• Dodáno rychle, dorazilo vše.
    • V popisu okenní kličky na eshopu jsem nenašel rozměr ovládacího hranolu.

• rychle a pružné jednání

• Ryhlé dodání, kvalitní zboží, skvělá komunikace

• Český výrobce
    • Rychlá komunikace

Obchod nabízí hezké kování za relativně příznivou cenu. Možnost úpravy rozteče kování výhodou. Hodí se i doplňkový sortiment - mosazné vruty s plochou drážkou, vhodné ke starým kováním a replikám kování.

• Kvalita a spoľahlivosť.

• ++
    • ++

• Moc pěkné zboží

Zboží je moc pěkné, odpovídá přesně našim představám. Poměr cena/kvalita je výborný.

• Dobra komunikace

je mi líto, že obchod uvádí "zboží skladem" a na adresu mi dorazilo po týdnu. Tak nevím, co kdyby nebylo skladem? Pokud na zboží nespěcháte, tak asi dobrý.

• Vstřícný přístup

Před objednávkou kování jsem telefonicky dotazoval dostupnost, kde mi zdělili dodání 10 dní. Po 5 dnech od objednání zboží odeslali :)
    Kliky jsou masivní a povrchová úprava v černé je perfektní - jednolitá plná černá, opravdu černá barva. Tuto barvu jsem u jiných výrobců nenašel. Pro tento tvar kliky se u jiných výrobců setkávám pouze s barvou "Rustical" - imitace starého vzhledu.
    Drobné nedokonalosti vzniklé při odlévání jsou pouze ze zadní strany a při pohledu na dveře nejsou vidět.
    Doporučuji kování od výrobce STEN.

• rychlé jednání

Zboží jsem původně měla objednané u jiného dodavatele za trochu nižší cenu. Tam se objednávka se dostala až do stadia zaplacení předem převodem na účet a teprve pak mi sdělili, že zboží není skladem a neví, kdy ho dostanou. Prý je potřeba si to nejprve telefonicky před platbou ověřit. Následovalo tedy rušení objednávky a vracení peněz. Tady proběhlo vše bez problémů, zboží v pořádku a vcelku rychle dorazilo, i když bylo o trochu dražší. Ale za tu bezproblémovost si klidně připlatím.

Hezké kvalitní výrobky

• přehledný eshop
    • rychlý termín dodání
    • kvalitní výrobky

• Možnost telefonické konzultace s odborníkem.

• nákup proběhl v pořádku

Rychlost dodání a výrobky špičkové kvality, vřele doporučuji všem.

• rychlé jednání, dokáží kvalitně poradit