Rychlost, kvalita

maximální spokojenost, doporučuji

• zatím nedorazilo je zatím pouze 10 dnů

Zboží jsem objednával pro přítelkyni , která tento produkt používá po několikáté. Zboží sice nebylo prošlé , nicméně datum doporučené spotřeby , dělilo pouhý měsíc od data dodání. Tvořilo hrudky a rozdíl v chuti byl taktéž znatelný. Těžko soudit , jestli bylo příčinou nevhodné skladování , nebo pokročilé stadium exspirace. Opakovaný nákup by jsem rozhodně nedoporučil.

Za me naprosta spokojenost!

• Rychlost dodani
    • O zadnych nevim

Ve vasem obchode jsem nakoupil proto,ze na rozdil od jinych obchodu jste meli mnou pozadovane zbozi .Zasilka byla dorucena velmi rychle,zbozi bylo v poradku ,neporusene a doba spotreby take v poradku .Proto tento obchod doporucuji ostatnim zakaznikum.

• komunikace obchodu
    • cenově perfektní
    • rychlost dodání
    • o žádných nevím

Určo doporučuji i přes malé peripetie bylo vše v naprostém pořádku, a k naprosté spokojenosti. V poslední době ojedinělý obchod kde jednají heslem, náš zákazník-náš pán. Za mě má obchod 100 bodů.

• Vynikající služby a pro-zákaznický přístup.

• Velice přehledný a velký výběr produktů.
    • Expedice zboží se malinko opozdila,z důvodu problému,který vznikl na stránkách a to s chybným ukazatelem naskladněného zboží.

Celkově jsem spokojen se službami,který eshop může nabídnout. Paní se kterou jsem řešil malý problém po telefonu,byla velmi milá,vstřícná a vše se rychle vyřešilo. Prostě radost jak komunikovat,tak i nakupovat. Určitě zde budu nakupovat i nadále. :)

• cena a sotiment
    • je prostě dobrej

Doporučuji všem

• zboží už mám objednane
    • a zaplacene vic jak týden a zatím nedorazilo

Reakce obchodu Sportovnivyziva.cz

omlouváme se za chybu v objednávce. Zboží pro Vás bylo celou dobu připraveno, ale do expedice nebyla předána informace o Vaši platbě. Na základě Vašeho dotazu byla tato chyba napravena a zboží ihned odesláno.

Za chybu se ještě jednou omlouváme.

Sportovnivyziva.cz

• ++++++++
    • nema

nejlevnejsi ceny

• Dodací lhůta, objednal jsem před 10dny a ještě jsem neobdržel. U jiných obchodů jsem měl zboží 3ti den od objednání!

Reakce obchodu Sportovnivyziva.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost.

Je pravda, že dodací lhůlta objednávky byla v tomto případě delší než je u nás běžné. Zvolil jste jako způsob doručení zásilky rozvoz naším obchodem. V domluvený termín doručení se s Vámi náš řidič opakovaně neúspěšně pokoušel spojit na Vámi uvedeném kontaktu.

Vzhledem k dopravní situaci v Praze nemohl déle čekat a zásilku Vám tak nemohl doručit. Další termín doručení zatím nebyl domluven.

Sportovnivyziva.cz

• -levná cena dopravy
    • -výhodná cena
    • -není známý

• Kvalita

Zboží dorazilo nečekaně rychle,objednala jsem ho v pátek večer a v pondělí v poledne jsem ho měla doma. A musím zdůraznit, že bylo těsně před Vánoci :) .. Jsem naprosto spokojená a obchod rozhodně doporučuji :) ..

• žádné informace o průběhu dopravy produktu (sms, email, track and trade...) jinak spokojenost

• Ještě nikdy jsem nazžil, abych jeden den zboží objednal a druhý den ho skutečně dostal. pouze zde. Geniální! Díky!