Rychlé dodání, všechno měli skladem, schopní poradit po mailu během několika minut

Nulová komunikace.Zakoupené zboží se tvářilo že je skladem,obchod přesto nebyl schopen zaslat pokyny k platbě.Ani po mé urgenci.Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Zbozi je OK

Doporucuji

• spolehlivost, rychlost, komunikativnost

OK

Okamžitá reakce po objednání, sdělení termínu dodání a zboží v tomto termínu připraveno k vyzvednutí. Vše bez nejmenších problémů.

• Rychlost, cena

• Ochota

1, Zboží jsem 7.2.2022 nekoupil jak je uvedeno v dotazníku, ale jen objednal
    2, Reakce obchodu bylo pouze potvrzení objednávky 7.2.2022
    3, Žádná jiná informace z obchodu nepřišla, např. zboží máme/nemáme skladem, zboží bylo/nebylo odesláno

• Supr jednaní a rychlé doručení

Dobrá komunikace a rychlost dodání zboží.

• Dlouhá čekací doba

1. Pravděpodobně nemají zboží skladem
    2. Na e-mail nereagují a na telefonu se odkazují na kolegu s tím, že je ve skladu a že zavolá. Nikdo nezavolá.
    3. Doprava? Bude dopočítána - nepochopitelné a neprofesionální
    4. Pravděpodobně garážový e-shop s pěknými stránkami. Objednej - objednáme - až zboží přijde - přepošleme.

• Vybrané zboží jsem si objednal, z obchodu strechy-eshop mě kontaktovali pro odsouhlasení cen a ceny za dopravu. Po zaplacení faktury bylo zboží do tří dnů doma. Co víc si přát. Děkuji

Před týdne objednal údajně je zboží skladem a za tři dny telefon že zboží není na skladě tak už nevím čemu mám věřit obchod zatím vůbec nekomunikuje

Poštovné 190Kč uvedené v objednávce je orientační. Dva dny po odeslání objednávky mi přišel email s vypočítanou dopravou, cena materiálu 4000Kč a cena dopravy 3590Kč. Objednávku jsme zrušili.

Spolehlivý , rychlý.

Rychlost a dobrá cenová nabidka

• Rychlé dodání, výborná komunikace.

• Veliká ochota a trpělivost vyjít mi vstříc s servisu a termínu dodání. Opravdu skvělý přístup, děkuji