• Vše funguje, jak má

Objednávala jsem lahev ve tvaru kuželky - pískovou se zlatým uzávěrem a bohužel nemůžu doporučit. Kdyby to byla lahev ze švédského řetězce za 30,-, tak neřeknu půl slova, ale lahev za skoro 200,- s tolika kazy, že prakticky z žádné strany není v bezvadném stavu, to jsem teda nečekala. O to víc to mrzelo, že to měl být dárek ke 40tinám. Ihned po přijetí zboží jsem obchodu oznámila svoji nespokojenost s žádnou odezvou. Takže za mě bohužel, nikomu nedoporučím a i sama se příště poohlédnu jinde.

Skvělá komunikace, kvalitní zboží, příznivé ceny. Rychlé dodání.

• Rychlé, korektní jednání, o vyzvednutí jsem byl jak telefonicky tak emailem vyrozuměn. Předání bez problémů.

Top, rychle a profesionálně.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Dobrá komunikace.

• super
    • komunikácia
    • spolahlivosť

Rychlé jednání, dnes objednáte pozítří si vyzvednete.

• osobní odběr na bowling Žižkov, dobré ceny, výběr e-shopu

• Všechno na jednom místě
    • Nemožnost zatím platit kartou

Příjemný a ochotný prodavač, který svoji práci rozumí

Reakce obchodu StrikeShop.cz

Dobrý den Wlado, kartou lze platit přes e-shop. Objednáte, zaplatíte a vyzvednete na pobočce .)
    Jinak děkujeme Vaší za recenzi.

E-shop s pěkným zbožím. Komunikace i doprava naprosto v pořádku, kvalita zboží odpovídající popisu. Jen bych popřemýšlela o levnějším doručení minizásilek, než přes PPL, kdy mě doprava vyšla ve skoro stejné hodnotě, jako zakoupené zboží. Jinak nemám výhrady. Díky

• Rychlost dodání, dostupnost vyzvednutí

Vybrala jsem si tento obchod více méně náhodně, ale jsem spokojená a už jsem uskutečnila druhou objednávku. Doporučuji všem.

Reakce obchodu StrikeShop.cz

Děkujeme za recenzi, ale mohla jste nám dát více hvězdiček než jednu a z toho ještě půlku :)

• - pěkné věci na bowling i dárečky
    • - rychlé dodání
    • - dobrá komunikace
    • - zatím nic

Doporučeno od kamarádů, nakoupila jsem co jsem chtěla :) Takže bych doporučila dál. Komunikace rychlá a vše bez problémů.

• - zboží pro bowling jinde koupit nelze
    • - i při málo obratovém zboží bohatý výběr
    • - v kombinaci s možností osobního odběru možné vyzkoušení a odborná rada
    • - malý prostor výdejního místa
    • - vzdálenost výdejního místa

- dobrá forma
    - nákup proběhl dle předpokladů bez problémů
    - obvykle nikomu nic nedoporučuji, tentokrát mohu

• Kúpil som tovar,ktorý som na Slovensku nezohnal
    • Nevšimol som si žiadne

Dobrý výber,rozumná cena

• Žádné.
    • Do(nedo)dání zboží.

Po objednání zboží 4.5.2016 mi nevyšla platba převodem, kvůli chybě v bankovní komunikaci. Druhý den jsem se ozval prodejně sám a domlouvali jsme dokončení objednávky zboží. Dozvěděl jsem se, že někdo kdo připravuje zboží pro PPL není v práci, takže o dobírce se nemusíme bavit, protože mi asi majitel shopu přiveze zboží osobně s platbou na místě. Od té doby skončila komunikace a zboží si budu muset objednat v jiném obchodě. Pokud se mají tak dobře, že nepotřebují dodávat zboží v hodnotě 6000,-kč, tak jim upřímně závidím a přeji mnoho zdaru v dalším podnikání.
    Petr Proks 15.5.2016

• Dobry vyber tovaru, rychle dodanie, perfektna komunikacia

První nákup - bez problémů

Na moju objednávku a dotaz sa reagovalo promptne, a obchod sa rýchlo bez problémov uskutočnil