• - rychlá komunikace obchodu
    • - zboží staženo z jiné pobočky

- rychlá a ochotná komunikace obchodu
    - parkování před obchodem

OK

Ochota a rychlost dodání

Dobrá spolupráce.

Rychlé dodání.

Reakce obchodu STANLEYWORKS-SHOP.CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup, přejeme hezký den

• Mám špatnou zkušenost s nabízeným zbožím,které není na skladě. Škoda,radši bych napsal kladnou recenzi

Reakce obchodu STANLEYWORKS-SHOP.CZ

Dobrý den, objednal jste si u nás nabíječku Ni-Cd na vrtačku starou 15 let. V termínu vaší objednávky nás výrobce Black and Decker informoval o definitivním ukončení dodávek. Mrzí nás vzniklá situace, ale dodávky náhradních dílů po ukončení výroby přístroje bývají zajištěny obvykle max. po dobu 8 až 15 let. Přejeme Vám hezký den.

• Rychlá reakce, seriozní jednání, vstřícnost.

Reakce obchodu STANLEYWORKS-SHOP.CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na další nákup, přejeme Vám hezký den.

produkt který jsem objednal je určen pro konkrétní stroj a proto tam sedí perfektně .maji přehled co na co petří a proto maji přehledné vebové stranky

• rychlost dodání
    • cena přepravy

zbytečně veliký balíček

Reakce obchodu STANLEYWORKS-SHOP.CZ

• zboží avízují skladem,ale skladem není

rychlost

• dobré ceny

• rychlé doručení

Reakce obchodu STANLEYWORKS-SHOP.CZ

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)

• zatím jsem nic kladného nenašel
    • Vzhledem, že zboží bylo skladem a objednáno 28.6. a stále nedodáno - tak nevím

Rychlost