• nebudu zatím soudit po 1.nákupu
    • také nebudu hledat chyby po 1. nákupu

spokojenost

• na www stránke bol stojan na víno dostupný ale na sklade ho už reálne nemali

• nevim
    • nevim

Klasickej elektronickej obchod

• Jednoduchý a přehledný design, dobrá komunikace

Jsem moc spokojena, i v předvánoční době byl stojan doručen prakticky obratem.

• Rychlost, přehlednost, cenová dostupnost.
    • Nerelevantní.

Mohu doporučit.

• nebýt internetu, o stojánku jsem nevěděla
    • nevím, o žádné jsem neuvažovala

byla jsem celkově s nákupem spokojena

• Pohodlný výběr produktu přes internet, rychlé dodání a pěkný stav produktu.
    • Jelikož jsem zboží objednávala poprvé tak jsem zatím žádné slabiny a nedostatky neshledala. Zboží přišlo v pořádku. Jsem s ním spokojena.

Velmi spokojena se vším.

• široká nabídka , dobrá cena
    • v dotazníku na způsob dopravy je i PPL,DHL, TopTrans ale obchod to nenabízí, musel jsem využít českou poštu, která je proti nim horší

celková spokojenost

• rychlost a cena
    • nevýhodou je, že musíte zapojit trochu více představivosti a nemáte možnost si zboží prohlédnout na vlastní oči před objednáním.

S nákupem jsem byl spokojen. Do několika minut po odeslání objednávky mě kontaktoval obchodní zástupce, který dostal moji objednávku k vyřízení, aby se mnou doladil detaily a domluvil přibližný termín dodání zboží. Důležité také bylo, že jsem dostal včas písemné upozornění na expidici zásilky a mohl jsem zajistit její převzetí v místě dodání. Celkově jsem byl s nákupem spokojen a mohu tento internetový portál doporučit také ostatním.

• rychlé dodání zboží
    • dobré ceny
    • dodržení podmínek

V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé, vše proběhlo velice rychle, zboží (stojan na víno) dorazilo v pořádku.

• přehlednost,velký výběr

mohu jen doporučit

• rychlá doprava
    • super komunikace
    • nepřehlednost obchodu

Určitě zde ještě v budoucnu nakoupím.

• prehlednost, seriozni jednani. zakoupeny stojan byl dle mych predstav