• Zboží bylo inzerováno na stránkách obchodu, pak se ukázalo, že ho obchod nemá na skladu. Od té doby nulová komunikace ze strany obchodu.

Zboží jsem si objednala a řádně zaplatila i s poštovným. Stále jsem čekala a nic. Chyba nastala ze strany odesílatele, chtěli po mě zaplatit znova zboží a ještě k tomu vyzvednout na jiné výdejně. Do dnešního dne tj.18.2.2023 stále čekám, volám a píši emaily a přes měsíc se stále nic neděje. Už chci vrátit Kč a zboží nechci. Vidím to jako nezájem o zákazníka.

• jednalo se o dárek k vánocům pro pravnuka.

Zbozi nedorazilo, na maily neodpovidaji

Sortiment, ceny, komunikace, rychlost zaslání.

• Lze osobní odběr v Praze
    • Na e-shopu mají nepravdivé informace u zboží
    • Ačkoli si člověk objedná zboží přesně podle obrázku a popisu, tak na něj při vyzvednutí čekalo jiné zboží. Jsem rád, že jsem si to nenechal zaslat, člověk by pak musel řešit vracení.

• čistě vybíleny
    • Sklepní prostory

Cena

Příjemné a vstřícné jednání.

Vše v pořádku. Doporučuji

Za mě nákup proběhl OK, objednala jsem si přímo přes jejich eshop hru "Bylo nebylo". Bohužel jsem nikde nedostala potvrzení o objednávce jak je ve většině eshopů zvykem. Dneska mě překvapila zásilka k zaplacení - ikdyž nerada, když jsem nevěděla o co jde jsem zaplatila. Naštěstí šlo o objednanou hru.

• Dobrý výběr
    • Dobré ceny

bylo mi doruceno jine zbozi, nez jsem si zaplatila. na maily ani telefon nikdo neodpovida.

Obchod mi sdělil,že hra není skladem a na dotaz zda někdy přijde
    žádná odpověď.

• Bez jediné chybičky =o) Vřele doporučuji =o)

• příjemná obsluha

rychlá komunikace

vše v naprostém pořádku

• I když položka nebyla na skladě velmi se snažili ji sehnat a stihli to i do Vánoc!
    • Komunikace po telefonu
    • Občas je potřeba po telefonu kontrolovat stav objednávky, ale zase si hezky popovídáte

• Rychle jednani
    • Vse prlřipraveno
    • Velky výběr her
    • Obchod je ve sklepě. Pusobi strašidelně.

Rychlost a kvalita doručení.