Dobré ceny

• přehled

Dobře fungující obchod.

• lživé údaje o dostupnosti zboží
    • snaha účtovat poštovné u objednávek, které splnili podmínku nároku na dopravu zdarma
    • pozdní informace o nedostupnosti zboží (obchodu trvalo týden, než se přiznal, že zboží, které mělo být skladem, vůbec nemá)
    • lži v komunikaci se zákazníkem

5.6.2024 jsem si objednal 2 položky, obě byly skladem, doprava měla být zdarma. Po týdnu se ozvali, že dražší položku vůbec nemají, ačkoliv na svých stránkách stále uváděli, že ji mají skladem. Nabídku menšího balení jsem odmítl, nemělo pro mě ekonomický smysl. U zbylé položky mi jako "odměnu" za lži o dostupnosti zboží a týdenní čekání na odeslání zkusili naúčtovat navíc dopravné, což jsem odmítl. Obchod následně objednávku svévolně stornoval. Předpokládám, že pokud bude obchod reagovat na tuto recenzi, bude se vymlouvat na vypořádání objednávek jiných zákazníků učiněných krátce před mojí objednávkou. Tento argument se nicméně ukazuje jako lživý, protože obchod inzeroval na svých stránkách zboží skladem i v okamžiku, kdy mě informoval o jeho nedostupnosti (týden po mé objednávce).

Všechno došlo v pořádku a řádně zabalené.

• SOPR OK

• Rychlost dodani, komunikace super

Vše v naprostém pořádku , rychlost a výhoda nákupu z pohodlí domova , děkuji

• přijatelná cena

Solidní jednání.

bleskové dodání

• Rychlé vyřízení objednávky

vše ok

Dobrá komunikace a rychlost dodání.

Objednávka byla promptně vyřízena a doručena rychle.

• Vše probehlo vpořadku

Spokojenost.