Je směšné ptat se na hodnocení zboží,když ještě nedorazilo a ani žadna zprava co a jak???

Reakce obchodu Střešni-nosiče.com

Dobrý den, Děkujeme za vaši objednávku a zaslanou recenzi. Za hodnocení zboží co vám přišlo se omlouváme ale to chodí bohužel automaticky. Zboží jsme expedovali v co nejkatší době. Výrobce neměl zboží vyrobené.

Tým Omnipuls.

Nabízejí něco co nemají a vědí ,že nejsou schopni to zajistit. Na telefony nereagují.

Reakce obchodu Střešni-nosiče.com

Dobrý den, Velice nás mrzí že jsme objednávku nemohli kladně vyřídit. Nosič byl poškozen a tudíž již neprodejný. Další nosiče jsou objednáné, bohužel však výrobce čeká na díly, které nejsou k dostání. Děkujeme za pochopení.

Tým Omnipuls.

info skladem znamena sklad nekde u dodavatele, dodani 1-2 dny taky neplati, nyni cekam 10 dni na zbozi a zatim nic, na e-mailove urgence neodpovidaji, na telefonicky dotaz odpovidaji neurcite

Reakce obchodu Střešni-nosiče.com

Dobrý den, Děkujeme za vaši objednávku, Za delší dobu dodání se omlouváme, každopádně montážní kit, který je nezbytnou součástí příčníků se musel objednat přimo z Thule a jelikož kit nebyl vyroben tak se doba dodání zpozdila. Zboží jsme urgovali, dodání bohužel ale záviselo na výrobci.

Tým Omnipuls.

Objednávku jsem vytvořila 19.5., přišlo mi vyčkejte na potvrzení a platební údaje. Dnes je 27.5. a stále nic žádný email :-(
    Volala jsem do firmy, ale nikdo mi to nezvedl.

Reakce obchodu Střešni-nosiče.com

Dobrý den, Omlouváme se vám za komplikace s Vaší objednávkou. Tento nosič kol co jste si objednala byl bohužel dlouhodobě k nedostání. Výrobce neměl díly na výrobu těchto nosičů. Budeme dělat vše proto, aby další zkušenost s naším obchodem byla kladná.

Tým Omnipuls.

• zboží dosud nedorazilo a společnost nekomunikuje

Reakce obchodu Střešni-nosiče.com

Dobrý den, Zboží doručujeme v co nejkratší době. Bohužel tyto lehátka dorazila od výrobce požkozena a tudíž byly neprodejné. Snažili jsme se vás kontaktovat telefonicky ale neúspěšně. I tak děkujeme za vaši objednávku.

• výběr
    • dobré ceny
    • delší doba dodání

obchod spadá pod Omnipuls, až po objednávce jsem pak četla špatné recenze na tento obchod. Zboží jsem objednala ve čtvrtek v poledne, bylo skladem na centrálním skladě. Přišel email že do 2 dnů objednávku zpracují. V pondělí jsem raději volala do obchodu, kde pán netušil, zda jim zboží přijde v úterý, nebo až ve čtvrtek, s tím že pokud přijde ve čtvrtek, v pátek bude dodáno. V pátek dodáno opravdu bylo...Oceňovala bych tuto informaci už při objednání zboží, boty bych vybrala jinde, kde by bylo dodání rychlejší...

Reakce obchodu Střešni-nosiče.com

Dobrý den, Děkujeme za vaši objednávku. Podle toho co píšete bylo vše podle toho co jste se dozvěděla jak v emailu tak i pak telefonicky. Objednávky vyřizujeme v co nejkratší době, samozřejmě pokud je zboží na cetrálním skladě, může se stát že doba dodání je delší delší než dva dny o čem jste ale byla informována v telefonu.

Tým Omnipuls.

• Dodávka bola promktne vybavená aj dodaná. Žiadal som o daňový doklad na Váš mail - doposiaľ som nedostal ani odpoveď ani daňový doklad.
    Preto som sa zaradil medzi nespokojných zákazníkov, aby som mohol napísať , že s dodávkou som spokojný ale daňový doklad nemám. Ďakujem

Reakce obchodu Střešni-nosiče.com

Dobrý den, Jsme rádi za každou reakci, samozřejmě ty kladné jsou lepší. Fakturu vždy přikládáme v červené obálce na dané zboží. Může se stát že přepravou se faktura někam zatoulá. Pokud jste psal Email tak nevím kde nastal problém že vám faktura nebyla doposlána. Každopádně pokud doklad stále nemáte, napište mi prosím na [email protected] a fakturu vám samozřejmě dopošleme.

