• Rychlost dodání, přehledný web, dobrá komunikace

• Zboží přišlo brzy,krásně zabalené,moc chválím,takhle to má vypadat.

S obchodem jsem velmi spokojena. Objednala jsem si provlékací střbrné náušnice. Po platbě kartou bylo zboží hned expedováno. Zásilku jsem obdržela druhý den po zaplacení. Zboží odpovídá nabídce a navíc bylo dodáno v krásném dárkovém balení.

• zajímavý výběr
    • velmi dobré ceny
    • přehlednost e-shopu
    • výborná komunikace

Zboží jsem obdržela rychle, kvalitně a moc pěkně zabalené. Navíc náušnice jsou skutečně nádherné, zkrátka šperk, který mi přesně sedne a udělal mi obrovskou radost.

• Rychlé dodání.
    • Krásně zabalené.

• Rýchle vybavenie objefnaly

Rychlost, kvalita,solidní ceny!!! Navíc krásně zabalené.

• velký výběr

spokojenost

• rychle
    • spolehlivě

Velmi rychlé dodání. Na stránkach obchodu vše krásně popsané. Jsem moc spokojená.

• Cena, velký výběr zboží, produkt odpovídá zobrazení a popisu na e-shopu.

• Objednané zboží jsem obdržel s výrobní vadou. Dnes odesláno zpět do eshopu Stříbrné šperky od Lenky.

Reakce obchodu Stříbrné šperky náušnice

Hezký den, je nám líto, že na růženci z chirurgické oceli je jiný počet kuliček, než má být. Jelikož nejsem věřící, tuto informaci jsem obdržela až od Vás a tento růženec již od výrobce nebudeme objednávat. Také jsem Vám po telefonu řekla, aby jste nám odeslal zpět, že máte dle zákona nárok na odstoupení od kupní smlovy bez udání důvodů. Dále jste slíbil, že nám zašlete e-mail, kde nás budete informovat kolik je správný počet a kolik kuliček má růženec, který jste obdržel. Žádný e-mail jste nám nenapsal. Tímto se omlouváme a děkujeme za pochopení!

• Skvělá a rychlá komunikace s obchodem
    • Velký výběr zboží

Reakce obchodu Stříbrné šperky náušnice

Příjemný den, srdečně Vám děkujeme za recenzi a doporučení. Vaše recenze nás velice potěšila! :-) Těšíme se na Vaší další návštěvu našeho e-shopu. Stříbrné šperky od Lenky :-)

• super ceny
    • ochotné a vstřícné majitelky

Nakupovala jsem zde několikrát a mohu jedině doporučit - skvělé ceny, komunikatovnost a velká ochota!

• Přehledné stránky
    • Slušný výběr šperků
    • Skvělá komunikace obchodu
    • Bleskové dodání
    • Velice hezké balení
    • O žádné nevím

Obchod jsem našla na internetu náhodou a jsem velice mile překvapena.
    Komunikace obchodu od objednání až po doručení. Bezproblémová výměna zboží. Skvělý výběr šperků. Prostě prima obchůdek!

• pěkné kousky :)

Reakce obchodu Stříbrné šperky náušnice

• Profi přístup - rychlost dodání, kvalita výrobku a nádherné dárkové balení

Reakce obchodu Stříbrné šperky náušnice

Velice mile mě překvapilo, že náušnice byly krásně zabalené.