Objednany stojan dorazil poškrabaný. Prodejce jsem se žádosti o slevu kontaktovala 3x emailem (bez odpovědi), 1x pres sms a 2x telefonicky. Naprosto neprofesionalni odpověď na sms. Po telefonu mi bylo slíbeno, ze se ozvou na email, ze ho mam poslat znovu.
    Po mesici to vzdavam a NEDOPURUCUJI!

Objednávka mela být odeslána do 24 hodin, po 10 dnech žádná informace o odeslání zboží, na telefon se nejde dovolat a na e-mail neodpovídají.

rychlé dodání

Skúsenosti sú veľmi zlé. Objednal som si držiak na telefon do auta, objednávku ste potvrdili, cenu ste uviedli 329,- Kč ale prepravcovi GLS ste zadali cenu 329,- Eur, ktorý odo mňa cenu aj požadoval. Písal som Vám reklamáciu, no doposiaľ žiadna odpoveď. Je to krajne neseriózne. S Vami nikdy viac.

• Rychlost dodani
    • Stale cekam na penize zpet za vraceni nepouziteho zbozi

Potvrzeno emailem, ze mohu vratit zbozi (nepouzite), lhuta 14 dnu splnena. Bohuzel od te doby nereaguji, jak na maily, tak telefony. To kdybych vedel, tak radeji usetrim na postovnem. Nikdy se mi to nestalo s jinym prodejcem, s recenzi jsem dlouho cekal. Absolutne nedoporucuji.

• Rychlé vyřízení+doručení

• nekomunikují
    • nekvalitní zboží

Jejich výškově nastavitelný stůl vypisuje chybu. Už jsem tak 8x volal ohledně reklamace a vždy mi jen slibovali se mi pošlou nový, ale nikdo tak nikdy neučinil. Musím teď zjistit jak postupovat právní formou, přišel jsem vlastně o 7tisíc korun :(

• široká nabídka držáků TV a monitorů
    • zajímavé ceny

celkově dobrý dojem, doporučuji

Rychlé dodání

rychlost a příznivé ceny

Obchod nereaguje ani telefonicky ani emailem!

• kvalitní a cenově dostupné výrobky

Bohužel, sešly se nám doma nakonec dva držáky. Obchd mi vyšel maximálně vstříc a držák jsem vrátila. Velmi solidní jednání.
    Děkuji.

rychlé dodání, dobrá komunikace

• zbozi stale asi po mesici nedorazilo…nulova komunikace ze strany obchodu…jeste ze jsem nezvolil platbu predem…

• KOMUNIKACE,RYCHLOST

• Superrychlé dodání během 21 hodin
    • Nejnižší cena
    • Dobrá kvalita zboží, kompletní balení
    • Zboží kvalitně zabaleno

V pondělí v 11:00 objednáno, do půl hodiny e-mail, že zboží bylo předáno dopravci, to jsem ještě nezažil. Myslel jsem, že jde o omyl, ale druhý den v 8:00 dorazil kurýr WEDO. Klobouk dolů.
    Držák je kvalitní, za ty peníze zadarmo, televize už visí a nemusím se obávat, že jí junior rozbije. :)

• o žádné nevím
    • nekomunikuje

mají napsáno,že objednávky odesílají nejpozději další pracovní den, přesnější by bylo objednávky snad někdy zašleme
    samozřejmě na dotaz kdy konečně odešlou nikdo neodpoví