• nakoupil v obchodě Stoklasa před 2 týdny

• Rychlá reakce obchodu, velký výběr zboží a výborná kvalita

lze vybrat zboží v klidu z domova, výběr je velmi široký a doručení je rychlé

• výběr
    • ceny
    • naprosto neuvěřitelná rychlost doručení (doručeno 2. den od objednání)

• Naprostá spokojenost
  • nakoupil v obchodě Stoklasa před 2 týdny

Naprostá spokojenost. zboží bylo doručeno do druhého dne.

• nakoupil v obchodě Stoklasa před 2 týdny

• Přehlednost a ceny, rychlá expedice

Příjemný nákup.

• vše rychle vyřízeno
    • přehledný eshop

• ceny a výběr
    • ostrava - dostupnost

Nevýhoda je že když objednáváte přes Internet a jste přihlášení tak na slevovou kartičku se nenačítají bidy, ale lze si rozmyslet jak sbírat ....

rychlost

• Velký výběr zboží
  • nakoupil v obchodě Stoklasa před 3 týdny

Rychlost a bezva ceny. Děkuji.

• nakoupil v obchodě Stoklasa před 3 týdny

Přes internet nenakupuji často,ale nakupování i Stoklasy mi bylo doporučeno. Vše bylo v pořádku

• nakoupil v obchodě Stoklasa před 1 měsícem

U boxu na cívky se spodní nití nebylo na webu úplně zřejmé na první pohled, do jakého šicího stroje jsou cívky určeny, jsou mi tedy k ničemu, protože se do mého šicího stroje nehodí. Byla to ale jen jedna položka nákupu a nestojí mi za to zdržovat se vracením nebo výměnou. Ani jsem to nezkoušela. Nemohu se tedy vyjadřovat ke komunikaci s obchodem. Špendlíků bylo v krabičce méně než uvádí popis. Ostatní objednané věci byly v pořádku. Také doručení proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu Stoklasa

děkujeme za Vaše hodnocení našeho e-shopu. Zákazníků si velice vážíme a proto chceme, aby byli spokojení a vraceli se k nám. U boxu na cívky s náplní do šicího stroje je v popisu zboží uvedeno, pro jakou značku šicího stroje jsou cívky vhodné. Počet špendlíků je v každé krabičce rozdílný, proto je v anotaci uveden přibližný počet kusů v balení. Neměl by se však lišit o větší množství kusů. Pevně doufáme, že se k nám budete ráda vracet.

Přejeme Vám krásný den,

• nakoupil v obchodě Stoklasa před 1 měsícem

• Rychlost, skvělá spolupráce se zakaznikem, podrobne informace, kvalitni zbozi, perfektní
    • Kvalitní, rozmanitý sortiment

Reakce obchodu Stoklasa

děkujeme za Vaše hodnocení našeho e-shopu. Těší nás, že jsou zákazníci s našimi službami a zbožím spokojeni.

Děkujeme za Váš nákup a přejeme Vám krásný den,

• nakoupil v obchodě Stoklasa před 1 měsícem

Mohla jsem být i s pejskem v prodejně.

• nakoupil v obchodě Stoklasa před 1 měsícem

Krásné a kvalitní zboží, široký sortiment, rychlé vyřízení, spolehlivost :-)

Rychlost,přehled nabįdky

• Široký sortiment nabízeného zboží
    • Přehledně webové stránky
    • Přijatelné ceny
    • Nevim

Přestože jsem s obchodem Stoklasa obecně velmi spokojená nemohu nesdilet své rozčarování nad prodejnou na Senovážném náměstí,na kterou jsem se původně velice těšila, protože je blíž, než jiné prodejny. Prodavačky na mě při několika málo návštěvách působily i v naprosto prázdném obchodě dojmem, že je ruším při něčem velice důležitém, takže jsem si skoro netroulfa požádat o nastříhání výztuže a poté dalšího materiálu. Při práci mezi sebou neustále probíral své osobní věcí, a mně obsluhující prodavačka vnímala jen okrajově, což můj celý nedobrý dojem jen umocnilo. Příště si raději zajedu na Anděl, i když je o trochu dál .

Reakce obchodu Stoklasa

děkujeme Vám za Vaše hodnocení našeho e-shopu i za nákup. Vaši stížnost jsme předali vedoucí prodejen. Doufáme, že i přes Vaši negativní zkušenost na tuto prodejnu nezanevřete a opět do ní zavítáte. Moc děkujeme za hodnocení a věříme, že povede ke zlepšení našich služeb.

Děkujeme a přejeme Vám krásný den,

Obchod nemá chybu.

• RYCHLÉ JEDNÁNÍ