• poměrně velký výběr zboží
    • rozumné ceny
    • možnost odběru v Jihlavě až do večrních hodin (což ocení lidé pracující, kterří nestíhají běhat na poštu)
    • dárek ke každé objednáce pro zvířátko, ale také pro páníčka
    • slevová poukázka na další nákup
    • ocenila bych větší výběr pro chovatele exotického ptactva a akvaristy

nakupuji zde ráda, ráda se sem vracím. příjemný e-shop.

• Velký výběr
    • Skvělé ceny
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Milé a funkční dárky

Rád zde nakupuji z toho důvodu, že si mohu v klidu po internetu vybrat z bohaté nabídky to zboží které mi nejlépe vyhovuje a pak si ho jen vyzvednout. Žádné lítání po obchodech.
    Mají opravdu bohatý výběr pro chovatele a i ceny jsou více než příznivé.

• Ceny

100% spokojenost

• velmi výhodné ceny
    • rychlé vyřízení objednávek
    • možnost osobního odběru v Jihlavě
    • u každé zásilky dárek :-)
    • slevové kupóny

Vše v naprostém pořádku. Dávám tomuto e-shopu 1 s * :-)))

• moc příjemná komunikace
    • velmi rychlé obdržení zboží s donáškou až k domu :)
    • zboží vypadá skvěle, kvalitní
    • dáreček s kupónem na slevu a časopisem moc potěšil nejen mně, ale i psíčka :)
    • určitě zase budu zase brzy něco objednávat! :)
    • Naprostá spokojenost!

Rozhodně doporučuji!

• Byla jsem překvapena jak rychle jsem zboží dostala a přitom to bylo těsně před Vánoci. Chválím

Musím chválit nakupovat budu dál . :-)

• S e-shopem jsem velice spokojena, nakupuji zde pravidelně krmení pro mou kočku.
    • Skvělá komunikace, rychlé dodání a nízké ceny.
    • Mohu všem jen doporučit!!!!

Šťastný pes= můj oblíbený e-shop

• skvělý přístup a komunikace se zákazníkem, poměrně velký výběr chovat. potřeb vč. kvalitních psích granulí
    • jeidná nevýhoda byla delší dodání zboží, než bylo uvedené v dodací lhůtě, ale vylepšili si to komunikací, ...

Celkově si myslím, že je to docela dobrý obchod :)

Reakce obchodu Šťastný pes

Děkuje za pěkné hodnocení. Naším pevným cílem je odeslání skladového zboží do 24 hodin. www.stastnypes.cz

• Skvělé ceny
    • Rychle dodané zboží
    • Perfektní komunikace
    • Seriózní jednání
    • Levné poštovné

Naprosto perfektní komunikace, všem doporučuji! Zboží mi přišlo včas a k tomu dva dárečky. Musela jsem díky své chybě zboží vyměnit a moc děkuji za perfektní přístup. Levný a naprosto perfektní obchod! Budu u nich nakupovat dál.

Reakce obchodu Šťastný pes

Děkujeme za pěkné hodnocení a budeme se těšit do budoucna. www.stastnypes.cz

• slevy
    • dobrá komunikace obchodu se zákazníkem
    • široký sortiment zboží pro všechny druhy zvířat
    • rychlé dodání zboží

Bez problémů, zboží vždy dorazilo včas a v pořádku, výhodou je velký výběr ze všech značek. :)

