• Dobré ceny, rychlost dodání
    • Nereagují na připomínku k nabídce zboží.
    • Nepřesné údaje v nabídce zboží.

Reakce obchodu Sportovniobchod.cz

děkuji za Vaší připomínku, kterou jste nám zaslal i do emailu. Bylo nutné údaje v popisu zboží ověřit u dodavatele, který nám popisky zboží dodává. Z tohoto důvodu nebylo možné reagovat rychleji.
    Děkujeme a přejeme pěkný den.

Nenakupoval bych již přes e-shop. Vrácení zboží je komplikované

činky přišly poškozené

• Celkem rychlá komunikace
    • Zboží posílají v jiném provedení než mají v nabídce
    • Při výměně nebo vrácení zboží se opakovaně platí poštovné.

Opakovaně jsem obdržela jiné zboží,než jaké bylo v nabídce.Vzhledem k výměně zboží jsem ve finále zaplatila 3x za poštovné.Ostatní zboží v pořádku,takže celkem spokojenost.

Objednáno ve čtvrtek večer, dodáno ve středu. Už jsem si začala myslet, že zboží nedorazí.

Objednala jsem 4 švihadla různých barev a obruč.Švihadla jste mi poslali 4ks modrý a obruč je dokřivená, jelikož byla v menší krabici napresovaná.Nejsem spokojená

Joga mat byl pokryt hrubym kamenitym piskem, musela jsem mat vycistit pred pouzitim, abych zabranila poniceni povrchu . Presto, ze jste slibovali, ze dopravce bude mit rousku, nemeli. Ja jsem rousku mela, to mi moc platne za danych okolnosti nebylo. Platila jsem kartou, byli jsme tedy s dopravcem os sebe na vzdalenost sotva 40cm.

• Zboží nabízejí, nechají si ho zaplatit a pak ho nikdy nedodají (po telefonu slíbili, že peníze pošlou zpátky).

V e-shopu bylo, že zboží dodají do pěti dnů a najednou mi volali, že zboží nedodají. Připadá mi to jako absolutně nesolidní a neférové jednání nabízet v eshopu zboží, když není k dispozici.

Reakce obchodu Sportovniobchod.cz

dodavatel stolu na stolní tenis nenabízí online dostupnost, proto v případě Vaší objednávky se mohlo stát, že bylo nabízeno zboží, které náš dodavatel těsně před Vaší objednávkou vyprodal. Peníze předem se vybírají z důvodu nouzového stavu Covid-19. V den storna Vaší objednávky Vám peníze byly zaslány obratem zpět. Omlouváme se za komplikace, které ale bohužel nemůžeme ovlivnit.

Sportovniobchod.cz

Zboží pouze do velikosti XL

• Až po několika dnech jsem urgovala a teprve se vzbudili a poslal

Až po několika dnech jsem urgovala a teprve se vzbudili a poslali objednávku.

zboží dodáno,ale ne komplet. obědnal jsem chrániče dceři které neměly vše co měli mit.takže nespokojenost.

• Měl cenu, ale za ty nervy to nestojí
    • Jednání s klienty... Sliby sliby a nic... Jo před Vanoci...už to báli do krabice a pak po tydnech, zjistí ze to nemaji? Hruza.

Pozor na tento obchod, radši objednejte jinde. Zboží vám neslibuji a furt tvrdí, že ho mají a najednou ho dodavatel nemá a vy už nemůžete nic. Nabízí vám něco úplně jiného a akorát jste nešťastní. Radši dvacku připlatit a příště jinde.

Reakce obchodu Sportovniobchod.cz

zboží, které jste objednala, nám bohužel dodavatel již nedokázal poskytnout z důvodu úplného vyprodání. O této skutečnosti nás včas neinformoval a zboží tak bylo možné objednat i přes jeho nedostupnost. Velice nás mrzí, že jsme nemohli Vaši objednávku vyřídit a proto jsme Vám ihned nabídli vhodnou alternativu od stejného výrobce. I přes naši snahu tuto situaci vyřešit, jste naší nabídky nevyužila, což samozřejmě chápeme. Ještě jednou se moc omlouváme za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení ... Sportovniobchod.cz

