• Hodně levný obchod pro hokejisty
    • dodání včas
    • dobrá komunikace

zatím nic

• Super, vše v pořádku

Rychlé dodání zboží

Mám podobně nemilou zkušenost, kdy mi byla objednávka stornovaná prodejnou, protože prý byl produkt chybně naceněn
    Stejný produkt je však stále ještě v prodeji za stejně atraktivní cenu.

Reakce obchodu Spukem.CZ

Dobrý den, toto byl ten samý produkt jako jsme psali níže.

Vysvětlovali jsme vám, že na této chybě pracujeme. Dlouho jsme netušili kde byla chyba, proto u produktu zůstala cena stejná (špatná) tak dlouho. Nicméně za tuto chybu jsme se vám omluvili, leč bezvýsledně jak vidno. Bohužel v takovém obrovském množství se občas nějaká ta chybička najde a nedokážeme ji včas odhalit a následně okamžitě opravit.
    A chtít profesionální kalhoty v ceně 2.400kč za 299kč je opravdu nad naše síly.

Objednané zboží mi nebylo odesláno s důvodu chyby v systému ( chybně nastavená cena za produkt ).
    Samozřejmě, naprosto chápu, že se v systému může objevit chyba, což však ve mě vyvolává přinejmenším velké pochybnosti je fakt, že je daný produkt nadále v prodeji za stejně "chybnou" cenu.

Reakce obchodu Spukem.CZ

Dobrý den, pane Janusz, vysvětlovali jsme vám, že na této chybě pracujeme. Dlouho jsme netušili kde byla chyba, proto u produktu zůstala cena stejná (špatná) tak dlouho. Nicméně za tuto chybu jsme se vám omluvili, leč bezvýsledně jak vidno. Bohužel v takovém obrovském množství se občas nějaká ta chybička najde a nedokážeme ji včas odhalit a následně okamžitě opravit.
    A chtít profesionální kalhoty v ceně 2.400kč za 299kč je opravdu nad naše síly.

• rychlost,kvalita

Reakce obchodu Spukem.CZ

Moc děkujeme za vaši recenzi a těšíme se na vaši další návštěvu!

• Super komunikace

Reakce obchodu Spukem.CZ

Dobrý den. Jsme velice rádi za vaši kladnou recenzi a budeme se těšit na další nákup, děkujeme.

100 % spokojenost

Reakce obchodu Spukem.CZ

Moc děkujeme za váš nákup!

• Nejnovější výrobky

Reakce obchodu Spukem.CZ

Velice děkujeme za váš nákup a kladnou recenzi.

• rychlost a ceny

Reakce obchodu Spukem.CZ

Jsme velice rádi, že jste byl spokojen, velice děkujeme!

Reakce obchodu Spukem.CZ

Moc děkujeme za váš nákup a kladnou recenzi!

• Skvělá komunikace, rychlost

Komunikace s obchodem byla velmi dobrá. Mnou vybranou hokejku neměli skladem a proto mi nabídli jinou ( za velmi dobrou cenu )

• Osobní jednání majitele znalého zboží, které prodává.

Reakce obchodu Spukem.CZ

Moc děkujeme za vaši recenzi a nákup u nás, rádi jsme pomohli.

• Výborná spolupráce a zboží přišlo ihned....

• Super jednání.

• výborná komunikace a okamžitá odpověď na dotaz :-)

Reakce obchodu Spukem.CZ

Moc děkujeme za vaši recenzi. Budeme se těšit na další nákup. Hezký den.

Reakce obchodu Spukem.CZ

Děkujeme za první místo! :)

• Zboží uvedené jako skladem ve skutečnosti skladem nebylo.

Reakce obchodu Spukem.CZ

Dobrý den, ano za tuto nepříjemnost se opravdu omlouváme. Ono je opravdu těžké, uhlídat tak obrovský sklad. A pokud je zboží poslední kus, občas se stane, že se produkt vyprodá před vámi. Děkujeme.

i když bylo zboží na webových stránkách uvedeno že je skladem, zboží dodáno nebylo. Koupila jsem v jiném e-shopu, kde měli zájem o zákazníka

• Zboží neodpovídá popisu, objednané zboží nahrazeno levným nepoužitelným.

Reakce obchodu Spukem.CZ

Dobrý den. Zboží neodpovídá popisu? Tréninkových tílek jsme prodali mnoho a nikdo neměl problém. A za druhé hodnotíte zde obchod, ne produkt. My nejsme výrobci tílek, pouze prodejci.