• nakoupil v obchodě Štěpánek Sport před 3 týdny

• Rychlé jednání, bezproblémové doručení, vřele doporučuji
  • nakoupil v obchodě Štěpánek Sport před 1 měsícem

• Kvalitni míče, rychle jednani
  • nakoupil v obchodě Štěpánek Sport před 1 měsícem

Naprosta spokojenost! Pro trenery muzu doporucit Stepanek trainer, vydrz dobra a trvrdost idealni na trenink, po hodine hrani z kose ruka neboli, jak to byva, z me zkusenosti, u Wilsonu a Dunlopu (trainer).
    Uz mam odehrano par zapasu s Czech N. 1 a krasne sednou do rakety. Perfektni vlastnosti pri top spinu.

Reakce obchodu Štěpánek Sport

Děkujeme, velmi nás zpětná vazba potěšila.

• nakoupil v obchodě Štěpánek Sport před 2 měsíci

• Výborná komunikace, rychlé doručení

• Příznivá cena
    • Kvalitní výrobek

Házečka, kterou s míčky dodávali jako dárek, sice přišla trochu ohnutá, ale po narovnání super, hafina je z ní i z míčků úplně unešená :) Balonky byly dodány rychle, bez komplikací, a v inzerované, tj. odpovídající kvalitě

• český výrobce
    • přehledné stránky
    • dárek navíc v podobě házedla pro psy

Udělal jsem si podrobný průzkum o nabídce tenisových míčů na našem trhu a byl jsem mile překvapen, že poměrem kvalita/cena/doba doručení vyšel jasně nejlépe český výrobek firmy Štěpánek. Pejsek obdržel i házedlo navíc, tedy štěstí bylo o to větší. Děkujeme! Doporučuji dalším potencionálním zákazníkům.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Kvalitní zboží

• Skvělé ceny
    • Kvalita produktů
    • Značka ;)
    • Retro tenisáky
    • Zatím snad jen malá šíře sortimentu

Hledal jsem na webu levné tenisové míčky pro rekreační hru a našel jsem levné vysoce kvalitní míčky právě zde. No a retro verzi v bílé barvě jsem nemohl odolat ;)

• nakoupil v obchodě Štěpánek Sport před 3 měsíci

Vše dle domluvy a bez problémů

• nakoupil v obchodě Štěpánek Sport před 3 měsíci

Profesionální přístup, rychlé a spolehlivé dodání objednávky. Drobnou chybu přepravce obchod vyřídil obratem.

• nakoupil v obchodě Štěpánek Sport před 4 měsíci

Se zbožím jsem spokojená, došlo to, co jsem chtěla, jen jsem prosila urgentní odeslání, což mi bylo přislíbeno, že zboží odešlou tentýž den, ale k odeslání došlo až druhý den (zjišťovala jsem u PPL), takže mi nestihlo dojít včas. Ale byla moje chyba, že jsem objednala tak pozdě.

Reakce obchodu Štěpánek Sport

Dobrý den, rádi bychom upřesnili průběh Vaší objednávky. Zboží jsme dle naší dohody předali přepravci ve stejný den Vaší objednávky - čtvrtek (dvě hodiny od Vaší objednávky). Vámi zvolený přepravce PPL si převzal zboží a zaregistroval na DEPO bohužel až následující den - pátek. Vždy záleží na svozu z jednotlivých sběrných míst, které nemůžeme ovlivnit. Zboží bylo tak dodáno k Vašim rukám v pondělí dopoledne. To znamená následují pracovní den po převzetí PPL na DEPO. Vaše zkušenost s uvedeným dopravcem nás mrzí a doufáme, že na nás v budoucnu nezanevřete :)

I přes zásilkovnu jsou nakonec míče dražší skoro o 100,-

Reakce obchodu Štěpánek Sport

Dobrý den, nabízíme možnost přepravy ZDARMA už od částky 1.500 Kč, při platbě online, nebo na účet neplatíte ani dobírku.

• Super vše.. Od poptávky po dodání

Reakce obchodu Štěpánek Sport

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi, která nás vždy potěší :)

• Rychlé jednání
  • nakoupil v obchodě Štěpánek Sport před 6 měsíci

Objednala jsem zbozi, ktere nebylo nebylo k dispozici, ale presto na strankach bylo v nabidce.

Reakce obchodu Štěpánek Sport

Omlouváme se za technickou chybu, která na stránkách nastala. Zdarma posíláme jako dárek láhev s lisem na ovoce. Věříme, že Vás tato drobná nepříjemnost neodradí od dalších nákupů. S pozdravem. Štěpánek

• nakoupil v obchodě Štěpánek Sport před 6 měsíci

• Zboží bylo doručeno velmi rychle a v pořádku i s malým dárkem
  • nakoupil v obchodě Štěpánek Sport před 6 měsíci

• Prostě má jméno RADEK ŠTĚPÁNEK,... o tom, to je :-)

Rychle, kvalitně a bez potíží mi bylo zboží dodáno...

• nakoupil v obchodě Štěpánek Sport před 7 měsíci

Rychlé dodání spokojenost

• nakoupil v obchodě Štěpánek Sport před 7 měsíci

• Objednávka v klidu domova, rýchlé dodání