Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Jsme rádi že jste byl spokojen s objednávkou a budeme se těšit na další spolupráci.

• Spolehlivost

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Jsme rádi že jste byl spokojen s vyřízením objednávky a budeme se těšit na další spolupráci.

• Zboží doručeno dle domluvy
    • Zboží označené jako skladem je skladem u dodavatele

Některé položky z objednávky nebyly označeny jako skladem, zavolal jsem tedy s dotazem na dostupnost, zboží zrovna naskladňovali tak mi jej rezervovali. Ostatní zboží bylo označeno jako skladem, ale teprve jej objednávali od dodavatele. Po domluvě jsem vše objednal a zboží přišlo přesně dle domluvy následující týden. Můžu doporučit, ale pokud spěcháte raději volejte, skladová dostupnost nemusí odpovídat realitě.

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Děkujeme za vaši recenzi. Může se stát že nějaké zboží dojte. Každopádne jak píšete, po telefonické domluvě jsme zboží dodali. Snad zboží dorazilo v pořádku a vše bezproblému funguje.

Tým Omnipuls.

Obchod prodává zboží, které nemá na skladě a nemůže v rozumném termínu dodat.

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, V objednávce na nosič kol byla uvedena dostupnost na dotaz. Kontaktovali jsme vás s tím, že dodání nosiče se může protáhnout. Ihned po doskladnění jsme vám nosič zaslali. Za komplikace se omlouváme ale snad vám nosič již v pořádku slouží.

Tým Omnipuls.

Dodání bylo v pořádku, jen dle popisu v e-shopu, že je zboží skladem, jsem čekal doručení dříve než za víc jak týden. Automatizovaná emailová komunikace, fakturu jsem musel žádat poslat dodatečně, v mailech ani u zboží nebyla.

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Veškeré zboží se snažíme držet skladem. Může se stát že konkrétní box doskladňujeme a tam se doba dodání může prodloužit. Co se týče faktury tak ta je vždy přilepena v červené obálce na konkrétním produktu. Bez toho by zboží nemohlo odejít. Samozřejmě se může stát, že se při přepravě faktůra může ztratit. Každopádně stačí zavolat a fakturu obratem do Emailu dopošleme.

Děkujeme za pochopení. Tým Omnipuls.

• příjemní a vstřícné jednání

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Děkujeme za Vaši kladnou recenzi, budeme se těšit na další spolupráci.

Tým Omnipuls.

Od objednávky rychlé doručení, dobrá komunikace. Spokojenost.

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi.

Rychlá objednávka i doručení

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Vaše recenze nás velice potěšila. Velice děkujeme.

Tým Omnipuls.

Zboží jsem objednal na jinou než na fakturační adresu a to proto, že je vždy doručováno v pracovní době. Zboží bylo doručeno ve zcela poškozeném obalu (tvrdý karton) a řidič jej přesto donesl na chodník až před vchodové dveře. Jelikož jsem měl důležité jednání, zboží jsem převzal, ale nafotil a ihned jak to šlo jsem poslal e-mail do obchodu, kde mi však dnes odepsali : Pokud jste viděl hned, že je zásilka poškozená neměl jste ji přebírat.

Na pozdější reklamace nebude brán už zřetel.

Pokud ji budete chtít reklamovat, musíte s přepravcem.

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den pane Simone, V objednávce jste uváděl v poznámce toto:
    Poznámka
    Bude-li zásilka doručována v pracovní době (7.00 - 15.00) zašlete prosím na JINOU ADRESU NEŽ JE FAKTURAČNÍ.
    Pokud se podíváte do Vaši objednávky tak jsme zásilku zaslali na dodácí adresu jelikož zásilka byla doručována v čase který jste uváděl v poznámce. Za přepravní službu se samozřejmě omlouváme i když s tím jak balíček doručují moc nezmůžeme. Od nás balík odcházel v pořádku a v originálním neporušeném balení. To že jsme vám pak sdělili že pokud je balík převzat bez výhrad, na pozdější reklamace nebude brán zřetel je standartní postup.
    Komplikace nás samozřejmě mrzí ale my postupovali podle instrukcí na objednávce.
    Snad vše nakonec dopadlo dobře a nosič bez problému používáte.

Děkujeme Tým Omnipuls.

Naprosto bezproblémový standardní průběh obchodu.

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Jsme rádi že jste byl spokojen s vyřízením a budeme se těšit na další spolupráci.

• Rychlost, cena

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

Obchod doporučuji

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi.

• D

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Děkujeme za Vaši zaslanou recenzi.

Vše bez problémú !!!!!!

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Jsme rádi že jste byl spokojen s nákupem a budeme se těšit na další spolupráci.

Tým Omnipuls.

• jednoduchost a rychlost objednávky

Seriózní a rychlé jednání

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Děkujeme za Vaši kladnou recenzi, moc nás potěšila.

Tým Omnipuls.

• Rychlost a bezproblémové doručení, zboží přišlo v pořádku

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Moc děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Potěšila nás.

rychlost

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Vaše recenze nás velice potěšila a děkujeme za ni.

Tým Omnipuls.

• Komunikace, vše proběhlo v naprostém pořádku

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

Bez problému.

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

Tým Omnipuls.

Velmi rychlé dodání, dobrá cena.

Reakce obchodu stresni-nosice.cz

Dobrý den, Jsme rádi že jste byla spokojena a budeme se těšit na další spolupráci.