• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 1 měsícem

POZOR. Navnadil nás dárek k nákupu, o kterém se psalo na webových stránkách. Překvapilo nás, že i když jsme se o něm zmínili v objednávce, dárek jsme neobdrželi a ani žádné vysvětlení.
    Odpověď dorazila až po našem emailu s odůvodněním, že na webové stránce je zmínka, že akce trvá do vyprodání zásob. Proč stránku neodstranili již dříve/nedopsali, ze akce je ukončena, jsme se nedozvěděli.

• Rychlé a seriozní jednání
    • Bezva jednání a suprově zabalená zásilka, vzor pro ostatní .

Tento obchod vřele doporučuji všem kupujícím .

• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 1 měsícem

Velmi rychlé dodání, skvělá komunikace, obchod chválím, doporučuji

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení kterého si velice vážíme a jsme rádi za každého našeho spokojeného zákazníka. Budeme se těšit na další spolupráci.

• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 2 měsíci

• Přehledný
    • Stručný

• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 3 měsíci

• kamenná prodejna
    • nízké ceny
    • dárky k výrobku
    • zmatečná čísla objednávek
    • ne moc vstřícná obsluha
  • nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 3 měsíci

• líbí se mi přehlednost, rychlost vyřízení a dodání objednaného zboží

• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 4 měsíci

Eshop naprosto v pořádku.

• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 4 měsíci

• velky vyber zboží,fajn ceny,vyber dopravy a podekovani za objednávku-pekny darek

urcite doporucuji ostatnim

• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 4 měsíci

• Chyběl návod jak složit kolo

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše hodnocení kterého si velice vážíme.
    Co se týká návodu ,výrobce i přes urgence nám přesný návod nedodal,zasílá jen univerzální návod,za což se Vám omlouváme.

• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 5 měsíci

• Vše proběhlo, jak bylo ujednáno. Nedošlo k žádnému zdržení.

přehledný ,dobré ceny , rychlé vyřízení

• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 6 měsíci

• rozumné ceny a rychlé dodání
    • ???

• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 6 měsíci

Na to,že jsem zboží( led reflexní pásky)objednávala ve čtvrtek,den před st.svátkem a následoval víkend,tak zboží mi bylo doručeno už v pondělí.
    Reflexní led pásky-supr věc,všem doporučuji:-)

• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 6 měsíci

• rychlé objednání i dodání
    • zatím žádná

Rychlé přehledné objednání, rychlé dodání a dobře zabaleno.

• včasné dodání

• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 7 měsíci

PROSTĚ NEKVALITNÍ ZBOŽÍ - ŠPATNÉ INFORMACE NA STRÁNKÁCH , NEBO ZASLÁNO JINÉ ZBOŽÍ

Reakce obchodu Sportpower.cz

Dobrý den,pokud jste dostal jak píšete nekvalitní zboží v hodnotě 129 Kč,byla možnost kontaktovat nás na tel. čísle 603871326 a celou situaci bychom vyřešili,nikdo není neomylný a celá situace se dá řešit jinými způsoby.Tým sportpower.cz

• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 8 měsíci

• výborná komunice s obchodem

• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 7 měsíci

• Ochota,rychlost dodání.

• okamžitá odezva
    • velmi dobrá komunikace

• nakoupil v obchodě Sportpower.cz před 8 měsíci

• Vyborna komunikace, rychle dodani.