• Žádná software podpora - řeší externě s dodavatelem z Číny
    • Popis produktu neodpovídá realitě (nefunkční bezdrátový Carlink)
    • Rádio dodáno se starou verzí Android

NEDOPORUČUJI.
    Zakoupeno rádio s bezdrátovým Carlinkem, které mělo být pouze plug an play.
    Carlink po instalaci fungoval pouze při tvrdém resetu rádia. Zároveň nefungovalo automatické spárování mezi rádiem a telefonem.
    Po opakované konzultaci s prodejcem mi byl zaslán aktualizační soubor na systém v rádiu - to jsem provedl dle zaslaného návodu - od té chvíle se na rádiu vyskytl pruh ohledně licence - zaslaný soubor nebyl bohužel kompletní. Následně mi byla zaslána druhá verze softwaru - ta se ani nepodařila nainstalovat.
    Poté mi bylo sděleno, ať rádio vymontuji a zašlu zpět, že mi vrátí peníze.
    Při demontáži jsem bohužel poškodil přívodní kabel, tak jsem navrhl ponížit vrácenou částku. Kabel na internetu stojí 450Kč i s dopravou, strhl mi dvojnásobek, navíc nereaguje a ještě mě osočil, že jsem ztrácel jeho čas a že jemu vše po přeinstalaci fungovalo.
    Opakuji, rádio jsem kupoval jako Plug and Play, ne že si budu ještě přeinstalovávat řídící software celého rádia.
    Ještě bych dodal, že pán rádia nakupuje s Číny, při obdržení ani nekontroluje funkčnost a navíc tam ani není předinstalovaná čeština.
    Když se vyskytne nějaký problém, píše čínskému výrobci a čeká na odpověď.
    Celkový můj čas strávený na tomto rádio byl 12+ hodin, takže se opravdu vyplatí připlatit a koupit rádio od profíků, kteří si i software sami upravují a poskytují automatické aktualizace. Mnou zakoupené rádio už navíc smazal ze svých stránek.

• dobrá komunikace

• Rychlé jednání a dodání

Perfektní

Poradil a jednání bylo velmi vstřícné.

• Nespolehlivost
    • Lhostejnost

Nikdy jsem se nesetkal s takovou nespolehlivostí ,je to přes dva měsíce ,co jsem si objednal autorádio a dodnes mi nepřišlo ,majitel nekomunikuje ,musel jsem se sám připomínat a odezvou byly jenom sliby ....
    NEDOPORUČUJI !!!

Spokojenost
    Rychlost
    Kvalita
    Perfektní přístup

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Doporučuji všem. Odborná porada prodávajícího s určerním vhodného typu výrobku. Vstřícné a ochotné jednání.

• Rychlost vyřízení objednávky

• Rychlost, ochota

• Ochota a rychlost.

• Naprostá spokojenost.Doporučuji
    • Nevím o žádném mínusu.

• Super komunikace a rady po telefonu pri rozhodovani co koupit, super technicka podpora, majitel / prodejce dobre zna co prodava a poradi coz si myslim ze se uz dnes moc nevidi

• Ochotný prodejce

pohodovej E-shop

• České zastoupení
    • Kvalitní zpracování
    • Ochota
    • Čestné jednání
    • Vstřícnost
    • Vždy poradí i na dálku
    • Delší čekací doba, neboť dováží od výrobce

Čestný člověk, který se snaží podnikat s čestným úmyslem vše pro zákazníka s kvalitním zbožím za nízkou cenu.