• zakoupeno v Sten-kovani.cz před 3 týdny

je mi líto, že obchod uvádí "zboží skladem" a na adresu mi dorazilo po týdnu. Tak nevím, co kdyby nebylo skladem? Pokud na zboží nespěcháte, tak asi dobrý.

• zakoupeno v Sten-kovani.cz před 3 měsíci

• Vstřícný přístup

Před objednávkou kování jsem telefonicky dotazoval dostupnost, kde mi zdělili dodání 10 dní. Po 5 dnech od objednání zboží odeslali :)
    Kliky jsou masivní a povrchová úprava v černé je perfektní - jednolitá plná černá, opravdu černá barva. Tuto barvu jsem u jiných výrobců nenašel. Pro tento tvar kliky se u jiných výrobců setkávám pouze s barvou "Rustical" - imitace starého vzhledu.
    Drobné nedokonalosti vzniklé při odlévání jsou pouze ze zadní strany a při pohledu na dveře nejsou vidět.
    Doporučuji kování od výrobce STEN.

• zakoupeno v Sten-kovani.cz před 3 měsíci

• rychlé jednání

Zboží jsem původně měla objednané u jiného dodavatele za trochu nižší cenu. Tam se objednávka se dostala až do stadia zaplacení předem převodem na účet a teprve pak mi sdělili, že zboží není skladem a neví, kdy ho dostanou. Prý je potřeba si to nejprve telefonicky před platbou ověřit. Následovalo tedy rušení objednávky a vracení peněz. Tady proběhlo vše bez problémů, zboží v pořádku a vcelku rychle dorazilo, i když bylo o trochu dražší. Ale za tu bezproblémovost si klidně připlatím.

• zakoupeno v Sten-kovani.cz před 6 měsíci

Hezké kvalitní výrobky

• zakoupeno v Sten-kovani.cz před 7 měsíci

• přehledný eshop
    • rychlý termín dodání
    • kvalitní výrobky
  • zakoupeno v Sten-kovani.cz před 8 měsíci

• Možnost telefonické konzultace s odborníkem.
  • zakoupeno v Sten-kovani.cz před 10 měsíci

• nákup proběhl v pořádku
  • zakoupeno v Sten-kovani.cz před 1 rokem

Rychlost dodání a výrobky špičkové kvality, vřele doporučuji všem.

• zakoupeno v Sten-kovani.cz před 1 rokem

• rychlé jednání, dokáží kvalitně poradit
  • zakoupeno v Sten-kovani.cz před 2 lety

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.