• vždy spolehliví a rychlí
    • žádná

Hned po objednávce max jedna hodina do vyzvednutí

Velmi rychlé vyřízení objednávky, cenově výhodné, vše v naprostém pořádku.

Byla doručena pouze část objednávky, na e-mail nikdo nereagoval, po telefonu slíbena náprava, nikdo se neozval. Žádám o vracení peněz za chybějící zboží.

Reakce obchodu ŠROUBY online

část zásilky jste si sám přesměroval do boxu , který byl plný. Dopravce tedy neměl možnost tam zásilku umístit. Zásilku jsme vám přesměrovali na jiné výdejní místo. Email jste poslal na špatnou adresu. Z naší strany nedošlo k žádnému pochybení.

Jako vždy perfektní, rychlé odeslání, potřebný sortiment skladem. Spojovák už jinde nebereme.

• výbroné udělané filtrování a vyhledávání

• Zboží přišlo rychle.
    • Měla jsem dotazy poté, co mi bylo zboží doručeno (omylem jsem objednala nevhodné zboží). Opakovaně jsem volala na telefonni číslo uvedené ve faktuře i na stránkách e-shopu , ale nikdy to nikdo nevzal. Na odeslaný email mi nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu ŠROUBY online

omlouváme se za nedopatření, ale telefony zvedáme a na emaily odpovídáme. Váš email jsme bohužel nedohledali.

• Veliký výběr i šroubů které nejsou v běžných železářstvích k dispozici
    • Možnost objednávat už od pár kusů - typicky od 10 ks šroubů
    • Relativně vyšší ceny, dané hlavně minimálním objednacím množstvím
    • Typicky se dá objednat až od 10 ks a v násobcích 10

Výborný obchod pokud potřebujete pár kusů nějakého spojovacího materiálu, který v běžném železářství nebo hobbymarketu není k dostání. Doručí rychle a šrouby jsou pečlivě balené v pevných uzavíratelných sáčcích.
    Nepříjemné je, že typicky se zboží dá objednat až od 10 ks a pak v násobcích 10. Potřebujete od nějakého šroubu jen dva kusy? Smůla, tady máte 10. Pokud berete hodně typů, tak se to bohužel hodně odrazí v ceně, takže bych určitě nedoporučoval pro nějaké tuctovky co se dají koupit všude. Ale pokud je na výběr tady nebo nikde, tak určitě neváhejte.

• Výběr
    • Rychlost doručení
    • Ceny

Neuvěřitelně rychle dodani a skvela komunikace, maximálně doporucuji

• Nakupuji tam už nějakou dobu a jsem zatím nadmíru spokojen, měnil jsem objednávku a telefonicky také super, mohu jen chválit :)
    • Zatím žádná

Super balené a popsané :)

• Krásně přehledný eshop.
    • Extrémně rychlé vyřízení i doručení.

Opakovaně zde nakupuji. Kvalitní zabalení spoj. materiálu se dá používat i k skladování v dílně.

Rychlost,super ceny a spolehlivost.

Spolehlivost.

• Opravdu široký výběr spojovacího materiálu který dodává PEMATEX

• Nemam dostatek pozitivnich slov. V patek jsem odpoledne objednal, vecer prisla zprava, ze je zabaleno a odeslano, v pondeli dopoledne doruceno. Navic jsem stihl komunikovat s firmou o individ.uprave. Vse za super cenu, v profi baleni a pevnych saccich, super ostitkovanych-takze velmi prehledne. Takove firme bych klidne pridal zamestnancum na svacinu. Dekuji, doporucuji a preji vse nej.
    • Neni co

Reakce obchodu ŠROUBY online

Děkujeme za krásné hodnocení a budeme se těšit na vaši další objednávku.

• Rychlost a výborná komunikace
    • žádná

• šířka sortimentu
    • dobře popsané parametry šroubů

Všechno proběhlo OK.

Vše v pořádku - doporučuji