Jsem nadšenec pro bundy přes hlavu, proto jsem si zboží objednala. První nadšení bylo zkaleno, když jsem bundu vyndala z igelitového obalu a viděla žluté pruhy, které na oblečení vzniknou v případě, kdy je oblečení dlouho složené na regále, nebo ve skříni. Tudíž jsem bundu musela hned vyprat. Po vyprání mě čekalo další překvapení,zapínání u rukávů, které je na suchý zip, bylo odlepené.
    Bunda se mi hodně líbí, proto jí nebudu vracet, ale
    po této zkušenosti, bych rozhodně obchod neporučila
    nikomu dalšímu.

• spolehlivost
    • slabiny nemá

bazén intex po nafouknutí uchází měli by lépe kontrolovat hlavně chci podotknout že je to chyba výrobce né prodejny!

• Lže na webu o expedičních lhůtách!

• Přesto, že obchod sliboval dodání zboží do 2-4 dnů dorazilo až 11. den po objednání. Informace o zpoždění až na základě dotazu 5. den. Z mé strany velká nespokojenost.

Pominu-li, že zboží přišlo o týden déle než obchod hlásal, tak to jak bylo uloženo v balíku byl jen doklad toho, že je to jen o kvantitě a selský rozum musí stranou. Na dně krabice byla uložena pálka na stolní tenis (to nejdražší a nejchoulostivější v balíku), takže jí chránilo jen 3mm dno krabice. Vím jak zacházejí (zaházejí) s balíky dopravci a k poškození je vždy velice blízko. Na pálce pak bylo pouzdro na pálku, sportpáska na hokejku a pingpongové míčky v krabičce. Potom následovalo 15 ti centimetrová vrstva igelitu. Uložení by mělo být především v zájmu obchodu.

• Rychlost expedice vynikající. Bohužel kurýr GLS naprosto nespolehlivý. Podle online sledování zásilku doručovali 3x. Po prvé na mě opravdu zvonili, ale už nečekali s předáním zásilky i když jsem s kurýrem mluvil že jsi pro to jdu. Po druhé mě prý nezastihli, ale podle času kdy balík doručovali jsem shodou okolností v tu dobu byl celou dobu před barákem, ale nikdo tam nebyl, jen papírově. Po třetí už ani nezmiňuji, že mě zase nezastihli, přitom jsem byl doma. A ano, zvonky nám fungují normálně. Nepočítám s tím, že by se ještě obtěžovali to doručit. Zajimavé že s PPL nebo DPD nikdy problémy nejsou.
    • Přepravní služba GLS.

• mail odpovida automat
    • dlouha dodaci lhuta bez info

nevim zbozi nemam po deseti dnech bylo by dobre nakup zrusit pro neschopnost dodani

Vážená paní Buršíková,
    dne 28.10. jsme přijali další objednávku na Vaše jméno s žádostí o sloučení s předchozí objednávkou. Zboží které jste objednala nebylo přímo na našem skladě, o čemž jste byla informována. Emailem jste nám následně zaslala informaci, že na zboží nespěcháte, cituji: "Prosim jeden balik a obe objednavky jedno postovne,nespecham na zbozi obj 53908 a 53959 dejde dohromady - jeden balik jedno postovne dekuji m.Bursikova"
    Vaší žádosti jsme tedy vyhověli, objednávky jsme sloučili. Vaše objednávka by tak byla doručena do pátku 6.11.2015. O odeslání zboží naše zákazníky informujeme vždy den předem. Velmi nás mrzí Vaše nespokojenost, ale v tomto případě se nejedná o naši chybu. S pozdravem ... Sportovniobchod.cz

dodací lhůta-katastrofa

• -snad cena
    • -Zboží, které si objednáte do 12:00 hodin a máme ho skladem, odesíláme ještě tentýž den.
    • -není to pravdivý údaj

Reakce obchodu Sportovniobchod.cz

Vámi objednané zboží jsme v den objednání neměli skladem. Z tohoto důvodu jsme tedy nemohli zboží odeslat tentýž den. Skladová dostupnost je vždy uvedena u zboží !!! Děkujeme za pochopení ... Sportovniobchod.cz