• Žádné
    • Nekomunikuje,zboží jsem zaplatil a nikdo se neozval,aby mně sdělil,kdy zboží dorazí.Na mail nikdo nereaguje a telefonní spojení nemůžu zjistit.

Rozhodně zde nenakupovat!!

• Špatná komunikace, nekorektnost

Objednal jsem zboží, přišel mi email s potvrzením objednávky. Zboží však nedorazilo. Když jsem urgoval zaslání zboží, odpověděli že mi posílali email s informací že je zboží vyprodáno ( žádný takový email nedorazil) Napsal jsem aby mi obratem poslali buďto zboží nebo peníze zpět. Do dnes nemám ani zboží ani peníze a nekomunikoují!!

• - Ceny
    • - Velký výběr
    • - Rychlá doprava
    • Slabina určitě je že obchod nenabízí dopravu zdarma, třeba při nákupu více než tisíc korun.....

Obchod je super. Zboží skladem a nemusíte čekat. Jediné že při větším nákupu třeba přes tisíc korun mohla by být doprava zdarma.
    Jinak vše SUPER.

• Dobré ceny.
    • Přehlednost.
    • Měli co jsem potřeboval.
    • Dodali polovinu ze zaplacené objednávky.
    • Nefunguje reklamace,neodpovídají
    • Nefunkční tel. číslo:+420 725 966 543
    • mail:[email protected],neodpovídá

Nakoupil jsem v tomto obchodě, protože vypadal solidně. Objednal jsem si JJC sluneční clona HB-69 (LH-69) + Cirkulační Polarizační filtr CPL ULTRA SLIM 52mm ELEMENTRIX. Balíček došel neporušen, ale dorazil pouze filtr. Dle váhy na podací poště tam ani být nemohl (prováděl jsem převážení).Zkoušel jsem reklamaci, ale telefon a uvedený mail bez odezvy. Jsou propojeni s rcmodely.expert, slíbily, že reklamaci přepošlou tak uvidím. O výsledku budu informovat.

• Rychlost a ochota

Super dekuji

• -email z gmailu
    • -Neodpovídá na Emaily
    • -Nefungující číslo
    • -Nelze se dovolat
    • -Neposílaj rychle a trvá to velmi !

Nekupujte.. čekali by jste velmi dlouho

• Nízké ceny.
    • Dodání jiného zboží; po jeho vrácení již několik (5) měsíců čekám na dodání objednaného a zaplaceného zboží.

Objednal jsem si ohebný stativ G16 Elementrix. Bohužel mi byl dodán stativ jiný (s menší nosností, proto jsem ho vrátil. Po asi měsíci čekání jsem kontaktoval technickou podporu, která mi sdělila, že čeká na dodání stativu výrobcem, a hned poté mi jej zašle. Za další dva měsíce jsem je opět kontaktoval, načež ani neodpověděli. Mezitím uplynul další měsíc a stativ stále nikde - v e-shopu uvedeno, že není skladem. Psal jsem jim kvůli změně objednávky na jiný typ (který skladem je), zatím žádná odpověď (téměř 24 h). Telefonický kontakt nefunguje.
    Z vlastní zkušenosti tedy nedoporučuji, ovšem ostatní recenze zde vypadají kladně, proto jde třeba jen o výjimečnou zkušenost.

Reakce obchodu Stativ.Expert

Dobrý den. Je nám líto avšak u zboží, které je vyráběno vyloženě na zakázku či které se dováží s Východního mexika je doba skutečně až 3 měsíce jak uvádíme na eshopu. Proto jsou tyto produkty jen v sekci předobjednávka. Děkujeme za pochopení Stativ.Expert

• výhodné ceny, dodání zásilkovna

• Široký sortiment, dobré ceny
    • xx

Náhodný objev, který se vyplatil. Hledal jsem filmovou klapku, kterou měli za poloviční cenu než v jiných obchodech - a nakonec jsem tam nakoupil další zboží za více než dvacetinásobek ceny původně hledaného.

• Bylo tam co jsem hledal.
    • Dodací doba.
    • Byl tam však svátek.

Určitě doporučuji.
    Zboží v pořádku a dělá co má.

• Dobrá komunikace s obchodem, rychlé dodání po zaplacení zboží převodem, výhodné ceny, dobrá přehlednost internetových stránek
    • Nezjistil jsem žádné zásadní slabiny

Patří mezi spolehlivé a kvalitní internetové obchody