• 100%pristup k zakazniku
  • nakoupil v obchodě Spy vs Spy před 1 rokem

• Objednávka byla vyřízena rychle a zboží došlo v pořádku.
  • nakoupil v obchodě Spy vs Spy před 1 rokem

• Má sortiment speciálního zboží jinde málo prezentovaného za dobré ceny
    • Dobrá komunikace
    • Vhodnost a vlastnosti speciálního zboží pro zamýšlené účely je třeba vyzkoušet a doporučuji před nákupem vyzkoušet v obchodě
    • Kamenný obchod jen v malé vesnici

Obchod doporučuji, rychlá komunikace i dodací lhůta, příznivé ceny.
    Doporučuji zboží před nákupem vyzkoušet v obchodě, zda vyhovuje a odpovídá zamýšlenému účelu a použití. Objednal jsem kamerku v USB, kterou jsem pak pro nevhodné vlastnosti vrátil. Peníze mi byly vráceny do týdne.

• nakoupil v obchodě Spy vs Spy před 1 rokem

Velmi solidní jednání,i výměna za jiný typ,než původně špatně vybraný.
    Rychlé jednání a vyřízení.
    Problém jen doprava Českou poštou.

• Super ceny
  • nakoupil v obchodě Spy vs Spy před 1 rokem

• Rychlost dodání a dobré ceny
    • žádné

• nefunguje reklamoju

Rychlost,dyskretnost

• rozumna cena
  • nakoupil v obchodě Spy vs Spy před 2 lety

• Perfektní komunikace a vstřícnost.
    • Neznám

Zboží levnější než u konkurenčních e-shopů, výborná komunikace, rychlost (od objednávky za pár hodin již zpráva přepravce o převzetí zásilky). Menší kaz byl ochotně a opět velmi rychle vyřízen.
    Doporučuji bez obav.

• Standartní, korektní.
    • Nelze komunikovat telefonicky.

Mailem skvělá komunikace. Eventuální problém je vyřešen okamžitě.

• nakoupil v obchodě Spy vs Spy před 2 lety

• Tovar by som mal mať do 2dní,už prešlo 10 a ešte stále ho nemám.
  • nakoupil v obchodě Spy vs Spy před 2 lety

• boto to lacne a rychlo dodane

v podstate dobry

• NIC
    • Nepoužitelný obchod!
    • Otevírací doby nesouhlasí.
    • (Aktualizace 25.4.2016) - ! Lži !

Měl jsem objednaný produkt s osobním vyzvednutím.

2x jsem tam byl a 2x zavřeno bez jakéhokoliv vzkazu,
    2x projetý benzín a 2x zbytečně strávený čas.

Když jsem poté chtěl zpětně reagovat, tak už mi to napsalo: POŽADOVANÝ PRODUKT NEBYL NALEZEN!

!!! 100% NEDOPORUČUJI !!!

Aktualizace (25.4.2016)
    Vzhledem k reakci obchodu doplním Screenshot nákupu z obchodu ZlatýDůl, ve kterém nelze objednat zboží s vyzvednutím na pobočce!

Reakce obchodu Spy vs Spy

nevím, zda jste si nespletl obchod, ale u nás momentálně není možné u objednávky zvolit osobní odběr (tuto možnost z důvodu změny pobočky teprve připravujeme). Pro osobní odběr zde tedy objednávku žádnou nemáme a mít ani nemůžeme. Lze se však objednat telefonicky nebo e-mailem. Děkuji.

• nakoupil v obchodě Spy vs Spy před 3 lety

• Nablaznil som sa na cenu, ktoru mi po ceste ku mne domov zmenili dva krat. Obchodnik aj dopravca.
    • Cenu za ktoru som tovar objednal zmenil najskor dodavatel. A cestou to zmenil aj kurier v DHL. Oni to zaokruhlily jednoducho smerom nahor.
    • DHL

Objednal som v tomot obchode tovar za cenu v mene Eur. Obchodnik mi teda vystavil objednavku s dobierkovou sumou ktrou a je v objednavke. cestou ku mne cenu zmenily kvoli kurzu. Potom nejaka firma DHL vypocitala sumu dobierky a napisala pri baliku dobierkovu sumu podla kurzu. To sa im vsak nejako nepacilo tak sumu zaokruhlily smerom nahor a chceli odomna tringelt takmer 0,50 ,- Eur. Tak som pisal riaditelovi DHL a ten mi napisal ze nevie co si ma o tom mysliet ze preco to zaokruhlily smerom nahor a ze to nieje spravne. A ze tam maju este aj v softveri nejakych skriatkov a ze danu vec preveri a da mi info co dalej. Nejako sa odvtedy neozval...

Takze co k tomu dodat? Od predajcu cez dopravcu DHl mi chceli zobrat skoro 2,- Eura za to ze to maju pri sebe a vydaju mi to len ked zaplatim. Tak si to mozu strcit a zaoberat sa stym dokedy chcu. Ja odmietam platit nasilu tringelty ...

Reakce obchodu Spy vs Spy

ještě jednou se omlouváme za komplikaci, kterou Vám způsobil dopravce při doručení na Slovensko a kterou jsme se s Vámi snažili vyřešit. Nakonec jste říkal, že byl rozdíl cca 1Eur a nabídli jsme Vám proplacení nebo slevu na další nákup. Bohužel jste se nám již neozval...
    Děkuji.

• Žádné

Super

Fajn

• ochota
    • podľa mna- nemá !

DOPORUČUJEM

• nakoupil v obchodě Spy vs Spy před 3 lety

• Vše jen napsáno malými písmenky a fotky neodpovídají skutečnosti.

Vážený zákazníku,
    můžete nám prosím zaslat bližší informace o zboží, který máme nějak špatně označené? Fotografie a popis je vždy aktuální. Děkuji.

• nakoupil v obchodě Spy vs Spy před 3 lety

• Vůbec jsem nevěděl, že se takovéto zboží dá u ná vůbec koupit !!!!
    • Dle mého, žádné, až na to , že nemá na přímou platbu ČS

Jest-li, že sháníte nějaké zboží, které usvědčí třeba Vaše hlučné sousedy, kteří si třeba vůbec neodizolovali nově položenou plovoucí podlahu nad Vašimi stropy, tak krásně usvědčí i blbce, kteří dotyčnému napíší, že má celou rekonstrukci provedenou v pořádku,atd.atd.Věřte,že tací jsou a existují a jsou dokonce vzdělaní.