• nabízí zboží, které jinde už nešlo sehnat
    • rychlost dodání
    • kvalitně zabaleno

Určitě doporučuji, sehnala jsem hračku, která už všude byla vyprodaná, moc díky!

• Doručení po Brně zdarma - v úterý jsem objednal, platba převodem a ve čtvrtek bylo zboží doma.

• co je označeno skladem bylo skutečně k mání a bylo hned odesláno
    • omylem prohozené (nebo zapomenuté) některé obrázky produktů, např. Newtonova houpačka má v náhledu Lego Friends...apod - v oddělení Srandičky a ostatní

Doporučuji - jednoduchý obchod s hračkami, který si na nic nehraje a vše bez problémů klapne i v předvánočním shonu.

• rychlost, cena

po objednání přišel email k zaplacení, po zaplacení z účtu a připsání na účet prodejci, byl okamžitý email o odeslání. druhý den v pořádku doručeno

• Rozvoz po Brně

• Následovalo tel. upřesnění objednávky z jejich strany, velmi slušné a vstřícné chování, zboží obratem doručeno i po změně objednávky.

nemám námitky, vše fungovala super

• Dobra komunikace, rychle doruceni

jsem spokojena

• Velmi rychle vyřízení objednávky

Zboží přišlo v pořádku, úplná spokojenost,

Vše v naprostém pořádku, velká ochota a vstřícnost, podání perfektních informací i bez dotazu :-) Vřele doporučuji!!!

• rychlost,spolehlivost

Spokojenost.

• přehled zboží, dobrá cena

Profesionální přístup, tzv. "customer's friendly". Nemám, co bych mohl vytknout či kritizovat. Doporučuji.

Objednávala jsem společenskou hru. Za prvé si myslím, že u česky psané hry by měl být český návod, který chyběl, popř. by na tento nedostatek měl obchod upozornit v popisku. A za druhé mi přijde vtipné, že je zboží najednou o stovku dražší než před týdnem. Což si nestěžuju, tím lépe pro mě, jen mi to přijde jako zajímavý fakt.

• Velký výběr skvělá spolupráce pán mi velmi ochotně pomohl s vyplněním když jsem si nevěděla rady. Byl to můj první nákup a určitě ne poslední. Rychlost dodání fofr. Zatím jsme draka nerozbalili je to dárek za pár dní se bude určitě , ale vznášet v oblacích. Moc se těším jak bude vypadat .

• Rýchle dodanie tovaru aj na Slovensko
    • Možnosť platiť zásielku do SR v hotovosti - jeden z mála e-shopov, ktorý to umožňuje
    • nepoznám

• Velmi rychlé dodání
    • Velmi ochotný majitel
    • Rozhodně doporučuji!!!

Pan majitel ochotně vyhověl a osobně doručil dárek k narozeninám hned v den objednání, moc děkuji!