Reakce obchodu Šťastný pes

Děkujeme za velmi pěkné hodnocení. www.stastnypes.cz

• -kladné ohodnocení dodaného zboží ráda dopíšu, pokud zboží dorazí do konce tohoto týdne, nebo alespoň sezóny, vzhledem k tomu, že mám objednaný mimo jiné antiparazitární obojek, který např. v listopadu již moc nevyužiju
    • Nemohu ohodnotit- zboží ještě nedorazilo, navzdory objednávce již z 22. 5:
    • - dva dny jsem se pokoušela o kontakt, než bylo vůbec možné se dovolat a zboží objednat.
    • - na rozdíl od jiných internetových obchodů, kdy mám zboží druhý den, zejména při drahé platbě za kurýra, putuje toto zboží již týden, ačkoli vše bylo skladem
    • - v pátek 24. 5. přišla informace, že bude zásilka odeslána 29.5. Na mou prosbu o dřívější odeslání, když je vše skladem byla přislíbena možnost odeslání včera, 27. 5., k čemuž opět nedošlo.
    • -při délce dodání tedy vůbec nerozumím platbě za kurýra, když zboží týden může putovat klidně karavanou, nebo poštovním holubem a to rychleji a zadarmo.

Jde o mou dosavadní nejhorší zkušenost se zásilkovým internetovým obchodem a a mne tedy jednoznačně víckrát NE!!! Pro štěstí své, i svého psa preferujte jiné obchody.

Reakce obchodu Šťastný pes

Dobrý den, podle uvedených indicií (jméno a objednané zboží) neevidujeme žádnou podobnou objednávku a tak není možné seriózně reagovat. Nejblíže je objednávka č. 1183 z 25.5.2013 - 2xAttack obojek antiparazitární 65cm - do Prahy. Zboží bylo odesláno 28.5.2013 V případě, že se není možné dovolat vždy zákazníka sami týž den kontaktujeme (v případě, že číslo není skryté). Také věta o drahém kurýrovi je zvláštní, neboť poštovné je pro objednávky již od 999,- zcela zdarma a do této částky za 99,- bez skrytých poplatků. I tak děkujeme za hodnocení.

• Jsem nadmíru spokojená.
    • Bezproblémová a vstřícná komunikace.
    • Rychlé dodání zboží.
    • Nic.

Obchůdek doporučuji. Jednoduše jsem byla se všemi dosavadními objednávkami spokojená.

• dárek zdarma

super-dopocuruji

• kvalita krmení
    • dobrá komunikace, serióznost
    • dobré ceny
    • velký výběr (co není přímo v nabídce, je možné si domluvit)

SUPER

• široký sortiment zboží, příjemné nakupování

Všem vřele doporučuji, zboží bylo rychle dodáno, příjemná komunikace a hlavně krmivo i konzervy nám velmi chutná. Určitě se na Vás znovu obrátím:-)

• Výborná spolupráce, sehnal mi i krmivo pro psa , které neměl v nabídce a za dobrou cenu.
    • Vřele doporučuji !!!

Doporučuji i s vým známým

• Super ceny
    • Výborná komunikace

Nemohu si na nic stěžovat. Výborná komunikace s majitelem a vždy dokáže vyřešit jakýkoliv problém.

• nizke ceny, rychle dodani, prijemne jednani

Velmi siroka nabidka krmiv pro psi i kocky. Nakupuji zde uz pul roku a jsem velice spokojena.

• Dobré ceny
    • Pestrý sortiment
    • Dlouhé dodací lhůty
    • Nebylo dodáno kompletně
    • Nic moc komunikace

Objednávka od 27 února a teprve včera odeslána, ještě nedoručena. Obchod zaslal omluvu,že zboží bude dlouhodobě nedostupné a neúčtoval dopravné.

děkujeme za váš názor.
    V případě, že zboží není skladem musíme jej objednat u dodavatele a tak se bohužel někdy doba dodání objedávky prodlouží. Snažíme se to řešit jak s dodavateli, tak rozšiřováním skladů. Pokud není možné zboží dodat v rozumném termínu navrhujeme rozdělení objednávky (nekompletní objednávka) a zboží zašleme bez účtování dopravného. Zlepšení komunikace (telefonické i emailem) plánujeme letos řešit pomocí dalšího personálu.
    Ještě jednou děkujeme za zpětnou vazbu a přejeme vám pěkný den.
    www.stastnypes.cz
    Ing. David Targosz .