Tým Omnipuls.

Za deset dní nejsou schopni dodat zboží!

Reakce obchodu Střešni-nosiče.com

Dobrý den, Omlouváme se za komplikace s vaší objednávkou. Bohužel nosič nebyl vyroben, jelikož výrobce neměl dostatek materiálu na výrobu nosičů. Bohužel pandemie zasáhla i tuto výrobu. Děkujeme za pochopení.

Tým Omnipuls.

• Zboží jsem objednal na doručení poštou a najednou zpráva od TOPTRANS.Když jsem doma čekal na doručení,firma TOPTRANS mi odpověděla,že moje zásilka bohužel zůstala tento den na středisku a není možnost mi ji doručit.Na dalším termínu nebylo možné se dohodnout a tak jsem si musel v HK na středisku zboží vyzvednout osobně.Proč mi nebylo doručeno poštou a proč mi vůbec nikdo nesdělil,že bude toto doručovat TOPTRANS dodnes nevím.Zásilka měla podle odesílatele pouhých 15kg,tak proč ta změna bez upozornění.Na poštu to mám kousek pokud nejsem k zastižení doma.

Velice se omlouváme za přepravní firmu. Tým Omnipuls

Zboží deklarované jako skladem stále nedorazil bez jakéhokoli vysvětlení že strany obchodu.

Reakce obchodu Střešni-nosiče.com

děkujeme za Vaši objednávku. Bohužel sněhové řetězy nejsou do dnešního dne vyrobeny,
    o této skutečnosti a pozdějším datu dodání jste byl informován.

tým stresni-nosice.com

• Vůbec nekomunikuji

Na dotaz, kdy zboží dorazí, mi sdelili, ze di dvou dnu, bohužel po 11 dnech nic...

Reakce obchodu Střešni-nosiče.com

mrzí nás Vaše recenze, která se nezakládá na pravdě. Kolega z pražské prodejny s Vámi situaci řešil, za nedostupnost produktu se Vám omluvil a Vy jste souhlasil se stornováním objednávky.

tým stresni-nosice.com

• Bohužel objednané zboží došlo v jiné barvě, než byla uvedena v nabídce.

• nevím o žádných, protože tento obchod neznám.
    • nešvar mnoha internetových obchodů, deklaruje, že je zboží skladem, a přitom ho nemá.

Po prvním a navíc nezdařeném nákupu o tomto obchodě nic nevím. Hledané zboží jsem obratem a bez problémů, dokonce za nižší cenu, koupil v jiném internetovém obchodě.

Zboží jsem objednávala v pondělí dopoledne 21.12. teprve po 24 hodinách v úterý mi zavolali, že zboží, i přes uvedení na stránkách, nemají. Tím mi vznikl problém, že již bylo pozdě si ho objednat jinde s jistotou dodání do středy.

• Osobni vyzvednuti v Praze zdarma, relativne dobre ceny
    • Hlavni slabina tkvi v tom, ze inzeruji, ze budou mit zbozi v ramci 10ti dnu a po deseti dnech vam na zaklade vaseho telefonatu oznami 10 dni pred vanoci, ze jim zbozi nedorazilo.

Velmi spatna komunikace, spatne a zavadejici informace o dostupnosti zbozi. Obchod pak asi po pul dni od probehle rozhorcene komunikace z me strany poslal email, ve kterem mi nabidl nespecifikovanou slevu na jakysi sedaci vak. Coz mi prislo dost vtipne, kdyz jsem mela zajem o detske naradi mimoto, detske naradi stalo 500,- a cena vaku byla kolem 1500,- ?!?
    Nakonec jsem si totozne zbozi objednala pres obchod penta.cz. Vyborna, okamzita komunikace, zbozi meli skladem, takze mam jiz naradi doma.

• zboží jsem objednal, kdy bylo recenzované, že je skladem! Do současné doby jsem nebyl vyrozuměn, že by bylo připravené k odběru! Jelikož se jedná o toner do tiskárny, a tisknout potřebuji, jsem nucen jej koupit jinde!!!!

Obchod neinformuje zákazníka o termínu dodání zboží

• píší, že zboží je na skladě a ono není
    • pomalá komunikace

není vše pravda , co si přečtete na stránkách e-shopu

nespolehlivost obchodu

• po třech dnech vám oznámí že zboží nemají

neobjednávejte u nich!