpovědného na telefonech (ať už mobilních či pevných linek), spousta mého promarněného času, objednávka nevyřešena a stornována, konkurence zvládla dovézt a vyřešit za tři dny.
    Děkuji společnosti PEDDY Group za tuto zkušenost a upřímně se divím, že tito amatéři ještě nezkrachovali.

Dobrý den pane Mandys,

celá situace ohledně vyřízení a průběhu Vaší objednávky nás mrzí. V žádném případě se neskrýváme pod jiným názve než je naše firma Peddy Group s.r.o. .

Vámi vybraný produkt je svážen z Rakouských skladů tudíž občas nastanou komplikace, o kterých informujeme naše zákazníky, aby neměli pochybení o stavu své objednávky.

I přesto, že dodavatel nedodržel první sjednaný termín dodání, jsme Vás ihned kontaktovali a seznámili se změnou termínu se kterým jste souhlasil.

Chápeme Vaše rozhořčení nad celou situací. Náš tým dělal vše pro rychlé vyřízení celé zakázky tak, aby byla kompletní. V tuto chvíli nedokážeme posoudit co se přesně stalo, ve chvíli kdy objednávka byla žařazena do našeho systému.

Pokud zrušíte objednávku, která byla zaplacena předem na účet, lhůta vrácení peněz činí 14 dnů ode dne zrušení objednávky.

Přijměte naši omluvu za vzniklé komplikace.

Tým Stroje-cz.cz

• Přehled, rychlost,

• Nepřesnost ve specifikaci stroje.
    • Za chybu se mi omluvili, ale nepomohli.

Nízká cena.
    Doporučuji před nákupem si ověřit specifikaci u obchodníka

• Nízké ceny a široký sortiment zboží.
    • Velikou slabinou je komunikace.

Obchod je přehledný, mají zde dobré ceny i dodací lhůta je relativně krátká. Ale komunikace ze strany obchodu není moc dobrá. Zboží právě reklamuji a komunikace s reklamačním centrem obchodu je dosti špatná. Shrnutí: obchod je dobrý akorát v mém případě byla komunikace ze strany obchodu špatná.

• Kvalitu služeb.

Vřele doporučuji.

• Koupil jsem zde soustruh, který mi obchod nedovede prodat , jelikož cena, za kterou jsem ho koupil je velmi nízká. Takže asi ne všechny ceny uváděné na tomto obchodě jsou konečné.

• široky sortiment
    • delši dodaci doba

komunikace dobra

• Zboží jsem si vybrala v klidu s možností porovnání s jinými prodejci.

nakoupit zde nám doporučili přátelé kteří již u tohoto prodejce nakoupili a byli velice spokojeni.
    Za nás mohu jen doporučit.

• solidní jednání
    • velký výběr
    • nejsou žádné slabiny

můžu jen doporučit

Dobrý den pane Heinrichu,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a budeme se těšit na příští návštěvu.

S přáním pěkného dne

Tým Stroje-cz.cz

• Pozor, zboží skladem znamená externí sklad u dodavatele! V mém případě čekám 14 dní.

Dobrý den Radime,

Věříme, že budete spokojen.

S přátelským pozdravem

Tým STROJE-CZ

• Sortiment zboží které nebylo jinde nabídnuto + doprava zdarma při přijatelné cené 4 500 Kč za výrobek. Dobrá komunikace se zákazníkem prostřednictvím e-mailu.
    • Delší dodací lhůta - cca 3 týdny, ale na stránkách bylo uvedeno, že zboží je pouze v hlavním skladu.

Nemám zásadní výhrady. Objednané zboží jistě doručí.

• Nevím
    • Nevím

Prodejce nemá čas vyzkoušet zboží před odesláním (bruska). Můžete dostat zboží které budete vracet.
    Těch několik málo minut na zjištění, že je věc v pořádku, bych rád zaplatil. Budu posílat zpět 20kg balík na svoje náklady.Již jsem za dopravu ke mně, jednou platil.

Dobrý den vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. V případě reklamace se samozřejmě doprava hradí dodavatelem. Vy tedy neplatíte nic. Pokud jste ji hradil, bude Vám vrácena. Odesíláme denně tolik balíků, že je naprosto nemožné vyndat každé nářadí z pečlivě zabalené krabice, případně sestavit a vyzkoušet jeho funkčnost. Ale chápeme Vaše rozladění. Reklamace bude jistě brzy vyřízena.

S přáním pěkného odpoledne