• Mírně nepřehledné stránky - například u řetízků bych uvítala výběr podle délky.

Rychlé jednání, náušnice jsou přesně podle mých představ. Obchod určitě doporučuji.

• Super komunikace, rychlé dodání
    • nevim

Vřele doporučuji

• Přehlednost, spolehlivost.

Obchod je spolehlivý, lze platit dopředu. Velký výběr zboží, rychlá dodávka.

• pěkné ceny

hezké a kvalitní zboží za pěknou cenu

• Velký výběr
    • nevím, neznám

spokojenost veliká :)

Oceňuji milou komunikaci ze strany prodávajícího. Objednávka byla vyřízena ve velmi dobrém termínu!

• široký výběr zboží, dobré ceny
    • odesílání zboží jen 3x týdně

spolehlivý obchod se širokým výběrem zboží

Reakce obchodu Stříbro Nikol

Dobrý den,děkujeme za Vaše hodnocení.Naše slabina není odeslání 3x týdně, bohužel provozujeme e-shop kde není česká pošta a musíme vozit objednávky do města vzdáleného 10km.Jinak myslíme,že cena za dopravu je velmi nízká vzhledem těmto okolnostem.Dopravu PPL jsme byli nuceni zrušit, vzhledem tomu že tato firma mám chtěla zvýšit cenu dopravy.Hrobařová Stříbro Nikol

• - velký výběr náušnic
    • - dobré ceny
    • - dobrá komunikace
    • - dodací lhůta (zboží nebylo skladem) byla nakonec mnohem kratší než byl původní odhad
    • - snad jen trochu méně přehledný e-shop (není možnost filtrovat vyhledané zboží)

• Velký výběr dětských náušnic
    • Rychlá doprava
    • Nelze sledovat zásilku přes stránky České pošty
    • Nechodí sms ani email od České pošty, kdy bude balík doručen
    • Nenašla jsem žádný vyhledávač na jejich web stránkách, který by usnadnil a urychlil vyhledávání konkrétního zboží
    • Nelze zadat rozměry či barvu hledaného produktu
    • U některých produktů je málo informací

V tomto obchodě se déle hledá, když chybí vyhledávač. Nelze tedy zadat do vyhledávače konkrétní produkt s určitou barvou a rozměry. Objednala jsem si dětské stříbrné náušnice, ale u těch prvních nebyla napsaná délka. Alespoň že mě na to paní prodavačka upozornila a objednala jsem menší, kde už byla velikost napsaná. Přišly mi hned následující prac. den. Což mě mile překvapilo. Jen jsem nedostala žádné informace od České pošty kdy bude balíček doručen. Když jsem náušnice rozbalila, odpovídaly obrázku, jen šly hůře rozepnout. Po rozepnutí už nejdou tak pevně zacvaknout, jak byly zacvaknuty poprvé. Nevim, jestli jsem je rozepla špatně a proto už mi nejdou zacvaknout nebo jestli je to chyba výroby náušnic. Nebo to tak má být? Náušnice vracet nebudu, když nevim jestli je to má vina nebo ne. Jen by se mi prodražilo poštovné. Také musim pochválit balení náušnic, což je hezká dárková krabička.

Reakce obchodu Stříbro Nikol

Dobrý den, bohužel zákaznice nenapsala celou pravdu jak to bylo.Se zákaznicí jsem konzultovala 3x výběr po telefonu a několikrát na email.Možná nám chybí vyhledávač zboží,ale kdo chce vždy mu poradíme.Zasílání SMS zpráv od české pošty lze pouze u balíků do ruky a na poštu, my výhradně zasíláme zásilky jako doporučené psaní a cenné psaní s pojištěním a u těchto typů zasílání to česká pošta neposkytuje.Osobně hodně objednávám zboží přes internet a žádný internetový obchod se mi nikdy tak nevěnoval.Náušnice při odeslání byli zcela v pořádku a žádná výrobní vada tam nebyla.Jen mě mrzí,že zákaznice se s problémem rovnou neobrátila na nás a píše takové zavádějící a nepravdivé hodnocení.Hrobařová Stříbro Nikol(spolumajitelka)

• Kvalita za rozumnu cenu.

Komunikacia bezproblemova,dobry vyber aj ceny a nato ze som objednavala na Skovensko balicek prisiel rychlo.

• veľmi pekné produkty
    • Mala by byť možnosť platiť v €.
    • Takto nákup stál 530,-Kč, ale iba za prevod v banke som platila 9,- € !!!

Reakce obchodu Stříbro Nikol

Dobrý den, od 1.9.2014 jsme zavedli možnost platby v Euro na náš účet.Bohužel za bankovní poplatky na Slovenské straně nemůžeme!!!!!!Zákaznice měla s námi konzultovat nejlevnější možnou variantu dodání.Hrobařová Stříbro Nikol

Veliká spokojenost, příjemné vystupování, perfektní domluva. Zboží na jedničku..:)

• velký výběr zboží

můžu jen doporučit

• nabídka zboží,které jsem chtěla koupit
    • dost vysoké poštovné

bylo mylně napsáno,že je zboží skladem,následující den ale bylo naskladněno a další posláno.Ihned mi bylo sděleno,že to tak bude.Mě toto nevadilo,takže jsem spokojená s nákupem

Reakce obchodu Stříbro Nikol

Dobrý den,musíme se ohradit proti hodnocení,kde zákaznice uvedla dost vysoké poštovné,zákaznice si objednala zboží dopravou české pošty,bohužel dobírka českou poštou s pojištěním za 80kč je nejnižší co může být,opravdu se na nižší cenu dopravy dobírkou nemůžeme dostat.Zákaznici doporučuji prostudovat ceny jiných e-shopů.Hrobařová Stříbro Nikol

Pružné, bezproblémové jednání.

• náušnice jsou krásné a mají velký výběr
    • během 5 dnů dcera ztratila 4 krát šroubek od náušnic (a to je miminko) 3 krát jsme našli a po čtvrté jsme museli koupit nový

náušnice jsou na pohled krásné ale na běžné nošení nic moc

Reakce obchodu Stříbro Nikol

Dobrý den,bohužel se musíme ohradit proti takovému hodnocení zákaznice.Se zákaznicí jsem telefonicky konzultovala výběr náušnic pro miminko a trvala na způsobu zapínání na šroubek,osobně jsem pro 4 měsíční dítě doporučovala jiné náušnice.Za ztrátu náušnic bohužel nemůžeme.S hodnocením bohužel nemůžeme souhlasit.S pozdravem Hrobařová Stříbro Nikol

• Pekne zpracovane internetove stranky.
    • To se pak dobre vybira a nakupuje.

• Rychle a kvalitně vyřízena objednávka

Doporuručuji všem,byla jsem velmi spokojena s rychlým a kvalitním vyřízením,protože jsme dárek vybírali na poslsdní chvíli.Výborná komunikace s prodejcem!!Moc děkujeme.

• Přehlednost a rychlost a spolehlivost dodání, byla jsem velmi mile překvapena.
    • žádnou jsem neobjevila

Mohu jen doporučit, příště mohu bez obav objednat další zboží.
    Děkuji a přeji hodně úspěchů.