• rychlé dodání, dárek k objednávce.

• Co inzerovali měli i na skladě, rychle reagovali a mají zajímavou nabídku, co se týče sortimentu

Potřeboval jsem málo žádané kaligrafické náčiní a měli vše, co jsem potřeboval a navíc mi to dodali rychle a spolehlivě.

Spokojenost na 1! Milý vzkaz od zasiletele, tak by měli pracovat všichni,na světě by bylo líp.Děkuji A. Třetinová

• rychlost dodávky

• Rychlost, a dobře zabalené zboží

• Rychlost doručení. Jednoduchost objednání. Okamžité potvrzení objednávky.

• Rychlé dodání dobře zabaleného zboží. Přidán drobný dárek.

• Velký výběr zboží
    • Ekologické balení - bez zbytečných plastových výplní, v již použité ale stále funkční krabici

S nákupem zde jsem velice spokojena. Kromě velkého výběru zboží a dobré ceny oceňují i velice milé a profesionální jednání ze strany obchodu. Jedno balení fixů měli v obchodě s mírně poškozeným obalem. Volala mi paní s omluvou, že momentálně jiné skladem nemají a zda to mohou poslat nebo zda chci čekat na nové. Zda poslat celou objednávku, nebo ji rozdělit. Milým překvapením, které mě pak také potěšilo, bylo i ručně psané poděkování za nákup. To se v dnešní době už jen tak nevidí.

Doručeno pečlivě zabaleno .

vše bez problémů , balíček přišel v pořádku

• Milé jednání, rychlé dodání.

• Přehledný e-shop, velké zásoby, vše co jsem potřebovala bylo skladem. Rychlé nachystání objednávky. Super komunikace.
    • Žádná

100 % doporučuji. Maximální spokojenost

• Výběr výrobků
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Dobrá komunikace

Potvrzení o koupi přišlo hned a rychlost doručení byla výborná.

Obchod i prístup je perfektní

• Vřele doporučuji, vždy rychle vyřízení, velky výběr i super ceny. Vždy mě mile překvapí ručně psané poděkování za nákup a malý dárek.
    • Když sem objednávala poprvé, milé mě překvapilo upozornění na osobní vyzvednutí abych zbytečně neplatila poštovné.

Milé jednání, vstřícnost a ochota. Rychle připraveno k vyzvednutí i odeslání. Vřele doporučuji

Rychlost dodání a malý dáreček, který potěší. Začátek školního roku jsme stihli.

Rychlý a spolehlivý nákup s osobním vzkazem, malým dárečkem k nákupu, což bylo moc pěkné.

• bleskové doručení

spokojenost

Rychlý a spolehlivý obchod

• Rychlé vyřízení a dobrá komunikace, dobře zabaleno